Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

Lunary

7-11 gün gecmeden regl üzerinden maalesef idrar tahlilleri ß-hcg hormonunu saptayamayabilior. ama kan testleri regl tarihiniz gelmese bile kesin sonuc veriyor. o acıdan ya direkt kan testine gidilmeli ya da regl tarihinin 7 gün gecmesi beklenmeli bilgilere göre.

ayysnn

Alıntı yapılan: hasretALİ - 11 Haziran , 2010, 16:33:30
en son 13 mayıs da hamile oldum 27 28 gün sürüyor dün 27 günümdü ama olmadım bu günde yok bişey belirtimde yok iştah açıklığı bendede var başka bi belirti yok dün test yaptım negatif sizce erken mi
ikimizde aynı şeyi duymak istioruz sanırım  :)
eet canım hamile olabilirsin,test yanılıyo olabilir gibi
ama inş. muradımıza ereriz inan bunu senin içinde istiorum
eğer ay hamile kalırsan muhakkak bana bildirmeni istiorum senin le birlikte bnde sabırsızlanıorum.aynı durumdayız çünkü :)

hasretALİ

ayysnn cum 4 gün gecikti benimn hesabıma göre adetim  perşembe olmam gerekti test yaptım çıkmadı c.tesi tekrar yaptım çıkmadı bu gün 4 günüm bakalım beklemedeyim halaa

ayysnn

Alıntı yapılan: hasretALİ - 14 Haziran , 2010, 09:13:21
ayysnn cum 4 gün gecikti benimn hesabıma göre adetim  perşembe olmam gerekti test yaptım çıkmadı c.tesi tekrar yaptım çıkmadı bu gün 4 günüm bakalım beklemedeyim halaa
günaydın canım
bnimde hala gelen giden yok ama yeni testi tekrarlamadım.akşam tekrar denicem..
ay inş. hamileyizdir.

hasretALİ

senn  ne kadar geçti canım inşallah çıkar teste

ayysnn

9 unda gelmesi gerekiodu 5 gün geçti işte.korkuorum test yapmaya negatif çıkar die.
gecikmeden eşimede bahsettim.ilk başta önemsemedi ama hareketlerinden onunda ümitlendiğini anladım
daha da korkuorum şimdi:(

hasretALİ

ay canım benim ya bende 27 28 günde oluyorum dum 10 11 gibi bekliyordum3 4 gün oldu benim de tatlım 2 günde bir yaptım en sonuncuda eşim kızdı acele ediyosun die :( ama ne bilimya inşallah senn çıkar canım benim

ayysnn

Allah kimseye aratmasın herkesin gönlüne göre versin. :amin:
1,5 yılldır bebek istioruz ve hep düzenli geliodu.şimdi gecikmesi bni çok ümitlendirdi.

hasretALİ

inşallah çıkar tatlım bende 2 yılım doluyo benimde 9temmuz da 2gebelim sonlandı 2 aylıkken inşallah bu böyle olmaz en son kürtaj olalı 10 11 ay oluyo çok isityorum herkes gibi bende bu ay çok ümidliyim inşallah boş çıkmaz benimde geçmezdi günüm ya 1 2 gün önce gelirdi yada geç ama 1 2 gün

ayysnn

Alıntı yapılan: hasretALİ - 14 Haziran , 2010, 10:07:14
inşallah çıkar tatlım bende 2 yılım doluyo benimde 9temmuz da 2gebelim sonlandı 2 aylıkken inşallah bu böyle olmaz en son kürtaj olalı 10 11 ay oluyo çok isityorum herkes gibi bende bu ay çok ümidliyim inşallah boş çıkmaz benimde geçmezdi günüm ya 1 2 gün önce gelirdi yada geç ama 1 2 gün
çok geçmiş olsun canım yaa.hamile kalamamaktan daha zordur heralde haybetmek
nie die sorsam üzmüş olmam inş .seni

AŞKIMCIM SCS

AŞKIMCIM SCS

ayysuncum inş hamişsindir canım :amin: :amin:

ayysnn

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 14 Haziran , 2010, 10:18:20
günaydın
inş. şekerim.bnde öle ümit ediorum
allah tüm isteyenlere evlat versin inş.
sen annemisin ?

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: ayysnn - 14 Haziran , 2010, 10:27:31
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 14 Haziran , 2010, 10:18:20
günaydın
inş. şekerim.bnde öle ümit ediorum
allah tüm isteyenlere evlat versin inş.
sen annemisin ?
canım keşke hamiş olsam ben 11haziranda oldum bakalım belki aşılama olcam bu ay 3aydır klomen ve catlatma iğnesi oluyorum 2sinde hamiş kaldım kimyasal gebelik oldu haziran ayındada hamişlik yoktu işte bakalım bugun saat 6,30da dr gitcez asılama dicek belkide

hasretALİ

yok canım artık çok üzülmüyorum üzerinden zaman geçtikçe yenisine heveslendikçe :) şimdide öyle hamile oldumu duydum an sıkıntısı başlican acaba buda öyle olurmnu hatta şimidedn beşladı ay kızlar ya benim midem ara ara kalkıyo