28 Mart , 2024, 16:53:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İzlediğiniz Diziler

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 13:41:33

« önceki - sonraki »

mia

Alıntı yapılan: estim - 09 Ağustos , 2007, 23:53:57
zelihanın gözleri okadar gerilim değil ki, tabi seyrederken arada duygulanıyon  :( falan filan... bir kere seyredin bence, bir ara bu dizinin yabancı versiyonu vardı. bilmem izleyen var mı?
Merak ettim adı neydi yabancı versiyonunun?

Almiş'inAnniş'i

ben hatırlıyorum sanki öyle bişiler  :icon_scratch:

ilknur

bende kavak yelleri,zelihanın gozlerine bakıyorum yenı sezon baslıyor yaprak dokumu.elveda derken ve bınbır geceyı izlıyorum hepsıde cok guzeller bence :hieyt:

irem eren

ben şu en hatırla sevgiliyi bekliyorum dört gözle bayılırım aşk dizilerine.ama bi asmalı konak,çemberimde gül oya,  istanbul masalını ve ikinci baharı asla unutamam inşallah onlar kadar güzel şeyler çıkar tekrar ortaya :alkış: :occasion16: :wav:

ღ°cerenay.♥.

bıçak sırtı çok hoşuma gitti onu aldım listeye...
yaprak dökümünü geçen sezon izlemedim, malum hamileydim ve ruhsal durumum kaldırmadı,ama şimdi izlemeye başladım...
binbir gece ye devam...
kuzey rüzgarı ilgimi çekti ama bitürlü baştan sona izleyemedim...
fikrimin ince gülü de listede ... daha var ama kesinleşmedi henüz dizi programım... :k06:

Almiş'inAnniş'i

bışak sırtı  :-ooo
kavak yelleri   :occasion5:
annem  :y25:

nagihan

iki aile ve yaprak dökümü asla vazgeçemediklerim

kavak yelleride hoşuma gitti
birde annem dizisi ama onu tam seyredemedim.

jbdun

avrupa yakası
kavak yeller
yaprak dökümü

denk gelirse de arka sokaklar ve uyumazsam binbir gece :suclu:

Emine

Benim de yeni sezon dizilerim şöyle  :ehi:
1. sırada favorim Bıçak sırtı . Oyuncular süper Vildan Ataseverin gıcık halleri olsa da sonra Avrupa yakası yeni gelen kadınla daha da süper olmuş ama kapıcının kardeşi rolündeki çocuk adını unuttum olmasa da olurmuş yani sonra Fesupannalaha başladım idare eder.Binbir gece beni baydı artık denk gelirse genel konuyu anlayacak kadar şöyle bi bakıyorum :) Benden baba olmaz güzeldi ama gününü saatini unuttum ne zamandır izlemiyorum.iki aileye genel konuyu anlayacak kadar göz gezdiriyorum  :) Fikrimin ince gülünü hiç beğenmedim ilk bölümünü izledim sadece.Menekşe ile Halili sevmedim kaçıp duruyorlar başka bişey yok .Elveda Derkeni kaçırmıyorum izliyorum.Leylan süper dizi izliyorum onu da.Sessiz gemileri izledim ağla ağla şiştim yani  :crybaby2: Zoraki kocayı bir iki bölüm izledim baydı o da bıraktım.
Dizi izleyen kalmadı mı artık huuuu hanımlar  :director:  :k06:

seyda

Eminecim bizim evde her aksam film var zaten dizi falan hak getire. hepsini recorder a cekip izliyorum benim zilli gündüz uykusundayken :k06: hepsi dedigim de hatirla sevgili, kavak yelleri, yaprak dökümü ve bide bicak sirtina baktim biraz. en süperi de hepsini reklamsiz olarak ve bayan yerlerde sona sararak seyretmek. teknolojiyi seviyorummmmmm :icon_thumright:

jbdun

menekşeyle halil dizisini hiç sevmiyorum,
aynen emine dediğin gibi hep kaçıyolar ve de bi müziği var ya
ayyyyy baygın baygın, içimi karartıyo valla :cildir: :cussing:

Almiş'inAnniş'i

jbdun

Almiş'inAnniş'i

Emine

Ben de tekrarını izlemiştim sessiz gemilerin bıçak sırtıyla aynı saate denk geliyordu galiba sesszi gemiler yanılıyorda olabilirim.Seydacım bende bazen kaydediyorum evden çıkmamız gereken durumlarda kaçırmamak için eve gelince izliyorum  :D