İzlediğiniz Diziler

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 13:41:33

« önceki - sonraki »

Emine

teşekkür ederim Gülaycımm  :-*

Tebessüm :)

star da yeni bir dizi başladı iki hafta önce, adı, benden baba olmaz. malum yaz dizilerine göre daha iyi, keyifle izliyorum, tavsiye ederim, salı günleri haberlerden sonra başlıyo. ;)

jbdun

ben de onun 1bölümünü seyretmiştim ve hoşuma gitti ayşegül,
denk getirebilirsem seyredicem ;)

jbdun

yaw kızlar,
şu burak kutun dizisini seyreden vaaa mııı :k06:
şimdi ona bakıyorum da, nasıl tanıştı bu kızla? ???

ben seyretmedim o diziyi, dün vardı galiba. :dontknow:
benden baba olmazı tavsiye ederim, çok hoş bir dizi olmuş gerçekten, çocuk da çok tatlı dişsiz dişsiz. ;D salı günleri oluyo benim dizi, aynı saatte kanal d de genco diye bir dizi var, o da fena değil, ben zaplaya zaplaya izliyorum işte ikisini. :D

jbdun

dün yeni bölümüydü, şimdi de geçen haftaki galiba :laughing7:
ben nasıl tanıştıklarını acaip merak ettim , burak kut zengin, kız da fakir de, ondan merak ettim :)

ay evet o dizideki ufaklık da çok tatlı  :nazar:

gencoyu seyretmiyorum 8)

Fatma-Ezgi Anna

Aysegülcüm benimde yaz sezonu favori dizim Benden Baba Olmaz keyifle izliyorum.Birde Kavak Yelleri oda cok  güzel.

Kizlar size bir adres vercem belki bilenler vardir ama bilmeyenler icin yazayim.BU adreste ki basliklar diziler,sinema filmleri,belgeseller,Standuplar,cizgi filmler ve video klipler.Seyredemedigim,kacirdigim dizi bölümlerini seyrediyorum.Birde sinemaya gidip seyredemedigim filmleri seyrediyorum.cok isime yaradi bi adre cook

eveeet veriyoruuuum  :k06: 

http://www.diziizle.net/index.php   

hadi iyi seyirleeer kizlar   :opucuk:

aras

arkadaşlar daha yeni başlayan bir dizi var ZELİHANIN GÖZLERİ İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM  ;)

jbdun

fatmacım link için çok tşkler, sıksık bakcam o linke galibaaa :suclu:

ece evet o diziyi biliyorum ama biraz gerilim gibi ya, ondan bakmıyorum ::)

sena

O siteyi bende çok kullanıyorum özellikle kaçırdığım dizileri seyretmek için.

benden baba olmaz, iki aile, kavak yelleri, elveda derken bide yalancı yarim en sevdiğim diziler

barışa çok üzüldüm daha çok gençti allah rahmet etsin
rabbim kimseye evlat acısı çektirmesin  :amin:

jbdun

amin  :amin:
ben de çok üzüldüm barışa, allah rahmet eylesin

estim

bende genco, benden baba olmaz tabi zaplaya zaplaya izliyorum
ben burak kutun dizisini seyrediyorum ama ilk bölümünü seyredemedim

zelihanın gözleri nin adı bile beni geriyo, yok bana göre değil. ::) gerilimden hoşlanmıyorum. dizi olarak sadece genco ve benden baba olmazı izliyorum.

estim

zelihanın gözleri okadar gerilim değil ki, tabi seyrederken arada duygulanıyon  :( falan filan... bir kere seyredin bence, bir ara bu dizinin yabancı versiyonu vardı. bilmem izleyen var mı?

jbdun

esin bana zaten tanıdık geliyo bu konu, muhtemelen yabancı versiyonunu seyrettiğimden :laughing7: