21 Mayıs , 2024, 20:04:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

annenin evladı icin mucadelesi

Başlatan samira, 15 Aralık , 2008, 21:00:59

« önceki - sonraki »

Organik_Seker

Bende okudum söylicek bişi bulamıyorum :(

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

samira

cok sag olun rabbim istiyen herkeze hayırlı ve saglıklı evlat ihsan eylesin benim yasadıgım acının ceyregini yasatmasın

goncagul

samıracım cok uzuldum allah sana en kısa surede bebek nasıp eder ıns cok acı her ınsan dayanamaz buna bunu okuduktan sonra bız cok ıstıyoruz ya hayırlısı olsun ya

samira

canım hayırlısı  sen ıyı dusun ben cok problem ve stres yaptım ve hiperemezistim hep problemliydı sonuc böyle oldu

sarı lale

canım çok geçmiş olsun allah bi daha yaşatmasın acını çok iyi anlıyorum bende kaç defa bebeğimi kaybettim çok şükürki bir tane kızım var allahım en kısa zamanda hayırlısıyla bebeğine kavuştursun.

MeRVe_

Allah sabırlar versin çok kötü oldum yaaa  :'(
İnşallah en kısa zamanda 2. meleğin gelir ve o seni hiç bırakmaz, sağlıkla sıhatle kucağına alırsın umarım..  :y25:

samira

amin rabbim istiyen hereze nasip etsin

dias

canım çok üzüldüm bende.Anomali olduğunu yazmışssın,sağlıklı değilmiş senin için ne kadar zor olucaktı sonra.Tıpın bunları farketmeside güzel.ama ne olursa olsun seni çok ii anlıyorum bende aynı şeyi yaşadım ama bebekte anomali sorunu yoktu bende değerler çok iyiydi hatta çok çok düşük çok güzeldi.benim ortada hiçbirşey yokken oldu,kese rahme indi ve devam edemedik.Herşey Allahtan Allah hayırlısını versin inşallah hepimiz için sağlıklı eli ayağa düzgün evlatlar versin.Olur yine napalım.beterin beteri var.Yalnız keşke bakmasaydın bebeğe doğru olmamış senin için.buna izin vermeselerdi daha ii olurdu.benim eşim ağrı çekmemi istemedi ve dr a anesteziyle olmasını söyledi.bu psikoljiyi yaşamamalı demiş ve herşey 20 25 dak içinde ben uyurken bitti.tekrar geçmiş olsun..ayrıca msjın için teşekkürler. :)

samira

diascım canım benım bebegm 19 haftalıktı kurtaj olamazdım sadece dogum ve sezaryan hakkım vardı

samira

diascım genel anestezi altında kendi rahatım icin bebegimi parcalatamazdım canım buyuk gebelikler asla kurtaj olmazcunku kolunu bacagını kestiremem bende bi hemşire ve saglıkcı olarak bu olayların en iyi nasıl oldugunu bılıyorum hayat işte

çikolatalı

samiracım

nasılsın görüşemedik c.tesinden beri neler yapıyorsun bakalım :wave:

aslım

canım çok duygulandım çok üzüldüm Allah ım inşallah ikinci bebeği versin kucağına tüm isteyenlere çok geçmiş olsun canım

çikolatalı

samiracım ;

yine daldın derinlere gözükmüyosun hiç konuşamadık baya oldu nasılsın

samira

aslıcım cok sag rabbim kiseye yasatmasın