İzlediğiniz Diziler

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 13:41:33

« önceki - sonraki »

miray

Alıntı yapılan: DENİZKENAN - 03 Nisan , 2009, 15:02:41
ya benim aksam dizileriyle pek aram yoktu kii melekler korusunu görene kadar tam beni anlatan bi dizi harika   :k06:  gündüzleride foxda 15:00 da unuta beni var 16:05 da bitiyo.ilk bölümünden beri izliyorumm hiç kaçırmadım zil çalsa bile duymuyorum yaaa cok tiryakisi oldum bilmiyorum napcam cok güzel bir dizi  :dontknow:  :director:
denizcim bende unutma beni yi izzliyom hiç kaçırmam  :icon_thumright:ya ne olcak bu ali yle ilkay ın durumu yaa ??? ???                   

мiŁenα.

mrb ben ııse
SALI dudaktan kalbe
ÇARŞAMBA yaprak dokumu
PERSEMBE  parmaklılar ardında
gerı kalan gunler tv esımınnnn  :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

****EMOŞİNN****

salı.. bir bulut olsam
çarşamba..yaprak dökümü
perşembe..aşkı memnu
cuma..hanımlar çiftliği

βαlκιz

ÖMRE BEDEL-UNUTULMAZ-YAPRAK DÖKÜMÜ-AŞK_I MEMNU-ADANALI
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

kul ve ates

parmaklıklar ardında

βαlκιz

ve yenilerden .....kış masalııı.... bayıldımmm eşimde bayıldıı oh artık ortak izledimiz bi dizi olduu :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

aşkı memnu....

omre bedel :love9:

βαlκιz

gençlik dizisi ...deniz yıldızını... hiç kaçırmıyorum gece tekrarını bile izliyorum

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

dün akşam showda yeni bı dızı başladı ezel fena sayılmaz daha ılk bolum..eşim kenan imirzalıoğlu hayranı oldugu için beraber izledık..salı gunu canım ailem başlıyor..gecen sezon kacırmazdım..çarşamba unutulmaz ve reklam aralarında yaprak dokumunu ızlıyoum..perşembe malum kurtlar vadısı ve askı memnu..cuma hanımın çiftliğini izlıyorum

βαlκιz

bizde izledik ezelii eşimde beyendi artık ortak izledimiz diziler arasına girdi :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

aynen canım bızımde oyle :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

мiŁenα.

miray

valla hiç bi dizi izlemiyorum artık cok sacmaladılar
baydı artık tüm diziler
yeni dizilerde cogu sacmasapan
ne yapcaklarını sasırdılar
bir tek fox da deniz yıldızı var onu izliyorum arasıra denk gelirsem

мiŁenα.

yenı dızıler gzuel kul ve ates ezel guzeller

Demet_dk

ezel - ömre bedel - yaprak dökümü - aşk-ı memnu - unutulmaz - deniz yıldızı - kış masalı
fırsat buldukça hepsini izliyorum  :hello2: