Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ben de evde yapmıştım cnm.ama yinede inanmadım 2 kez yapmama rağmen.

sonra gidip kanda yaptırdım ozaman iyice havalara uçmuştum valla :k06: :k06:

nekadarlık evlisin cnm??
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Özlem85

11 aylık evliyim kasımda yıldönümüz.ben sabah bitane daha test yapıcam :)

almina

özlemcim hayırlı olsun inşallah sağlıklı bi şekilde bebeğini kucağına alırsın bugün 3. hamile haberimiz darısı bizim başımıza

Özlem85

Teşekkür ederim Alminacım darısı senin ve tüm bekleyenlerin başına

tatlı bebek

slm arkadaşlar ben siteye yeni katıldım.Fikirlerinizi almak istiyorum.02.10.2010da en s.a.tarihim.Bugünlerde sürekli karnımda bi şişkinlik ağrı hissediyorum.Sabahları ve bazı kokulardan midem bulanıyo.Normalde balığı çok severim ama 1haftadır görmek dahi istemiyorum kokusundan tiksindim.Göğüs uçlarım koyulaştı.Ama idrar testinde negatif çıkıyo.Acaba hamilemiyimdir :dontknow:yoksa bana mı öyle geliyor anlamıyorum.Normalde adetten 5 gün ile 7 gün önce oluyor diğer adetim.Eğer hamileysem acaba ne zaman testte çıkar?Çok sabırsızlanıyorum çünkü bi an önce anne olmak istiyorum.Allah herkese sağlıklı ve hayırlı çocuklar nasip etsin. :wave:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: tatlı bebek - 27 Ekim , 2010, 12:11:24
slm arkadaşlar ben siteye yeni katıldım.Fikirlerinizi almak istiyorum.02.10.2010da en s.a.tarihim.Bugünlerde sürekli karnımda bi şişkinlik ağrı hissediyorum.Sabahları ve bazı kokulardan midem bulanıyo.Normalde balığı çok severim ama 1haftadır görmek dahi istemiyorum kokusundan tiksindim.Göğüs uçlarım koyulaştı.Ama idrar testinde negatif çıkıyo.Acaba hamilemiyimdir :dontknow:yoksa bana mı öyle geliyor anlamıyorum.Normalde adetten 5 gün ile 7 gün önce oluyor diğer adetim.Eğer hamileysem acaba ne zaman testte çıkar?Çok sabırsızlanıyorum çünkü bi an önce anne olmak istiyorum.Allah herkese sağlıklı ve hayırlı çocuklar nasip etsin. :wave:

canım ayın 2 sini bekle günün geçsin kan testi yap varsa hemen çıkar şimdi de yapabilirsin kan testi ama günün geçerse daha kesin olur..anlattıkların hamilelik belirtisi ama bilemicem hayırlısı olsun :amin:

bebeğimbenim(şerife)

slm kızlarr :k06: benimde adetime 6 gün kaldı erken gebelik testi var bir tane evde yapsam şimdi cıkarmıki acaba :dontknow: :dontknow: :dontknow:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

hayırlısı olsun cnm. ama idrarda biraz geç görünüyo.kardeşimin adeti 5 gün geçince görünmüştü ama bende geç göründü. sen ya birazcık daha dayan ya da kan testi yaptır. gerçi sabretmek çok zor biliyorum :) ama kanda görünmesi de kesin çözüm değil boş falan çıkabiliyo allah korusun. benm ilk gebelik biyokimyasal gebelikti ama kanda göründü. azcık daha bekle bence

tatlı bebek

Alıntı yapılan: ⓚⓤⓩⓤⓜⓤⓝ ⓐⓝⓝⓔⓢⓘ (gulsah23) - 27 Ekim , 2010, 13:13:38

hayırlısı olsun cnm. ama idrarda biraz geç görünüyo.kardeşimin adeti 5 gün geçince görünmüştü ama bende geç göründü. sen ya birazcık daha dayan ya da kan testi yaptır. gerçi sabretmek çok zor biliyorum :) ama kanda görünmesi de kesin çözüm değil boş falan çıkabiliyo allah korusun. benm ilk gebelik biyokimyasal gebelikti ama kanda göründü. azcık daha bekle bence

teşekkür ederim cnm.1hafta sonra denerim ozamana adet olmazsam tabi:(

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

olmazsın inşllh cnm. hadi hayırlısı olsun  :amin: (bi bebiş daha gelsin)

ırmak_begüm

tatlı bebe benimde en son sat tarihim 03.10.10 da oldum fakat dün olmam gerekiyordu aynen senin gşbş ama bugün oldu hala olmadım bakalım hayırlısı ama ben hastalancam sanırım çünkü karın ağrılarım var canım...

tatlı bebek

tatlı bebek

Alıntı yapılan: ırmak_begüm - 27 Ekim , 2010, 13:29:13
tatlı bebe benimde en son sat tarihim 03.10.10 da oldum fakat dün olmam gerekiyordu aynen senin gşbş ama bugün oldu hala olmadım bakalım hayırlısı ama ben hastalancam sanırım çünkü karın ağrılarım var canım...

cnm ya inşallah olmayız ikimizde insan böyle sabırsızlıkla bekleyince zaman duruyo sanki.İyi ki burda birbirimizle paylaşabiliyoruz biraz olsun rahatlamaya çalışıyorum.Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin. :amin:

tatlı bebek

Alıntı yapılan: afra024 - 27 Ekim , 2010, 12:24:24

canım ayın 2 sini bekle günün geçsin kan testi yap varsa hemen çıkar şimdi de yapabilirsin kan testi ama günün geçerse daha kesin olur..anlattıkların hamilelik belirtisi ama bilemicem hayırlısı olsun :amin:

sağol afracım insan çok isteyince sabırsızlanıyor.İlk hamileliğim olcak o yüzden çok heyecanlıyım.Bazen acaba belirtiler psikolojik mi diye düşünüyorum ama 4 aydır korunmuyoruz ilk kez bu tarz şeylerle karşılaştım.İnş. hamiş olma belirtisidir :amin:

hümeyra_t_e

inş canım hamiş olursun bu ay kaç yıllık evlisin yşın kç