saç dökülmesi

Başlatan sekaya, 17 Aralık , 2008, 22:45:27

« önceki - sonraki »

handan

şampuanını kullanmadım revigenin.
kullan bakalım nasılmış
fayda etmezse hapını alırsın

sesedo-98

canım zeytınyagı badem yagı ve çörek otu yagını karıştır saç diplerine sur haftada  bir . saçları guçlendirip parlaklık veriyor :)

oozge

bende yazmıstım ama sekaya okdr uzun yazımı gormedı heralde cvp yazmamışş  :-\

sıleyım msjımı bari

handan

:k06: sil sil alıştık silmeye  :ehi:

vuslat

Alıntı yapılan: sekaya - 17 Aralık , 2008, 22:45:27
kızlar saç dökülmesine ne yapılabilir? yalnız dışarıdan yapılan yöntemler değil yenerek dökülmeyi düzeltecek şeyler nelerdir biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.
ben kına yakmıştım hem besledi hem renk kattı =)

[/ur

мiŁenα.

kına ananemde yapıyordu....bembeyaz sacı vardı yakıyordu oluyordu turuncu ama kotu duruyor rengı yaa :k06:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Benimde sacim cok dokuluyor ince telli saclarim bakimida iyi yapiyom anlamiyomm artikk

serra_emine

yaa benım de acaip dökuluyor saçım bıktım artık süpürge yapıp halıfırçalamkatan saç toplamaktan deli oldum :y25: :y25:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

мiŁenα.

ya bıoder bıoksın kullanın bu tur sampuanlar ıyı gelıyor

Demet_dk

benimkide tutam tutam dökülüyo valla uzun zamandırda kestiremedim bugün gidicem inşallah

bebişim06

aynen ya benimde felaket dökülüyo saçlarım evde ve iş yerinde her taraftan benim saçım çıkıyo şu zeytinyağını deneyen ve memnun kalan varmı kızlar ya da bıoxcın şampuanını faydası oluyormu ki ?
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

мiŁenα.

canım ben de esımde kullandık devamlı kullanınca dokulmuyor....bıoxını

zytın yagıda ıyı gelıyor kaynanam yapardı

bebişim06

sağol canım bende kullanıyım o zaman çok dökülüyo yaaa
korkuyorum valla kel kalcam diye :k06: :k06:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

мiŁenα.

bu yenılıyorda sampuan sacı