27 Nisan , 2024, 15:55:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım evet değer 5in üstündeyken hamile oluyorsun
acaba neden öyle deedi doktor
bide 19 gün geçmiş,aslında kese görünmesi lazım
acaba gebelik dışında bi etkenmi yükseltti değeri
başka doktora git derim

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: s.nur - 26 Temmuz , 2010, 22:17:03
mrb..bnim adetim 19 gün gecikti..12. günü test yaptım negatif çıktı.bgün dr.a gittim ultrasyonla baktı kesen yok dedi.snra kan testi yaptırdım degerim 5.18 çıktı dr yok bişi dedi ilaç verdi.ben hiç tatmin olmadım ama sizce hamilemiyim.baska dr.a gitmelimyim..?
bence başka bı doktora gıt canım ...degerın hamıle oldugunu gosterıyor acaba geç mı dollenme oldu  :icon_scratch:

ceylin eslem

canım bencede kesinlikle başka doktora git .5 sınır zaten bu sınırdaki değerin yükselebilirde sonra doktorun verdiği ilaçlar bebeğin varsa düşmesinede sebep olabilir.geç döllenme yaşıyor olabilirsin canım.inşallahta öyledir.

s.nur

cvplarınıza çook tşk ederim yrın tekrar gitcem dr.a bakalım hayırlısı :))

çelik

merhaba benim adetimin gecikeli yedi gün olmuştu ben de akşam yemeğini yedim test yaptım ama tek cizgi çıktı şu andaa dokuz gün oldu ama hala adet tim olmadı normalde geçmezde bukadar ama hiç adet ağrısıda yok yarın sabah aç karınla yapayım mı cevap bekliyorum  :muzz:

çelik

Alıntı yapılan: sekaya - 07 Aralık , 2008, 10:32:59
adet günü gelmeden gebelik testi yapılırmı yada yapılırsa ne kadar sağlıklı olur bende 6 aydır uğraşıyorum da

MERHABA BENİM ADETİMİN GEÇELİ YEDİ GÜN OLMUŞTU VE BE N  DE AKŞAM YEMEĞİNİYEDİM VE TEST YAPTIM AMA TEK ÇİZGİ ÇIKTI BUGÜN DOKUZUNCU GÜN AMA HALA ADET OLMADIM SABAH Ç KARINLA YARIN YAPAYIM DEMİ

GELSQMİNQ

canım testler aç yada tok karnına farketmiyo ama bence kan testi yaptır

esranurr

merhabalar bende şöyle bi durum var ben normal olaraka adet oldum ama bu adetim diğer aylardan farklıydı  yani uzun sürdü   2. bebeğimde de aynısı olmuştu yani üzsütne görmüştüm buda acaba öylemi diye şüpheye düştüm ve dün 2 tane test aldım  ilkini yaptım  belli bi süre sonra silik bi şekilde  bi çizgi çıktı emin olmak için sabahı bekledim ve 2. testi uyguladım oda silik bi çizgi çıktı  şimdi ben hamilemiyim kızlar bu arada yeniyimde sitenizde :honk: :honk: :honk:

Özlem85

Merhaba arkadaşlar ben 11 aylık evliyim 5 aydır korunmuyorum artık anne olmak istiyorum ve 3 günüm geçti yarın test yapacağım inşallah pozitif çıkar yaaaaa

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

inşllh cnm rabbim gönlüne göre versin  :amin: hayırlı haberlerini bekliyoruz inşllh
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Özlem85

Teşekkür ederim canım haber veririm.bugun test yapıcam

Özlem85

Test sonucu pozitif çıktı galiba hamileyim inanamıyorummm

HASRET!M S@N@

canım tebrik ederim gözün aydın

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

tebrik ediyorum cnm.   :muzz: :muzz: gözün aydın. evde mi yaptın testi??
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Özlem85

Teşekkür ederim canlarım evet evde yaptım 4 günüm geçmişti idrar testi yaptım canım