Sperm Hareketliliği ve Sperm Sayısı Hakkında

Başlatan nil, 26 Kasım , 2008, 16:56:05

« önceki - sonraki »

>>>Gök_ŞeN<<<

Alıntı yapılan: nil_alp - 26 Eylül , 2010, 23:16:53
keçiboynuzu kürünü,macunu ve pekmezi bizde kullanıyoruz.5 ekimde eşim yeniden sperm testi yaptırcak.sonuca göre doktor ilaca başlayabiliriz dedi.eşimin sayısı 1 milyon civarında.doktorla konuşucaz eğer sayı yine aynı çıkarsa ve doktor ilaçla uzun sürede yükselir yada yükselmesi uzun sğrer vs. derse sanırım bizde tüp bebk vs. düşünücez.umarım gerek kalmaz
işallah  :amin:
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

SeliN59

keçiboynuzu kürünü,macunu ve pekmezi bizde kullanıyoruz.5 ekimde eşim yeniden sperm testi yaptırcak.sonuca göre doktor ilaca başlayabiliriz dedi.eşimin sayısı 1 milyon civarında.doktorla konuşucaz eğer sayı yine aynı çıkarsa ve doktor ilaçla uzun sürede yükselir yada yükselmesi uzun sğrer vs. derse sanırım bizde tüp bebk vs. düşünücez.umarım gerek kalmaz

inşallah gerek kalmaz canım Allah hakkımızda hayırlısını versin

__nil__

Alıntı yapılan: kumsal59 - 27 Eylül , 2010, 01:26:50

inşallah gerek kalmaz canım Allah hakkımızda hayırlısını versin

amin cnm ya inşşş yumurtlama günlerimdeyim işte zaten.kasık ağrım filan var.inş işe yarar.

bebişim616161

cnm benm demeden edemedim ama ilacı filan boşver ben eşim,in sperm tarihleri normal olduğu halde yinede keçi boynuzu içiriyorum sabah aksam ac karnına ayıp dır söylemesi tahliilleri daha da yükselmiş sende dene ha keçi bonuzunun iki çeşiti var biri ballı olanı kaynattığın zamn suyu bal gibi kokuyor ondan alın :opucuk:

__nil__

evet internetten araştırdım keçiboynuzunun faydasını gören çokmuş gerçekten.bizde kullanıyoruz nerdeyse 1 ay olcak bakalım faydası olcak mı?  ama yinede doktorlar ilaçda veriyorlar tabi yükselcek kadar varsa spermsayısı bizim çok düşük çünkü belki bize ilaç vermeyebilir.

asum

bemde kestim kürlerimi ama sperm testini haftaya falan yaptıralım yine başlıcam

SeliN59

arkadaşlar eşim bu sabah ameliyat için gün almaya gitmişti doktor minmisin ameliyat olmak istediğine falan demiş eşimde onaylayınca yatışını yapalım demiş ve kan testi idrar testi röntgen istemiş yarın eşim sonuçları götürücek acaba yatışını yapalım derken hemen ameliyat olabileceğinimi kasdetti doktor ffffffffffff çok korkuyorum ya Allahım kocamı koru :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

>>>Gök_ŞeN<<<

Alıntı yapılan: kumsal59 - 27 Eylül , 2010, 20:14:28
arkadaşlar eşim bu sabah ameliyat için gün almaya gitmişti doktor minmisin ameliyat olmak istediğine falan demiş eşimde onaylayınca yatışını yapalım demiş ve kan testi idrar testi röntgen istemiş yarın eşim sonuçları götürücek acaba yatışını yapalım derken hemen ameliyat olabileceğinimi kasdetti doktor ffffffffffff çok korkuyorum ya Allahım kocamı koru :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
evet yatıştan 1 saat sonra falan ameliyat .. varikoseldi dimi canım korma eşimde oldu zor değil
ama anlamadım dr neden eminmisin dıyor basit bi operasyıon çünkü..ii arastırdınızmı doktooru canım. kaç amelıyat yapmış daha önce.
biz doktorumuzdan çok memnun kaldık sonuçta çok ii çıktı maşallahh
inşallah bişey olma kötü canım   :amin: :amin:
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

SeliN59

canım benim burda bölge araştırma hastanesinde eşimin iş arkadaşının eşi hemşire  o iyi doktor demiş uzmanlığınıda varikosel üzerine yapmış ne bileyim eşimde çok huylanmış 2 taraftada varikoselin var eminmisin ameliyat olacağına demiş  hatta yüzde altmışa razımısın diyede sormuş kaç ameliyat yaptığını falan hiç bilmiyoz zaten yeni taşındık çevremizde yok burda hakkımızda hayırlısı ne diyeyim canım bu arada geçmiş olsun çok sevindim senin adına inşallah benim eşiminde ameliyatı iyi geçer

>>>Gök_ŞeN<<<

Alıntı yapılan: kumsal59 - 27 Eylül , 2010, 20:56:10
canım benim burda bölge araştırma hastanesinde eşimin iş arkadaşının eşi hemşire  o iyi doktor demiş uzmanlığınıda varikosel üzerine yapmış ne bileyim eşimde çok huylanmış 2 taraftada varikoselin var eminmisin ameliyat olacağına demiş  hatta yüzde altmışa razımısın diyede sormuş kaç ameliyat yaptığını falan hiç bilmiyoz zaten yeni taşındık çevremizde yok burda hakkımızda hayırlısı ne diyeyim canım bu arada geçmiş olsun çok sevindim senin adına inşallah benim eşiminde ameliyatı iyi geçer
inşallah canım ya ne bileyim biz kaç doktora gitik burda istanbulda hiç eminmisin diye sorulmadı eşimde çift taraflı oldu.inşallah senide yüzün güler hayırlısı artk   :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: kumsal59 - 26 Eylül , 2010, 21:26:15
amin canım saol sizdedemi bo sorun var
evet arkadaşım.herşey çok güzel tek sorun eşimde 2.ci dereceden varikosel olması.ameliyatta yapmıyorlar :dontknow: :dontknow:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

inşlh gerek kalmaz arkadaşım.rabbim gönlünüze göre versin :amin:

SeliN59

canım benim neden yapmıyorlarki sonuçlarınız nasıl hızı falan yüksekmi bizim son tahlilde hızı yüzde 7 çıktı halbuki 3 ay önceki testte yüzde 72 iydi :y25:

✿گสЯเ_ќĮż✿

SAYIMIZ VE HAREKETLİLİK ÇOK GÜZEL.TEK SORUN İLERİ HAREKETTE.BİZE DİREK AŞILAMA DENENECEK DEDİLER :dontknow:
VALLA ARKADAŞIM 2 DR.A GİTTİK AMELİYATLIK DEĞİL DEDİLER.İŞTE TEKRAR GİTCEZ BAKALIM. ŞAŞTIK KALDIK YAA ::) ::)