29 Nisan , 2024, 13:45:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MER ARKADASLAR ARANIZA YENİ KATILDIM COK İSTİYORUM BEBEK.

Başlatan begüm, 15 Aralık , 2008, 23:44:24

« önceki - sonraki »

BEYAZGÜL

Alıntı yapılan: bulut - 05 Ocak , 2009, 22:40:10
merhaba arkadaslar acaba hamilelik testinde kantesti kesin sonuc verir mi kesin sonuc vermeme ihtimali varmi bir hafta once kan testim negatif cikti halen olamadim..
mehaba bulut.hoşgeldin.benimde 2 hafta geçti halen adet olmadım.yarın kan tahlili yaptıracam.bebeiş olacağı ümidim yok.çünkü idrarda çıkmıyor.ama gecikmenin nedeni nedir onu öğrenecğm.sen polikistik over var demişsin.adet gecikmesi yapması normal değilmi,alllah şifa versin inşallah düzelir.en kısa zamanda hamile kalırsın. :amin:

mavili

kan testi kesin sonuç verir canım
döllenmeden sonraki 3. günde kandaki bhcg hormonu yükselir ve kanda bu çıkar

SULTAN KÜBRA

MERABA CNM.BEMDE 4 YILLIK EVLİYİM 8 AYLIK BEBİŞİM VAR.RABBİM SANA VE TÜM OLMAYANLARADA NASİP
ETSİN İNŞ.

melek100lü

MERHABA SULTAN KÜBRA  :flowers: BENDE MELEK 32 YAŞINDAYIM  :love9: :love9: :love9:İKİ OĞLUM VAR  :love9: :love9: :love9: İKİNCİ EVLİLİĞİM 9 AY OLDU ŞİMDİ YİNE ANNE OLMAK İSTİYORUM NASİP OLURSA TANIŞTIĞIMA MEMNUN OLDUM  :opucuk:

sezen_6190

kızlar merhaba bişey soracağım. adetlerim hep düzensiz bekarken bile doğum kontrl kullanmadığmda adet olmıyodum. 1 senedir evliyim 3 aydır korunmuyoruz artık çocuk düşünüyoruz. 23 şubatta en son adetim başladı hala olmadım. hamile gibi hissediyorum kendini akıntm ve idrar rengmden... idrar testi yaptm negatf kan testi yapsam çıkar mı :(

rümeysaa

Hepiniz aramiza hosgeldiniz kizlarr :flowers:
rabbim en yakin zamanda bebis nasip eder ins. :amin:

sezen_6190

zeynep0655

melek100lü