SİZCE EVLİLİK AŞKI ÖLDÜRÜR MÜ ?

Başlatan idil, 26 Kasım , 2008, 19:45:30

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

VALLA AYNEN ÖYLE OSKİM LAFI AĞZIMDAN  ALDIN HEE.
ÇOCUK OLUNCA İNSAN ROMANTİZMİN DORUĞUNA ÇIKAMIYOR HALİYLE. TEK AŞKIN ÇOCUĞUN OLUYOR ÇÜNKÜ. BEN ŞİMDİ HER ŞEYİN EN İYİSİNİ DÜŞÜNÜYORUM KIZIMA. İNŞALLAH HAYAL OLARAK KALMAZLAR. MESELA ERKANIN BİR ARKADAŞI VAR MAAŞINI OLDUĞU GİBİ KARISININ ELİNE SAYIYOR. SONRA KARISINDAN HARÇLIK ALIYOR. EE TABİ EVDE NE EKSİK HERŞEYİ KADIN BİLİYOR. BEN DAHA HİÇ KOCAMIN MAAŞINI ELİME ALMIŞ DEĞİLİM. AMA TAZMİNATLARINI FALAN ALDIĞINDA RESTİ ÇEKTİM. ALDIM ELİNDEN HEPSİNİ. SANKİ HEPSİNİ KENDİMEMİ HARCIYCAM. YİNE GİTTİM BİLEZİK ALDIM TABİ BUDA EVİM İÇİN BİR YATIRIM. BİR EŞ OLARAK HİÇ BİR ZAMAN BENCİL OLMADIM BEN, ALLAH VAR KOCAMDA OLMADI. AMA KOCAMIN PARA HARCAMA KONUSUNDA BİRAZ SAVRUK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. ÇÜNKÜ MAAŞINI CEBİNE KOYDUMU HİÇ BİTMEYECEK GİBİ HARCAYIP 5 GÜN SONRA AĞZIMIZI AÇTIĞIMIZA ÇOOOOOK ŞAHİDİMDİR. PARA HARCAMA AHLAKI YOK ADAMDA.  :k06: ALIŞVERİŞE ÇIKARIZ BEN ONUN ALDIKLARINI HERZAMAN RAFA GERİ KOYARIM. ÇÜNKÜ BEN GENELDE EVİN TEMEL İHTİYAÇLARINA YÖNELİRİM. O İSE KOLA VE CİPSLE DOLDURUR SEPETİ BENDE HEMEN FAZLALIKLARI RAFA KALDIRIRIM TEKRARDAN. BİR BAKKALA GÖNDERİRİM EKMEK YOĞURT FALAN ALSIN DİYE. HER GİDİŞİNDE 15-20 LİRA BIRAKIP GELİR.

YANİ VELHASIL DEMEM O Kİ AŞKI BAZEN BOZULAN EKONOMİDE ÖLDÜREBİLİYOR. YANİ HERŞEY MADDİYAT DEĞİL AMA HEPİMİZ GENELDE BİR GEÇİM DERDİNDE YUVARLANIP GİDİYORUZ İŞTE.

ARMAĞAN

NEYSE KIZLAR BEN KAÇAR. ZİRA EVE GİDİP YEMEK İÇİN HAZIRLIK FALAN YAPMAM GEREK. BUGÜN KAHVALTI YAPICAZ GALİBA ÖYLE GÖRÜNÜYOR EVDE YEMEK YOK ÇÜNKÜ  :toothy10: :toothy10:

AMA BİBER DOLMASI YAPICAM GİDİNCE YARIN ARTIK YERİZ ONU.  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

ecrin merzam

bence evlilik aşkı öldürür... sevgiyi ,fedakarlığı ,analyışı doğurur tabi bu herkes için geçerli olmayabilir de  :k06:

bizim için de böyle eşim bana hala aşık ama ben ona aşık olmadan evlendim şu ana eşim bana halaaa aşık benmi bense eşimi çokkk seviyorum yani herzaman aşk işe yaramıyor eşimde önce birine deli gibi aşık olmuştum ama o ne yaptı beni yarı  yolda bıraktı armi gibi velhasılkelam aşk olmasada olur yetreki saygı sevgi karşılklı anlayış olsun  gerisi geliyor zaten

AŞK  :love3:
     ACIYA ...........
              ŞİKAYETSİZ.........
                                KATLANMAKTIR............

handan

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 01 Aralık , 2008, 17:23:39
VALLA PINARCIM O DEDİKLERİNİN ÇEYREĞİNİ YAPSAK KAÇAR GİDERLER HEEEE. BAZEN ARKADAŞ ÇEVREMİZDE ÖYLELERİ OLUYOR. YANIMIZDA TARTIŞAN KAÇ TANE ÇİFT BİLİRİM. HEP ÖRNEK VERİYORUM ZATEN  :toothy10: BAK BEN SANA BÖYLE YAPMADIĞIM İÇİNMİ BÖYLESİN SEN HEEE DİYE.

O DA BANA MİLLETTEN ÖRNEK VERME BANA. SEN ÖLE OLSAYDIN EVLENMEZDİM Kİ SENLE DER.  :cildir:

yettim gari...
aynen öyle der benimki de; onlarla evlenmedim ben senle evlendim der ve kızar. söylediğime pişma eder valla  :BangHead:

öslem

vallahi kızlar evlilik şans işi. benim eşimle çok uzun bir sevgililiğim olmadı. yani 9 ay sonra evlendik.. sevgiliyken nasılsam öyle davrandım. yani ben böyleyim bunu gör dedim ona. oda gördü bişelri. bende nazlıyla aynı durumdayım. eğer eşim çok üstüme gelirse küserim, ağlarım  :y25: :y25:
ben çok inat biriyimdir. eşimde öyledir. amasöz konusu ben olunca inadını kırömıştır hep. yani hemen gelir yanıma. mesela ben burada yalnızım diye beni evde yalnız bırakıp arkadaşlarının yanına gitmesinden hiç hoşlanmıyordum askere gitmeden önce. gitti diyelim saat verirdim şu saatte evdesin diye. bigün yarım saat geç kaldı. tabi gelince yüzüne bakmadım. ama sırf gönlümü almak için benim en sevdiğim yiyecekleri almış, birde gül... önce gülü verdi. aldım koydum yatağın üstüne yüzüne bakmadım. sonra şebeklik yapacak benim gönlümü alacakya aldığı şeyleri ceplarine doldurmuş. tek tek çıkarıyor. ama ben o gülünce kızamıyorum ona. barışmıştık yani sizin anlayacağınız.
odam güllerle doludur. ve bana hep benim yanımdayken çocuk gibi nazlı ol der. bu halimi sevdiğini söylüyor. ee o istesin yeter valla bende aynı çocuk gibi naz yaparım ona. ama özgemin dediği gibi dış etkenler çok var. mesela kaynanam... sürekli müdahale hayatımıza. ama kocacım onunda ağzını kapatıyor çok şükür. bakın sırf ben konuşmuyorum diye 45 gün oldu sanırım annesini aramadı. ben istediğimden değil, bana kötü davranmalarını hazmedemiyor. umarım sizinde kocalarınız sizin hep yanınızda olur. ne diyim kızlar....

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

handan

valla  kızlar istisnalar var tabi ama evlilik aşkı öldürrüüüüüüüürrrrr.
ekonomik kriz aşkı öldürüüüürrrrrrrrrrrrrr.
kaynana kaynata aşkı öldürüüüüüüüüüürrrrrrrrrrr.
daha ne saydıysak öldürür işte  :ehi: :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

lavabo temizlemek te aşkı öldürürrrrrrr.
benimki dün lavaboyu temizledikten sonra yanlış bağlamış bulaşık makinasını su bastı bozuldu. tamirciler geldi yaptı ama 70ytl gitti valla.
bi de bulaşık makişnasındakileri yıkmaka ta cabasııı.
bak noldu?
öldü aşkım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: zaten azıcıktı oda bitti.  :ehi:

öslem

ilahi handan yaaaaaa valla güldürdün beni.. canım benim geçmiş olsun. bence kocalarımızı ev işlrinden uzak tutmak gerek  :ehi: :ehi: :ehi:
yorulmuşsundur şimdi. dediğin gibi herkesin evlilik anlayışı ve aşka dair yorumu başkadır. ne diyim valla en azından bebişine aşıksın bak ne güzel  :icon_thumright:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

Angel

Alıntı yapılan: handan - 30 Kasım , 2008, 15:02:01
selmacım canımsın yaaaa
seni kocaman öpüyorum  :opucuk:

beni sevmiyormusun simdi boyle konustuk diyeeee     :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:      ama olsun ben yinede seni opuyorummm  :opucuk:   handancim bu arada senin yas kacti canim    :icon_scratch:

Angel

Alıntı yapılan: handan - 01 Aralık , 2008, 19:12:20
valla  kızlar istisnalar var tabi ama evlilik aşkı öldürrüüüüüüüürrrrr.
ekonomik kriz aşkı öldürüüüürrrrrrrrrrrrrr.
kaynana kaynata aşkı öldürüüüüüüüüüürrrrrrrrrrr.
daha ne saydıysak öldürür işte  :ehi: :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

lavabo temizlemek te aşkı öldürürrrrrrr.
benimki dün lavaboyu temizledikten sonra yanlış bağlamış bulaşık makinasını su bastı bozuldu. tamirciler geldi yaptı ama 70ytl gitti valla.
bi de bulaşık makişnasındakileri yıkmaka ta cabasııı.
bak noldu?
öldü aşkım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: zaten azıcıktı oda bitti.  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
koptummmm ay handancim haklisin diyecem diyemiyorum yaaaaa olsun senin dusuncen farkli benimkisi farkli sen siyah diyorsun ben ise beyaz diyorum    :k06: :k06: :k06:     olsun yeterki omur boyu mutlu olalim  sevgimiz saygimiz guvenimiz sonsuz  birbirimize anlayisli davranalim  gerisi bosss   eee birezde ask demi yani    :ehi:     tamam tamam istemeyenlerede ask olmasin anacimmmm       :ehi: :ehi:

handan

Alıntı yapılan: Angel - 02 Aralık , 2008, 00:55:57
Alıntı yapılan: handan - 30 Kasım , 2008, 15:02:01
selmacım canımsın yaaaa
seni kocaman öpüyorum  :opucuk:

beni sevmiyormusun simdi boyle konustuk diyeeee     :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:      ama olsun ben yinede seni opuyorummm  :opucuk:   handancim bu arada senin yas kacti canim    :icon_scratch:

yok sevmiyorum kocan sevsin seni  :ehi:  :ehi:  :ehi: dermişim
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

şaka bi yana tülindi dimi? canım ben 27 yaşındayım.

Angel

evet handancim ben Tulin   saol merakimi giderdigin icin canim   :k06:    bende 24 yasindayim   

ARMAĞAN

KIZLAR YAA DÜN KOCAMA AŞKIM DEPREŞTİ VALLA :love9: :love9:

handan

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 02 Aralık , 2008, 09:42:15
KIZLAR YAA DÜN KOCAMA AŞKIM DEPREŞTİ VALLA :love9: :love9:

depreşebilir canım arada o kadar da değil tabiki  :k06:
eee nasıl oldu? sonuç?

oozge

hayırdır nıe depreşti sımdı durduk yere bısımı dedıı nolduuu armimm
yoksa kumandayı sanamı verdı aksamm  :k06:
kurtlar vadısı yoktu dun aksamm normall yanı
şaka bıyanada cidden erkan enıste bı suprıs flnmı yaptı yoksa :icon_scratch:

ARMAĞAN

HEMEN ANLATAYIM. DÜN EVE GİDER GİTMEZ SOFRAYI HAZIRLAMIŞTI KOCACIM YANİ KAHVALTI SOFRASINI :k06: SONRA NEYSE KALDIRDI ETTİ DERKEN BENDE MUTFAK PENCERESİNE GİRİŞTİM, ÇAMAŞIRLARLA UĞRAŞTIM, AS, TOPLA, KATLA FALAN. BİR BAKTIM BİLEĞİMDEKİ SU PATLADI ALLAAAHHH BEN DE BİR NAZ BİR NAZ SORMAYIN YANİ. DAHA FIRIN, BULAŞIK MAKİNASI VE BUZDOLABI TEMİZLECEK. VEEEEE BÜTÜN BUNLARI KİM YAPTIIII ERKAN AĞAAAAA. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

TAM ÜÇ KERE DURULATTIM SONRA KURULATTIM. AL BUNU SİL ŞUNU KULLAN, ŞUNLA KURULA, BUNLA DURULA. BEN SANDALYENİN ÜSTÜNDE KIS KIS GÜLERKEN Bİ YANDANDA CİDDİ CİDDİ EMRİVAKİ YAPTIM.

ZEYNEBİN ÇİŞİ GELDİĞİ ZAMAN BİLE KALKMADIM YERİMDEN. O GÖTÜRDÜ. YATIRDI. VALLA BEN SADECE KOLTUĞA UZANIP GEÇ SAATLERE KADAR YEMEKTEYİZİ İZLEDİM.  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: