Saraçoğlu'ndan Yumurta Sayısını Artırmak ve Yumurta Çatlatmak İçin Kürler

Başlatan akrep79, 19 Aralık , 2008, 14:55:39

« önceki - sonraki »

esra18

Alıntı yapılan: derbeder - 22 Aralık , 2011, 11:07:03
iyide bu kadin icin erkegin spermleri iyi degilse ne ise yariayacak ki bu kur  :honk:

gercekten yaa erkek spermını hareketlendırmek için faydalı bıseyler bılen yokmu :dontknow:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 22 Aralık , 2011, 11:54:10
:hieyt: :hieyt: sevindim canım bencede işe yaradıı inş yakın zamanda rabbim göbüşlerimizi bebuışla doldurur :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2:

amin canım.isteyen herkese nasip olsun  :amin:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 22 Aralık , 2011, 11:33:00
250gr ceviz 250 gr fındık 250 gr tuzsuz badem üç muz ve çam balı bunlşarı karıştırıp akşamları bi kaşık yesinn bu ayda böle denicez bide yakı yapıştırdım sırtıma bu yöntemde işe yarıyomuşşş :occasion5: :occasion5:

BU KARIŞIMI DOKTOR EŞİME VARİKOSEL AMELİYATI OLDUKTAN SONRA VERDİ.ÇOK FAYDASINI GÖRÜRSÜN DEDİ  ;)
bu karışımı deneyebilirsiniz canım
Alıntı yapılan: esra18 - 22 Aralık , 2011, 12:51:16
Alıntı yapılan: derbeder - 22 Aralık , 2011, 11:07:03
iyide bu kadin icin erkegin spermleri iyi degilse ne ise yariayacak ki bu kur  :honk:

gercekten yaa erkek spermını hareketlendırmek için faydalı bıseyler bılen yokmu :dontknow:

mutluluk

göçmen canım nasılsın uzun zamandır yoksun. :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

250gr ceviz 250 gr fındık 250 gr tuzsuz badem üç muz ve çam balı bunlşarı karıştırıp akşamları bi kaşık yesinn bu ayda böle denicez bide yakı yapıştırdım sırtıma bu yöntemde işe yarıyomuşşş :occasion5: :occasion5:

BU KARIŞIMI DOKTOR EŞİME VARİKOSEL AMELİYATI OLDUKTAN SONRA VERDİ.ÇOK FAYDASINI GÖRÜRSÜN DEDİ  ;)

canım bu karışımı yaptıktan sonra dolapta mı saklıyorsunuz.. sonuçta muz çabuk bozulmuyor mu? yoksa bunu  günlük mü hazırlıyorsunuz

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: happines - 22 Aralık , 2011, 13:48:41

canım bu karışımı yaptıktan sonra dolapta mı saklıyorsunuz.. sonuçta muz çabuk bozulmuyor mu? yoksa bunu  günlük mü hazırlıyorsunuz
biz içine muz koymuyorduk canım.bal-ceviz-fındık-badem koyduk.
muzuda ayriyetten yiyordu  ;)

hatice tanrıvar

:ehi: :ehi: benim kocam ne bulsa atıyoo içine koca karılarıda gectiii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

gulokan27

mrb kızlar nasılsınızz :) benımde eşimde sperm düşüklüğü war totalde 18 mılyon hareken canlılık normal bızde keçiboynuzu kuru yapıyoruz muz cok yıyo elşm cok sewıo zaten her akşam mutlaka 2 tane yatmadan önce ben bugun eczaneden e vıtamını almayı düşünüyorum duyan yada kullanan war mı ? bırde havuc ıyıymıs havucta alımde soyım muzdan once onu yesin tawşan gibi kıt kıt :) bende 5 aylık ewlıyım nümğz ay bi sorun olmasa aşılama olucam

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: gulokan27 - 22 Aralık , 2011, 14:44:31
mrb kızlar nasılsınızz :) benımde eşimde sperm düşüklüğü war totalde 18 mılyon hareken canlılık normal bızde keçiboynuzu kuru yapıyoruz muz cok yıyo elşm cok sewıo zaten her akşam mutlaka 2 tane yatmadan önce ben bugun eczaneden e vıtamını almayı düşünüyorum duyan yada kullanan war mı ? bırde havuc ıyıymıs havucta alımde soyım muzdan once onu yesin tawşan gibi kıt kıt :) bende 5 aylık ewlıyım nümğz ay bi sorun olmasa aşılama olucam
sigara içiyorsa mutlaka bıraksın canım çok etkiliyor çünkü  ;)
e vitamini bende çok iyi diye duydum.ama benim eşim proxeed plus (vitamin ) kullandı dr tavsiye etti.
bu arada çok yeni evlisin  :nazar: niye bu acele  ;D  yaş kaç ?

gulokan27

mrb goçme adım gul yaşım 27 aceleme gelınce zaten eşimin sperm sayıdı düşük oldugu ıcın doktor normal yolla olmaz diyemem olur ama cokta zaman alabışlır dedi üzerimde dışardan çok çocuk baskısı war güçlü değilim :( cok etkılenıyorum son 2 3 gundur bıraz ıyıyım hergun ağlıyorum arkadaşım we halamın kızı benden 1 hafta once ewlendı ıkısıde hamıle herkez uzerıme send eyap dıe gelıo we ne benım  ne eşimin ailesi böyle bir sorun oldıgınu bılmıyo benım eşimde 2008 de warıkoselden amelıyat olmuş cok ağlayatrak doktora gıttım stresten adet düzensizliği oldu bende en son 9 aralıkta gıttım doktorum uzulme aşılama yaparız dedı kıstım cıktı 1.5 dogum kontrol hapı werdı erısın dıe ocak 2 de kontrolum war cnm duruma göre aşılama tedawisine başlarızz dedi işte durumum bu :)

ツgöçmen_54 ツ

hatice tanrıvar

arkadaşlar sabahtan beri sayfada yazılanları okuyorum bu kürü içmeye başlasam mıı inciri soganı bi iki defa içmiştim işe yarar mıı :k06: :k06:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

insu

Kızlar bana da  erken menopoz riski var dedi doktor soğan kürüne başlıycam,bide klomene başlıycam ikisini bir arada uygulayabiliyor muyuz acaba bilgisi olan var mı  :dontknow: :dontknow:
Herşeyin hayırlısı...

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: insu - 01 Mayıs , 2012, 10:36:46
Kızlar bana da  erken menopoz riski var dedi doktor soğan kürüne başlıycam,bide klomene başlıycam ikisini bir arada uygulayabiliyor muyuz acaba bilgisi olan var mı  :dontknow: :dontknow:

canım yaşın kaç ? neden erken menopoz teşhisi konuldu ? fsh kaç?