KIZLAR SIKI DURUN EVET ŞİMDİ HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan su, 03 Aralık , 2008, 10:36:39

« önceki - sonraki »

neslihan

Gözün aydın su şafak listesine yeni bir hamiş eklendi.İnşallah aralıkta daha da artacak.Allah tamamına erdirsin inşallah.

Sucum  kan testi yaptır.Böylelikle kaç haftalık olduğunu da öğrenirsin.6 haftaya gelmeden doktora gitmesende olur çünkü bebiş görünmüyor.

handan

uçurumgülü ;
titreli beta hcg testi yaptır
sonuc 5 ten büyükse hamilesindir.
kesin sonuç verir.
hemen sonuç verir adet gecikmesine bile gerek yok  ;)

sonucu yaz bekliyoruz. istersen özelden de atabilirsin bana  ;)
1,5-2 saatte verirler sonucu hemen

neslihan

kesinlikle deniz test yaptır neden cumartesiye kadar bekleyip kendini daha da sıkıntıya sokacaksın ya.Ne demişler korkunun ecele faydası yok.Bende hamile kalmadan önceki ay çok emin olarak kan testi yaptırmaya gittim ama yoktu.Evet o ay çok ağladım ama sonraki ay yavrum geldi. :hello2:

Kendine sıkıntıya sokma.Hayırlısı neyse o olsun de ve cesaretle testini yaptır gel.Allah gönlüne göre versin

tubito

tebrik ederim canım allah analı bbalı buyutmeyi nasip etsin inş.

goncagul

tebrik ederım darısı ben ve benım gıbı cok ısteyenlere bu arada merhaba ben goncagul

su

HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DİLERİM ALLAHTAN HEPİNİZ BU AY HAMİLE KALIRSINIZ.....
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

öslem

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

oozge

su tebrıkler canım yenı gordum sayfanı cok sevındım hamiş haberı alınca yaaaaa
hayırlısı olsunnn inş...cabucak gecer sorunsuz sekılde bu 9 ay :amin:

DİLVİN

MERHABA SU
İNAN ÇOK SEVİNDİM
UMARIM BEN VE DİĞER HAMİLE OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARDA
HAMİLELİĞİ TADAR
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

selma005

aysel

su cum tebrik ederim allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah çok sevindim inşallah formdaki hamiş haberleri daha da çok artar
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

servem

sucum hayırlı olsun darısı basımıza inşallahh bende dün transfer edildim 14ünde sonuc alcam hayırlısı iştee

su

servem canım çok teşekkür ederim umarım senin haberinide alırız sakın stres yapma çok etkili bide takma kafana
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

melek_83

sağlıklı sıhhatli bi bebek sahibi olursun işallah, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

efsane

GÖZÜN AYDIN CANIM RABBİMN SAG SAGLİM KUCAGINA ALMAYI NAİSP ETSİN İNŞEALLAH ALLAH OLMAYANLARADA NASİP ETSİN AMİN