Saraçoğlu'ndan Yumurta Sayısını Artırmak ve Yumurta Çatlatmak İçin Kürler

Başlatan akrep79, 19 Aralık , 2008, 14:55:39

« önceki - sonraki »

kahraman

oglen ve aksam ıcılıo yemeklerden once

2 bardak temız suyu tencereye koyun kaynatın sonra bır soganı soyun dorde bolun kaynayan suyun ıcıne atın 3 4 dk kaynatın agzı kapalı bır sekılde sonra bır bardaga dokun ılıyınca hemen ıcın...cok ama cok faydalı bır sey adet bıtımınde hemen sonra baslıcaksınız 15 gun ıcılcek
bu duyguyu banada yaşat Allahım

özgemm

Alıntı yapılan: kahraman - 01 Eylül , 2010, 13:38:45
oglen ve aksam ıcılıo yemeklerden once

2 bardak temız suyu tencereye koyun kaynatın sonra bır soganı soyun dorde bolun kaynayan suyun ıcıne atın 3 4 dk kaynatın agzı kapalı bır sekılde sonra bır bardaga dokun ılıyınca hemen ıcın...cok ama cok faydalı bır sey adet bıtımınde hemen sonra baslıcaksınız 15 gun ıcılcek

saol tatlım inşallah  ii olur

kahraman

rıca ederım cnm bende az once gebelık testı yaptım hamıle deglım..adetım bıtsın hemen baslıcam sogan suyuna.kecıboynuzuda aldım suyunuda esıme ıcırıcem..ınsallah faydasını goruruuz

özgemm

Alıntı yapılan: kahraman - 01 Eylül , 2010, 16:03:30
rıca ederım cnm bende az once gebelık testı yaptım hamıle deglım..adetım bıtsın hemen baslıcam sogan suyuna.kecıboynuzuda aldım suyunuda esıme ıcırıcem..ınsallah faydasını goruruuz

hayırlısı olsun tatlım inşallah gelicek ay hamiş oluruz
ALLAHIM bilir herşeyin zamanını

kahraman

bebişim616161

slm arkadaslar bnm çok feci akıntım var ve eşim hamiş kalmamı çok istiyo ama ilk önce iltihabımın yok olması lazım çünkü acayip akıntım var bazen regl oluyorum die kendimi kontrol ediyorum ama akıntıymıs yani hissedilecek kadar çok oluyorum acaba bitkisel çözüm bilen varmı maydonoz suyu duydum nekadar doğru acaba yapanınız varmı ya

βαlκιz

canım ilaç kullansan
fitil falan veriri doktor git sor
bitkisel neler var ne yapılıyo bilmem ama maydonz suyunu bende duydum
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

bebişim616161

ewet ama ben ireniyorum içmeye soğan suyu bir maydonoz suyu iki 
balkız doktora gttim belki 7 çeşit fidil verdi ama yok çare3 etmedi neden se ya inan varya okadar kafaya takmısın ki iltişhap içini rüyamda doktordan ilaç istyiyorum allahın belası vermedi birtürlü  :ehi:

βαlκιz

hamile kalmadan önce bendede vardı doktor fitil verdi
kullandım geçti
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ponçik

Geçmiş olsun , bunu da deneyebilirisin  :icon_thumright:

Alıntı yapılan: ♥♥ вüşяα♥♥ - 19 Ocak , 2010, 19:35:51
BİR ÇAY BARDAĞI ZEYTİN YAĞININ İÇİNE 3 DAL (SAPIYLA BERABER) MAYDANOZU KAYNATIP HAFİF ILIMAYA ALIYOSUNUZ .TEMİZ BİR BEZE 2-3 KAŞIK DÖKÜP İÇ ÇAMAŞIRINIZIN ÜSTÜNE KOYUN BUHARIYLA İÇİNİZDEKİ İLTİHABI ALIP YUMURTALIKLARI CANLANDIRIYOO...HABERİNİZ OLSUN  :icon_thumright:

bebişim616161

goncacım çok sağol bende diyorum açtığım konu nere ye gitti acaba bulamıyorum die sağol

bebişim616161

25 Eylül , 2010, 10:44:43 #776 Son düzenlenme: 27 Eylül , 2010, 11:30:46 ღღ♥ßeß̧iM6161♥ღღ
arkadaslar ibrahim saraçoğlu sitesinde okudum kist tedavisi için aslan pençesini öneriyor ve kist olmasada bile aslan pencesini kullanan kadınlarınn rahmi kendini bebeğe hazırlıyorlarmıs acaba aslan pencesinin fiyatını bilenler varmı
benm eşim inanmıyor böyle seylere illdede doktora git diyr yaa almıyor bende eşime aldırabilsem kullanacağım :sad1: :sad1:
HAZIRLANISI
2 yemek kasığı aslan pencesi
1 su b. kaynar su
kaynamıs suya aslan pencesini atın 5dk. kaynatın soğuduktan sonra içiniz
mutlaka deneyin bende eşimi kandirırda aldırırrım insallah hiç doktora gidesim yokyaaa yine doğum kont.hapı vermelerinden korkuyorum :sad1:

βαlκιz

aktardan alırsın canım ucuzdur kullancan kadar alırsın
ilaçlarla mümkün olmuyosa bazı şeyler
otlar devreye girebilir  :laughing7:

bebişim616161

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 25 Eylül , 2010, 10:47:59
aktardan alırsın canım ucuzdur kullancan kadar alırsın
ilaçlarla mümkün olmuyosa bazı şeyler
otlar devreye girebilir  :laughing7:

cnm ucuz veyada pahalılığından değil inanmöıyor böle seylere doktora git fuzuli uğrasma ne gerek var di,yor ümit etme öle seylere halbuki ilaçlardan daha iyidir bence

βαlκιz

hayıt otu da iyi diyolardı galiba forumda var böyle konular bak bi