28 Nisan , 2024, 06:00:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İzlediğiniz Diziler

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 13:41:33

« önceki - sonraki »

mavili

aranızda serçe dizisini izleyen varmı çok güzel oldugunu söylüyorlar birtürlü denk gelemedim izleyenlerin fikirlerini almak istiyorum tavsiyeleriniz olursa sevinirim

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

yaprak dökümü, kurtlar vadisi , genco şuanda bunları izliyorum çok sevdigim bir dizim vardı aslında ama bitti ıhlamurlar altında
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emosum

Alıntı yapılan: mavili - 31 Mart , 2008, 22:27:20
aranızda serçe dizisini izleyen varmı çok güzel oldugunu söylüyorlar birtürlü denk gelemedim izleyenlerin fikirlerini almak istiyorum tavsiyeleriniz olursa sevinirim

ben ilk defa duyuyorum mavişim..

mavili

şarkısını duydum serçe dizisinin çok güzeldi ve acaba dizide güzelmi diye merak etmiştim bugün perşembe ve eşim kurtlar vadisini izliyor :igrenc:
bende sıkılıyorum malum

semra

BENIM ENCOK SEVDIGIM DIZI TEK TÜRKIYE COK GÜZEL BIR DIZI HERKESE TAFSIYE EDERIM :hıhı: :hıhı:

nagihan

yeni başlayan YOL ARKADAŞIM dizisini tavsiye ediyorum
gerçekten güzel bir dizi.  :icon_thumright:

duokca

arkadaslar bende pazartesı lostu ızlıyorum gerceketn cok guzel tavsıye ederım

Organik_Seker

ayh cogu kişiden duydum hangi kanalda bende izliyim

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

nagihan

lost pazar ve pazartesi geceleri tnt kanalında
herkese tavsiye edilir süper bir dizi.
ben hamile iken seyretmeye başlamıştım
tnt de 1. sezondan vermeye başladılar
amerikada şu an 4. sezon yanınlanıyor. hatta 13. ve 14. bölüm yayınlandı ve tatile girdi dizi.
yeni sezon 2009 yılı ocak ayında başlayacakmış.
iple çekicem yeni bölümlerini

mavili

ben de lost hastasıyım ve 4 sezonun hepsini izledim bagımlılık yapıyor kesinlikle ve olayların nasıl ne oldugunu sonucunu asla kestiremiyorsun bence harika bir dizi bende herkese tavsiye ederim

Emine

Elif ve Milyonda Bir dizilerini izliyorum özellikle Elif dizisi çok güzel Son Ağa ile saatleri çakışıyor son ağanın ilk bölümünü seyrettim aralarında karar veririm diye Elif kesinlikle açık ara önde  :icon_thumright:

office

lost lost lost. başladığı günden beri izliyorum olağanüstü bişi. ocağa kadar napıcağımı düşünüyorum kara kara. :crybaby2:
türk dizilerinden de kesinlikle yaprak dökümü   :basardim:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

mavili

yaz geldi yaz  dizileri başladı malum bende cesaretin varmı aşka- son aga -yalancı romantik -akasya duragı-dizilerini izliyorum denk gelince

oglusum

baba ocagi ve tabiki de yaprak dokumu

jbdun

yarın favorim, avrupa yakası başlıyor, gülmeye kaldığımız yerden devam :k06: :icon_thumright: