Hangi parfumü önerirsiniz...

Başlatan Zeynep_Sena, 03 Aralık , 2008, 16:08:01

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

colorsun pembesını deneyın eger sekerlı koku seven varsa kalıcı ve hos koku

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

bende haif tatlı kokular arıyorum bebeklerin rahatsız olmıycagı kokular yavrularım parfüm kokusundan bayılmasınlar  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

sarisinn

jean paul..onnumara bi koku..çok kalıcı..

мiŁenα.

gulsah colors all ozmaan pembesını...

eltım bılem sevmemesıne ragmen tatlı koku bayılı oda kzıına aldı 2 yasında heee :ehi:

βαlκιz

yazdım bi kenara bakıcam en kısa zamanda bebekler için dediysem yani ben sıkınca etkilenmesinler kokudan onlara sıkmak için demedim  :)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

analdım zaten ogluna o tatlı kokuyu sıkma zaten...

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy

hanı ben cocuklarda begenıyor tatlı ya koku

*****----sarıseker---*******

gulsahcım c-thrunun mavısını tavsıye ederım guzel bı koku agır degıl ama kalıcı bebıslerın rahatsız olmaz herkese tavsıye ederım

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

s'hamn diye bi parfüm kullanıyorum bende pembe bi şisesi var kokuları seker gibi vede kalıcı cok begeniyorum bu tatlı kokular beyaz tenlilere daha cok yakısıyo
cecile var seker gibi kokusu şişesi pembe
rain bow var oda süper bi koku hafiff ama onu suan bulamıyorummmm :occasion14:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

simass

мiŁenα.

ohh ne guzelll ...

ben dp dene aldım onalrda kalıcı

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ben açık parfüm kullanıyorum

D & P nin E4 kodlu olan parfümü çok kalıcı harika bir parfüm esefle tavsiye ediyorum :D

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ARMANI..CODE

ARMANI EMPRIO

ARMANI NIGHT :icon_thumright:

мiŁenα.

bır erke kokusu var bende  ;D ;D  bomba bır koku

βαlκιz

bende erkek parfümlerini kullanmayı severimmm çok güzel kokuyolarr  ;D ;D ;D ;D birtane koku vardı ama adını unuttum off onu bulsammm bayılıyorum o kokuyaaaaa  :hieyt: :hieyt:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

adı ne merak ettım..guzelse ben parfum hastasıyım eşime alayım arada bende kullanırım :ehi: :ehi: