Hangi parfumü önerirsiniz...

Başlatan Zeynep_Sena, 03 Aralık , 2008, 16:08:01

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

givenchy absolutely harıka bı fparfum kız kardeşim almiş orjınalını çok begebdım bende en kısa zamanda alacam..bıde şişesi çok hoş  :icon_thumright:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 20 Aralık , 2009, 02:37:38
givenchy absolutely harıka bı fparfum kız kardeşim almiş orjınalını çok begebdım bende en kısa zamanda alacam..bıde şişesi çok hoş  :icon_thumright:
bıde kremlerı var vucuduna suruyosun çok kalıcı banyo yapıncaya dek geçmıyor  :icon_thumright:

sünbü

papatyam kokuları denemek lazım evet o ağır biraz ama benim bir müşterim bayılıyo onun mavisini tavsiye ederim bak genelin beğendiği bir koku

miray

ben pek begenmedim oriflame ürünlerini avon daha güzel sanki parfümleri cok hos kokuları
benim oriflame in blueberry face cream ve maske var bende
görümcem almıs taaa nişan bohcasına koymak için ama hiç begenmedim duruyolar öyle  :igrenc:

мiŁenα.

sıbel cok kalıcı hos bır kokumu..ya ben bole bırının yanından gecerken etkılnsın kokumdan ıstyorum...

2012 sexi almıs kuzneım oda hos kkokuyordu

:love9: :love7: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ MoTHeR ๑۩۞۩๑ - 21 Aralık , 2009, 10:53:13
sıbel cok kalıcı hos bır kokumu..ya ben bole bırının yanından gecerken etkılnsın kokumdan ıstyorum...

2012 sexi almıs kuzneım oda hos kkokuyordu

evet canım cok begendım..bıde armanı nıgth var onuda şiddetle tavsıye edrım..benım kullanmadıgım parfum yok gıbı..banada yurt dışından çok gelırdı orjınal parfumler..aarmanı nıght  kırmızı şişesi var afrodızyak etkı yapıyomuş..benı goren herkes mıs gıbı kokuyosun dıyolar asansorden indıgımde  benım ındımğim anlaşılır bı gun geçmez kokusu apartmandan  :icon_thumright: :icon_thumright:

βαlκιz

parislim dedin parfümlere bakcam sen kokoşsun süslü bişeysin  :k06: güveniyorumm bende severim kokumun heryerde kalmasınıı apartman asansörr  :k06: :k06: alıcam bakıcam bu parfümleree bikaç kişi daha yazdı onlarada bakcamm ben beyensemde bakalım eşim beyencekmii parfüm alınca oda bakıyoo  kokusu nasıll oda beyencekk illa :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

benı genelde yoldan cevırıp parfumu bıle soran çok kişi oldu..her gun farklı bı parfum kullanıyorum  çok severım kokuyo..bana zaten mis kokulu sibel derler..canım bana guven daha cok var parfum tavsıyelerım.mesela armanı code var..yada miss dıor  gıbı..

♥ღвüşяαღ♥

en çok tutulanaada yazmıştım avonun spothlıght süpper

sünbü

oriflame in bir kokusu var yeni çkıktı miss o fashion diye mükemmel

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

avon persewe
pur blanca cok guzel ve hafıf kokuyolar kalıcılar ustelık erkek parfumu olarakta avon signature onerırım cok guzel esıme aldım ben bıle kullanıyorum

♥ღвüşяαღ♥

bu parfümler bnde de var gerçekten çok güsee :icon_thumright:lleeerrr

мiŁenα.

cecile nin gold (altın renkli olanını) aldım kokuus muhteşem hem kalıcı hemde hafif çok hoş bir koku 8)

:love9: :love7: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 20 Ocak , 2010, 19:33:33
avon persewe
pur blanca cok guzel ve hafıf kokuyolar kalıcılar ustelık erkek parfumu olarakta avon signature onerırım cok guzel esıme aldım ben bıle kullanıyorum
bunları bizde kullandık,bayanları ben erkeği eşim,gerçekten süper
avondan celebrede müthiş
cecileninde pembesini divayı kullanıyorum, çok güzel

ツgöçmen_54 ツ

bayan parfümü olarak favorilerim ; emperio armani she
candy _ bu iki kokuya bayılıyorum
erkek parfümü ;
lacoste red _ one million  :k06: :k06: :icon_thumright: :icon_thumright: