KAHRAMAN MARAŞLILAR HADİ BURDAYIZ

Başlatan rumeysa, 12 Ocak , 2007, 13:29:17

« önceki - sonraki »

rumeysa

MERHABA ARKADAŞLAR VALLA DİGER FORUMDA PEK MARAŞLI HEMŞEHRİLERİMİ GÖREMEDİM AMA İNŞ. BURDA OLUR  ::) ::)

SEVGİLERİMLE
RUMEYSA
SABIR BOYUN EĞME DEĞİLDİR,SABIR MÜCADELEDİR.

adalet

merhaba rumeysa marasli deyilim ama diyer formda gormustum resimleri cok beyenmistim sen resim ekle ben devamli ugrarim canim

rumeysa

hoş geldin adaletcim tabicanım sayfamızı ziyaret etmek için illada maraşlı olmak grekmez dimi her zaman beklerim :love3: :icon_thumright:
SABIR BOYUN EĞME DEĞİLDİR,SABIR MÜCADELEDİR.

Pippilotta

selam rumeysacım bak burdada buludm seni,ama ikimizden başka maraşlı yok galiba

MızMız*

bende kahramanmaraşlıyım arkadaşlar :hieyt: :hieyt:

RANAM

Merhabalar bende Kahramanmaraşlıyım.Ama görev icabı Kırıkkaledeyim.Memleketimi çooooookkkkkkk özledim.Yaza inş.gideceğim. :hieyt:

RANAM

Başka Kahramanmaraşlı yok herhalde bu sitede....en az  biziz ona göre....

AyNi

bende kahraman maraşlıyıııım  :hieyt:

ertl

merhaba arkadaşalr ben maraşlı değilim ama kızkardeşim gelin gitmişti köocası öğretmen elbistanda yapıyodu görevini
bende çok gittim kardeşiin yanına

AyNi

ben çok seviyorum maraşın merkezini. hem tarihi bir yer, hem temiz, hemde çok kalabalık değil. İnsanları da muhafazakar. orda yaşamak hiç nasip olmadı. almanya da doğdum büyüdüm. eşim maraşlı ama görevi nedeniyle istanbuldayız.

Balböceği

Bende marasli degilim ama guzel sehirrr bi kac kez gittimm

2 arkadsim bunlar kizkardes orda okuyorlardi sonra oraya gelin gittiler elbistana  :D

gülbanu

kızlar bende maraştan geldim 5 sene kaldık maraşta
evet bende severek kalıyordum
ama kısmetimiz kesilince solugu kiliste aldık
seviyorum maraşıııııı.ve insanlarını

nilüfer elif

BENDE KAHRAMANMARAŞLIYIM ARKADAŞLAR :muzz:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)