25 Nisan , 2024, 18:56:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İzlediğiniz Diziler

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 13:41:33

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

serra_emine

aşkı memnu
küçük kadınlarr
zaten fazla bakamıyorum bakabılırsem bunlara bakarım sadece
daha fazla dızı takıntısı olmak ıstemıyorum...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

UNUTULMAZ
YAPRAK DOKUMU
CANIM AİLEM
HANIMIN ÇİFTLIĞİ :icon_thumright:

βαlκιz

bu ara hiç bişey izlemiyorumm sıkıldımm bi yaprak dökümü okadar gündüzleri fazla dizi yok sadece unutma beni izliyorum :D
ev işi çocuk koca internet derken fırsat kalmıyo  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BEN BILE BAZEN FIRSAT BULAMIYORUM BEBEK OLMAMASINA RAGMEN..HELAL SANA BALKIZ  :nazar: :nazar: :nazar:

βαlκιz

hep evdeyim çocuklarla yatıyorum yere leptop önümde bi mama veriyorum bi foruma bakıyorum bizi dizieye bakıyorum bi çocugun altın ı degiştiriyorum biraz oynuyoruz yine buraya bakıyorum arada evi süpürüp çamaşırları makineye bulaşıklar makineye yemek ocaga hoppp akşam olduu akşamda eşim gelince çocukları ona salıyorum  :ehi: :ehi: böyle geçiyo zaman napalımm :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

PEKİ İSTANBULU ÖZLUYOR MUSUN?..SANIRIM ISTANBULDAN ERZINCANA GELIN GELMİŞTIN DEMİ...

ALLAH SANA GÜÇ VE SABIR VERSIN CANIM..HIÇ KOLAY DEGIL TAHMIN EDIYORUM..

βαlκιz

çok özlüyorum valla evimi mahallemi  çocuklar olmadan önce 3 ayda bi giderdim ama şimdi gidemem çocuklarla yaza inş.  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

İSTANBULUN NERESINDE OTURUYODUN CANIM?

βαlκιz

Alıntı yapılan: parislim - 04 Kasım , 2009, 02:30:04
İSTANBULUN NERESINDE OTURUYODUN CANIM?
doğma büyüme şişli evlenmeden 2 sene önce nurtepeye taşınmıştık eyüp alibeyköy tarafına şişli lisesinde okudum halide edip adıvar ilk ögreimde okudum  ;D

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

GUZEL OKULLARDA OKUMUŞSUN CANIM..GERÇİ KARŞI TARAFI BILIRIM AMA HER YERI DEGIL TABI..BEN ANADOLU YAKASI BAGDAT CADDESI TARAFINDAYIM CANIM..ŞİŞLİ ÇOK MERKEZI BI YER HER YERE ULAŞABILIYOSUN..

βαlκιz

hım ben otarafı bilmem istanbulda büyüdüm ama çogu yeri bilmem şişliden fazla çıkmazdım ahh burnumda tütüyo valla  :y25:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

İNŞALLAH GELIRSIN YAZIN CANIM  :amin: :amin: :amin: :amin:GERÇİ BAHAR AYLARI DAHA GUZEL OLUYOR ..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM BEN ÇIKIYORUM..BEBİŞLERI OP ALAHA EMANET OLUN :wave:

βαlκιz

inş. gelirim :amin:
bende çıkıyorum görüşürüz allah rahatlık versin bebeklerde seni öpüyomuş :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk: