İzlediğiniz Diziler

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 13:41:33

« önceki - sonraki »

fatma

gülizar ömere mi aşıkmışş belliydi zaten gıcık ceren ne kaçıyon otur oturduğun yerde..  :violent1:

mia

Ne demek :) Yardımcı olabildiysem çok mutlu oldum Eminecim  :-[

ranişim

BENDE BİNBİR GECE AVRUPA YAKASI VEDE IHLAMURLAR ALTINDA DİZİLERİNİ SEYREDİYORUM  :occasion16: :wav:
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

ilkimsu

mrb ben de şöhret( geçen sezondan beri izliyorum) sıla ve hatırla sevgiliyi izliyorum .

mia

Arkadaşlar dizimax'i olanlar KyleXY'a bi baksın. Bir tane çocuk var 16-17 yaşlarında. Ormanın orta yerinde uyanıyor, nereden geldiğini bilmiyor ve aynı bebek gibi etrafındaki her şeyi yeni keşfediyor. Konuşmayı bile bilmiyor. Öyle bi oyuncu seçmişler ki çocuk aynen bebek gibi bakıyor ya bu kadar olur.  :love7:

Almiş'inAnniş'i

benim favori dizim binbir gece ve sıla. onun dışında hemen hemen bütün dizilerden haberdarım. yani ayda 1 bölümünü izlesen yetiyor aslında  :k06:
mia şu bahsettiğin dizi hangi günler ve saat kaçta başlıyo acaba  ???

nagihan

kızlar fox tv nin pazartesi günü yeni başlayan dizisi çok hoşuma gitti. YEMİN  konusuda bayağı ilginç şiddetle tavsiye ederim.  :occasion5:

Almiş'inAnniş'i

fox tv ne nagiş. yeni mi açıldı?

nagihan

tgrt satıldı hayatım artık fox tv olarak yayın yapıyorrr.

Almiş'inAnniş'i

mia

razi Kyle XY pazartesileri saat 10'da ve tekrar 22'e yayınlanıyor. Bu haftakinin tekrarı haftasonu verilir yine onun saatine, gününe bakamıyorum şu anda tvguide o kadar ileri gitmiyor. Ama mutlaka onu da izle. Çocuğun onu yanına alan kadına ilk defa anne deyişi var öyle bebek bebek bakarken  :y25:

jbdun

birazdan gümüş başlıycak,inşallah uyumam da seyrederim ::) ama uyuycam gibime geliyo :k06:

Almiş'inAnniş'i

jbdun inşallah gümüşü seyretmişsindir. ben akşam izleyemedim misafirlerden. ekrem bora nın karısının sırrı çözüldü mü?

jbdun

seyredemedim ya,tek hatırlayabildiğim savaş muhabiri olan adam geri geldi şimdi kendini affettirmeye çalışıyo,başka da bişey hatırlamıyorum uyumuşum :suclu:
belki seyreden çıkar da yazar buraya :)

jbdun

dün binbir gecede noldu kızlar,kısa bi özet geçer misiniz?