28 Mart , 2024, 11:24:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İzlediğiniz Diziler

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 13:41:33

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

evet yaaaa bende sonunu izleyemedim :crybaby2:

jbdun

sen sonunu seyredememişsin,ben hiç bi tarafını seyredemedim :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

evet ama ben seyrettiğim yeride anlatmayayım hepsini seyreden biri ikimizede anlatsın :laughing7:

jbdun

Almiş'inAnniş'i

ben anlatırdım ama malesef dizilerdeki karakterlerin isimlerini unutmak gibi kötü bir huyum var  :sad1:

jbdun

Emine

22 Mart , 2007, 19:23:47 #81 Son düzenlenme: 22 Mart , 2007, 19:26:57 Emine
Bu diziyi de anlatmak hep bana düşüyor ne hikmetse  :laughing7: du bakimm nolmuştu...Şimdi geçen bölüm yatakta Onurla çocuk uyuyordu ya Şehrazat gelip onları öyle bulunca tebessümle üzerlerini örttü..Yanlarında çalışan azeri kadın yolda gelirken ukraynalı bir kadınla tanıştı ikimizde yabancıyız bize gel arkadaşlık ederiz falan dedi.Filmin ortalarında o kadının evine gitti orası da fuhuş yapılan biyermiş kadının pasaportunu çaldılar Azeri kadın namusunu zor kurtardı kaçtı ama pasaportu orada kaldı sonradan farketti aldıklarını.Başkaa Onur şu meşhur oyuncağı çocuğa verebildi sonunda.Keremle Bennu flört etmeye başladılar Kerem sende sevgi görüyorum dedi sen dedi o da bende sende aşk görüyorum dedi.Şu 1 gecelik ilişkisini yerin dibine soktu kadına dedi bir daha gelirken randevu al sekreterimden.Keremin kardeşi tutuklanmış para göndereceklerdi Kerem pek kardeşini sevmiyormuş annesiyle tartıştılar.Şehrazatla Onur akşam atla yürüyüşe çıktılar romantik bakışmalar falan filan başka nolduuuu...Şu cadaloz gelin var ya adını unuttum kardeşine kocasının beraber olduğu kadının adresini buldurdu.Adam evini terketmişti.Sonra gitti dükkanına orada dostu olan kadın buyrun nasıl yardımcı olabilirim dedi aldatılan gelin de bön bön baktı orada bittiiiiiiiiiii  :ehi:

Almiş'inAnniş'i

bebeğim dizisinin bu haftaki bölümünü izleyemedim. daha doğrusu izlemedim çünkü geçen haftakinde çok ağladım. bu haftakinin jeneriğini görünce de izlememek daha mantıklı geldi yoksa daha çok ağlardım  :y25:

ama özetini dinlemeye tahammül edebilirim sanırım... izleyen varsa kısa bir özet rica edebilir miyim lütfeeeeeeeennnnn  :sad1:

ღ°cerenay.♥.

ohoooo burasısa dizi özetleri bölümü oldu haaaa
dizisini kaçıran soluğu burda alıyor :tongue3:

jbdun

tşk ederim emine :flowers:

razicim ben de hiç seyretmemiştim bebeğim dizisini ama reklamlarından biliyodum konusunu,dün seyrettim ilk defa ay seyretmez olaydım :BangHead:
anlatmaya çalışıyım ama isimleri falan hiç bilmiyorum  :dontknow:

bebeğin işlemlerinin yapılması için evrakları adama verdi müco ama özgü namalın kocası ondan habersiz gidip nüfus kağıdını çıkarttı kendi üstlerine.Özgü namal da neden yaptın falan dedi,sonra da tamam düşünücem dedi.
O sırada sütü azalmış,dra gidince bebeiş için kg alımının düşük olduğu görüldü ve mamaya geçilmesi  gerekti. Ama müconun annesi süt annesi buldu ve özgü namala sormadan emzirttiler o buldukları komşu kadına.Tam o sırada özgü namal geldi ve gördü bebeğini başkasının emzirdiğini (ben burda çok kötü oldum) bağırdı çağırdı ama ötekisi de buna bağırdı ve özgü namal çekip gitti.Onun üzerine bebeği geri almaya karar verdi.
Ötekiler bebeği kaçırdılar ama maalesef sonunda çıkmaz yola girince yakalandılar ve bebeği esas anneye teslim ettiler.

Kısaca böyle ama seyretmediğin iyi olmuş :icon_thumright:
ben de seyrede seyrede en berbat bölümünü seyretmişim :BangHead:

ღ°cerenay.♥.

ya ben baştan izlemiştim bu diziyi , neler olmuş böyle , nerelere gelmiş bu dizi yaaaaaaaa :icon_scratch:

jbdun

ben de ilk defa dünkü bölümünü seyretmiştim :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

ay çok feci bişey. varya insan izlerken sadece bir kurgu olduğunu unutuveriyor. bazen boğasım geliyo valla  :violent1:

çok sağol jbdun eline sağlık canım. dediğin gibi iyiki de izlememişim.  :sad1:

Fatma-Ezgi Anna

ben cok fazla dizi izlemiyorum ama Hirsiz polisi  severek izliyordum bitti :( simdide favori dizim Hatirla Sevgili cok güzel yaaa

Almiş'inAnniş'i

hatırla sevgiliyi siyasiler dikkatle izliyorlarmış  ???