27 Nisan , 2024, 21:21:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Merhabalar.. Birşey Danışmak İstiyorum...

Başlatan ..eLif.., 29 Aralık , 2008, 22:54:52

« önceki - sonraki »

Angel

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 02 Ocak , 2009, 11:33:53
tülişimmm yaaa
kızın olursa adı ne olucakk
cok erken oldu emmeeeeeeeee olsunn :k06:
aleyna- aleda :laughing7:
yada erkek olursa    :icon_scratch:

ozgecim, handancim     :opucuk:   valla benim icime sanki erkekmis gibi doguyor ama yinede hic belli olmaz esim bir sene oncesinden dusunmustu erkek  isimlerini    :ehi:   daha deveyi gormeden pacayi sivadii   :ehi: :ehi:   

2 isim dusundu  birinci isim Emre  ikinci isimse  Sinan. ikiside cok guzel isim ama bilemiycem artik cinsiyeti belli olsunda hayirlisiyla Allahin izniyle o zaman bol bol dusunuruz

oozge

tabıkı cnm saglıklı olsunda cınsıyetı ısmı onemlı dgllll
ztn bı kızın varr bıde oglun olsa gusel olur :icon_thumright:

handan

ayy o yeterki sağlıklı bi ERKEK olsun tülincim isim buluruz biz kocan yorulmasın  :k06:

Angel

:opucuk:  ozgecim handancim karnim buyusunde sizlere  foto cekip gosteririm ozaman belli olur  erkekmi olur kizmi malum benim kizi 5 ayliktan sonra ogrenmistik

oozge

çikolatalı

Alıntı yapılan: kewser - 07 Ocak , 2009, 00:16:27
Alıntı yapılan: SERİHAN - 06 Ocak , 2009, 22:19:25
kızlar ben bugün çok üzgünüm ya  :crybaby2: :crybaby2:
doktor kontrolüne gittim ben son sürat çocuğum olsun diye uğraşırken doktorum bi sorun olmadığı halde çabuk olsun diye yumurta uyarıcı hap vermişti bugün kontrole gittimki yumurtalığım hapa rağmen olgunlaşmamış ve bu ay sonuna kadar aynı hapa devam etmemi ve regl den sonra daha yüksek dozda ilaca başlamamı uygun gördü ve bu ilaçlada olmazsa işim zormuş ya bunu beklemiyodum yıkıldım  :sad1:

anladımki acele işe şeytan karışırmış gerçekten geçen ay bi sorunum yoktu ya
üzülme canım benim 5yıl olmadı 26 yaşındayım doktor bana herhangi bir rahatsızlığınız yok ikinizde sağlıklısınız deyince hiçbir ilaç kullanmadan eve geldm 1 yıl daha bekledm aslını istersen bu şartlar altında bile eğer tedaviye geçecek olsaydım direkt borç alıp tüp bebek deneyecektm işimi şansa bırakmamak için ,git gel moral bozukluğu yaşamamak için ne bileyim imkanı olan varsa öyle yapsn bence en azından başarı şansı yüksek şimdi iki haftaya kadar kızm gelecek teyzesi darısı başınıza

amin canım önümüzdeki ay belli olur net olarak benim durumum