Sperm Hareketliliği ve Sperm Sayısı Hakkında

Başlatan nil, 26 Kasım , 2008, 16:56:05

« önceki - sonraki »

funda_ey

anladım arkadaşım o halde ben genel olarak çok begenelen bir kaç merkez var umut tüp bahceci klinigi alman hastanesi gatada prof dr ali rüştü ergün birde medikan suha sönmez genel olarak bu bu hastanelerde pek gok kişi memnun umarım yardımcı olmuşumdur

funda_ey

rıca ederim umarım yardımcı ola bilmişimdir inşallah ne kısa zamanda güzel haberlerin alırız

funda_ey

inşallah arkadaşı rabbim tüm isteyenleri evladına kavuşturursun

hilall85

Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 23 Ekim , 2009, 12:05:40
saol canım ama benim pc kadınlar kulubünü açmıyor ondan yardım istiyorum tatlım
neden kadınlar kulübünü açmıyokiiii....orda her istediğin şeyi bulabilirisn.....

funda_ey

krizantem84

arkadaslar benim eltimin öyle bir sorunu vardi esinin spermleri cok cansizmis hatta almanyada tam 4 kere tadavi gördüler ve olmadi sonunda ankara tüp bebek merkezine gittiler ve ilkinde tuttu  :nazar: ve benim teyzemin kizi vardi oonunda esinin spermleri hic yokmus eltimin gittigi tüp bebek merkez yerine gitti simdi ikisininde dünyalar tatlisi bebekleri  :nazar: var insallah sizinde olur  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: hilall85 - 23 Ekim , 2009, 13:27:25
Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 23 Ekim , 2009, 12:05:40
saol canım ama benim pc kadınlar kulubünü açmıyor ondan yardım istiyorum tatlım
neden kadınlar kulübünü açmıyokiiii....orda her istediğin şeyi bulabilirisn.....
bende  bilmiyorum arkadaşta bakıyorum  üyeyimde ama bende açmıyo herzamanda arkadaşta açamıyosun
Alıntı yapılan: funda_ey - 25 Ekim , 2009, 21:29:12
Alıntı yapılan: funda_ey - 23 Ekim , 2009, 12:57:26
inşallah arkadaşı rabbim tüm isteyenleri evladına kavuşturursun

araştırmn nasıl gidiyor canım
valla bakınıyorum işte medikana güzel biyere benziyo konuştum tel sıcak geldiler bana

hilall85

benim eşimde mail attı medikanayaaa...bakalım daha kesin karar vermedikkk...bi kaç hastane daha varr bakalım hangisini olucakk..hayırlısı olsunnnn...........ayrıca haklısın herzamanda arkadaşdan bakılmazzzz.....ama nalamışda değilimmneden adınalr kulübü açılmıyosaa ilginççç.....

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: hilall85 - 26 Ekim , 2009, 17:38:57
benim eşimde mail attı medikanayaaa...bakalım daha kesin karar vermedikkk...bi kaç hastane daha varr bakalım hangisini olucakk..hayırlısı olsunnnn...........ayrıca haklısın herzamanda arkadaşdan bakılmazzzz.....ama nalamışda değilimmneden adınalr kulübü açılmıyosaa ilginççç.....
inş hayırlısı olsun canım
eşime sordum açmıyo bazı sayfaları dedim bişey yüklenmesi lazım dedi sonra açarmış

sibel28

arkadaşım hamile kaldı tek tedavisi keçi boynuzuydu....ve birde arkadaşlar çakşır kökü..eşimin sperm sayısı 8 milyondan 14 milyona çıkmıştı.arkadaşımın eşininde 5 milyondu sayı hareket çok düşükdü.ama çakşır suyu ve keçi boynuzu kullandı...şimdi bebeklere dogal yolla oldu...

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: aysun25 - 26 Ekim , 2009, 19:02:32
arkadaşım hamile kaldı tek tedavisi keçi boynuzuydu....ve birde arkadaşlar çakşır kökü..eşimin sperm sayısı 8 milyondan 14 milyona çıkmıştı.arkadaşımın eşininde 5 milyondu sayı hareket çok düşükdü.ama çakşır suyu ve keçi boynuzu kullandı...şimdi bebeklere dogal yolla oldu...
canım 2 kürüde denedik ama 1 ay dahamı fazla gerekiyor

sibel28

canım keçi boynuzunu 3 ay kullanınca arada yine içiliyor bırakılmıyor...çakşır ise biz kökü kullanmıştık ben kökünü kaynatıyordum sonra suyunu bulduk eşim 2 şişe içti sayı yükselmişti..yükseldi diye bizde bıraktık sayı yine düştü..stresde çok önemli...