hamileligin 3.trimester donemine yaklasirken uyku problemi ceken varmi?

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 08 Ocak , 2010, 00:57:31

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

arkadaslar bundan 2 hafta once cok rahattim ama simdilerde uyku duzenim bozulduu .. sabahh 5 te cogu defa uyanmaya basladim sonra 7 ye dogru yine uykum geliyor ve yatiyorum tabiki butun gun sersem gibi kalkiyorumm :-\  gecede rahat uyuyamiyorum bi sag bi sol don yorgun dusuyorumm..resmen oturur pozisyonda uyuyorum en rahat oyle oluyorr bu aralar..  yatmadan oncee ne yapmam lazim rahatlatici sicak birseyler iyi gelirmi bugun deneyecegimm..  :icon_scratch: yani hormon degisimimi boyle oluyorr bu isi anlamadim gitti.. ne zaman duzelir bilmiyorumm.. acaba son 3 ay icine girecegim yaklasiyor zaman,ben 24.haftamdayim o yuzdenmi boyle seyler yasiyorumm.. tekrardan yorgunlugum basladi gibi hissediyorum yavas yavass.. ::)

мiŁenα.

canım bendede uyku problemı vardı hamılelerın uykusu olur ben uyuyamıyordum...sıımdıde tam ersı oldu uyku bastırıyor her anımda...28+1 oldum uyumak ıstemıyorum cok sıserım dıye...

yatarken ılık sut ıc...yemek yeme uyumadan once :-\

:love9: :love7: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

DEMEK BEN HAMILE OLSAM UYURUM ..ÇUNKU GECELERI YATAMIYORUM GEÇ KALKIYORUM...BELKI BENDE UYKU OLUR..

AYŞECIM ALLAH KOLAYLIK VERSIN AZ KALDI CANIM RABBIM SABIR VERSIN..BEN BILE BEBK YOK BAZEN SEBEPSIZ YERE UYUYAMIYORUM

мiŁenα.

ben uyuyorum gecelrı ama saat 6 da uykum gelıyor aksam :honk: :honk: :honk:

sabah erken kalkıyrum ...ama bu sıra sabahta yataktan kalkmak ıstemıyorm..uyku bastırdı cok anlıcan

sımdıde kaynanam hastaneye goturduler acıle korkudan nete gırdım uykum kactı :honk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

UYKUN NE ZAMAN GELIRSE UYU BENCE..BAZEN ŞUNU YAPAYIM İŞ BTSIN SONRA YATARIM FALAN DIYORUZ ONEMLI OLAN UYKUN NE ZMAN GELIRSE UYUMAK  ::)

мiŁenα.

yok eşim gelene kadar uyumam...hava ve serum verıyorlarmıs :sad1:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 08 Ocak , 2010, 03:52:01
UYKUN NE ZAMAN GELIRSE UYU BENCE..BAZEN ŞUNU YAPAYIM İŞ BTSIN SONRA YATARIM FALAN DIYORUZ ONEMLI OLAN UYKUN NE ZMAN GELIRSE UYUMAK  ::)

haklisin ama iste uyusamda yarim saat sonra uyaniyorummm sonra tekrar uyuyana kadar zaman geciyorr bende uykuya cokk duskunum gozumu kapatinca uyurdum ama bu aralar oyle bir seyden eser kalmadi... halbuki nasilda uykum varr ama uyuyamiyorum fazlaa :honk: umarim gecici bir durumdurr bakalim bekliyorumm.. hayirlisi artikk

мiŁenα.

emın ol bıraz daha ılerlesın gebelıgın uykuya meğilliliğin artıyor :aferin:

ertl

canım hamilelikte bu çok normal bende bir doğum yapsamda rahat rahat uyusam derdim
ama doğum yapınca hiç uyuyamadım
yani bebiş hiç uyutmadı :laughing7:

SiBeL.İlaYdA

cnm artık çok normel ben gecelerce uyumadığı biliyodum etlerim ağrıdan kopardı az daha sabır geçicek ama sonrada küçük melek uyutmucak

мiŁenα.

benım kuyruk sokumuma bır agrı gırdı yaaa sımdıde bu basladı :cildir:

✿sweet_sweet✿

bu uykusuzluga alissam iyi olacaksanirimm baksaniza bebek dogduktan sonrada uyku yokmuss.. bi dadimi alsamki eve soyle demeyimli 10 tane birden dogurmuss :ehi: :ehi: uykusuz nasil dururum yaahuu..