İzlediğiniz Diziler

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 13:41:33

« önceki - sonraki »

Emine

12 Ocak , 2007, 13:41:33 Son düzenlenme: 05 Ekim , 2007, 21:37:56 Emine

Hangi dizileri izliyorsunuz.Kaçırdığımız bölümleri anlatırız birbirimize  :D
Benim en sevdiğim dizi Avrupa Yakası genelde bitsin şu dizi de rahatlasak derim çoğu için ama Avrupa yakası 10 yıl daha sürse izlerim yani
Bebeğim adlı diziye başladım 3. bölümdü zaten bebeği olmayan bir anne arkadaşını taşıyıcı anne yapıyor vs vs
Hayatım Sana fedayı izliyorum.Karısını çok seven ama 1 gecelik sarhoşken aldatan adamın hikayesi  ::)
Şöhreti izliyorum sıkıla sıkıla.Bitse de kurtulsam diyorum artık çok uzattılar.
İki aileyi izliyordum o da baydı bıraktım şöhretle aynı saate koydular Şöhreti tercih ettim
Bir Demet Tiyatroyu izliyorum.O da çok güzel .
Valla boş gün kalmadı galiba şimdilik aklıma gelenler bunlar  :D

ÇİTLENBİK

bende sıla hastasıyım..+avrupa yakası ;D

suheyla

Yeni başladığım diziler var.Köprü , Geniş Zamanlar , Binbir Gece , Hayat Türküsü devamlı izlediklerim bunlar

Emine

Ayyy Binbir Geceyi nasıl unuttum ben ya .Onu da izliyorum ama habire tekrar vere vere baydılar yeni bölüm nerede hangi güne taşındı anlamadım

ÇİTLENBİK

SÜHEYLA.
HAYAT TÜRKÜSÜ HANGİ KANALDA OYNUYOR,BEN HÇDENK GELMEDİMDE.
KİMLER VAR..EE NETTEN TV YE SIRA KALMIYORKİ ;D

fatma

BENDE  AVRUPA YAKASI + BEBEĞİM + BİNBİR GECE (Çok reklam veriyorlar sıkmaya başladı)+IHLAMURLAR ALTINDA ve DOKTORLAR ı izliyorum..Kaçırdığınız bölümler olursa yardımcı oluruz ;)

minekavlak

ezogelin,yabancı damat,doktorlar

sude

EZO GELIN BEBEGIM BINBIR GECE SÖHRET IHLAMURLAR ALTINDA SILA IKI AILE YALANCI YARIM HAYATIM SANA FEDAYI GECEN BOLUM KACIRDIM AMA
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

suheyla

Çitlenbik TRT1 de saat 20:15 te .Valla oynayanların isimleri şu an aklıma gelmiyor  ???

fatma

hayatım sana feda da güzel bir dizi fakat insanların psikolojisini bozuyor paranoyak olurum ben devam edersemmm  :D

Emine

öyle paranoyak olabilir insan zaten kocamda izlememeye çalışıyo gözü takılıyo diyo ne geliyosa başımıza bu dizilerden geliyo  ;D

pelishh

showda maçolar var oda çok güzel yalancı yarim bebeğim sıla şimdilik aklıma gelenler bunlar

Emine

12 Ocak , 2007, 22:08:43 #12 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2007, 22:03:59 Emine
doktorlar maçolar kırolar ediler büdüler bi sürü dizi oldu daha neler çıkacak bakalım  :D

hörü

;D ALEMSİN  ;D şuan 1.favorim 1001 gece ve doktorlar

Emine

hörücüm hoşgeldin :-*
binbir geceyi ben bu hafta kaçırdım sanırım hangi gün çıktı ?