Sperm Hareketliliği ve Sperm Sayısı Hakkında

Başlatan nil, 26 Kasım , 2008, 16:56:05

« önceki - sonraki »

sibel28

Alıntı yapılan: ilkay - 27 Ekim , 2010, 10:17:38
slm kızlar benim eşimdede sperm hareketsizliği var sperm sayısı 60 milyon ama morfoloji bozuklugu var ileri hareketi yüzde bir o kadar dr.ye gittik bu şekilde bebeginiz olur diyolar ama benim okudugum kkadar varikosel belirtisi olabilir ama dr.film felan çektirmeden varikosel yok diyolar film çekilmeden varikosel olup olmadıgı anlaşılırmı bu arada 4 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı
canım renkli filim çektirmeniz gerekiyor..renkli ultrasonda çıkıyor..Bak kendin söylemişsin  eşinde morfoloji sorunu olduğunu kimyasal gebeligin sebeblerinden biride bu..sakın kendini suçlama ..o ay gebelik olmuş ama morfolojisi bozuk sperm gelmiş bulmuş yumurtayı..bunda sizin yapacak hiçbirşeyiniz yok...

sibel28

erkeklerde ileri hareket çok önemli...benim arkadaşımın eşinin sperm sayısı çok azdı ama hepsi ileri hareketliydi ve hamile kaldı..doktorun bize söylediği ileri hareket çok önemli sayı önemli değil..

aysekahraman

okuduğum bilgilere göre keçiboynuzunun faydası bu konuda gerçekten fazlaymış. Ayrıca sigara ve alkol içiyorsa kesinlikle bırakmalı. Besin takviyeleri almalı. Bahçeci uygulanması gereken maddeleri detaylıca açıklamış. Okumanızı tavsiye ederim: https://bahceci.com/blog/sperm-sayisini-arttirmak-mumkun-mu/