Sperm Hareketliliği ve Sperm Sayısı Hakkında

Başlatan nil, 26 Kasım , 2008, 16:56:05

« önceki - sonraki »

__nil__

bu doktor izmirde hatice marifet adı..izmirin en iyi kadın hastalıkları ve doğum uzmanı...oldukça deneyimli bir doktor.işini hiç şansa bırakmıyor herşeyi testlere dayanarak yapıyor,çok garantici kadın.ben memnunum en azından.o yüzden tavsiye de ederim. göçmen54 arkadaşım bende ondan dedim.doktor bize ilaçla yükselmesi senelerinizi alır demedi.umarım haklı çıkar tatlım yoksa elbette bende senelerce uğraşmak yerine tüp bebek yöntemini tercih ederim.allahım inş tüm bunlara gerek kalmadan doğal yoldan hamile kalırım.öpüyorum herkesi

kardelen1986

esımın sperm sayısı dusuk ve hareketlılıgı az sperm sayısını yukseltmem ıcın bıtkısel tavsıyelere ıhtıyacım var bu konuda yardımcı olabılırmısın

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: ilkay - 06 Ağustos , 2010, 23:59:18
slm kızlar arkadaşımın  eşinde ileri hareketsizlik vardı hatta sıfırdı tüp bebe merkezindeki bir dr.arkadaşın eşine  L_Arganine diye bir ilaç önerdi 2.ayı tamamlamadan arkadaşım bebegine kavuştu şuan 2 aylık hamile ve bu ilaç bitkisel hiç bir yan etkisi yok
eczanelerden alabiliyorsunuz hatta fiyatı 55 tl gibi bir fiyat bence böyle bir sorunu olan varsa bu ilacı araştırsın ve kullansın bizde bu ay aşılamaya başlayacaktık dr.bizede dedi siz bu kadar degerle aşılama yapsanızda umut az dedi öncelikle ileri hareketinin sayısını ve kalitesini artırmak dedi 
benim içim çok rahat inşallah en kısa zamanda sorunumuzu çözeriz bilgilerimi sizlerle paylaşmak istedim
benim eşimde 2 aydır bu ilacı kullanıyo.faydasını gördük.henüz hamile değilim ama inşallah kısa zamanda olurum.tavsiye edrim bende
yan etkisi yok ;)

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

asum

Alıntı yapılan: kardelen1986 - 26 Eylül , 2010, 20:54:13
esımın sperm sayısı dusuk ve hareketlılıgı az sperm sayısını yukseltmem ıcın bıtkısel tavsıyelere ıhtıyacım var bu konuda yardımcı olabılırmısın

keçiboynuzu kürünü tavsiye ederim cnm yap kaybedecek bişi yok

✿گสЯเ_ќĮż✿

ASUMA KATILIYORUM.DENEYİN KIZLAR.RABBİM ŞİFA VERSİN EN KISA ZAMANDA :amin:

SeliN59

evet bende keçiboynuzu kürünü tavsiye ederim çok işe yarıyo

asum

kızlar bencede çok işe yarıyo ama ben bıraktım 3 aydan sonra kürleri 1 aydır hiç bişey kullanmıyoruz  haftaya tekrar ölçüm var bakalım sonuç ne olacak.testten sonra başlıycam tekrar ama

SeliN59

valla canım inşallah ölçümleri iyi çıkarda keçi boynuzuna gerrek kalmaz ya benim eşim çok mızmızlanıyo içmek istemiyo kokuyo diyo ilk zamanlar aktardan 2 şişe hap almıştı onlar çok iyi gelmişti onlarıda saçımı döküyo diye içmedi  :honk: benim eşim çok huylu :D

✿گสЯเ_ќĮż✿

KUMSALCIM SENİN EŞİNDE VARİKOSEL KAÇINCI DERECEDE ???

SeliN59

ultrasonun altındaki açıklamada sağ yumurtalıkta orta derecede 5,7 cm sol yumurtalıkta hafif derecede stop tipi 3,1 diyo canım

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: kumsal59 - 26 Eylül , 2010, 21:23:49
ultrasonun altındaki açıklamada sağ yumurtalıkta orta derecede 5,7 cm sol yumurtalıkta hafif derecede stop tipi 3,1 diyo canım
HMM ANLADIM CNM.RABBİM İYİLİK VERSİN :amin:

SeliN59

>>>Gök_ŞeN<<<

ya evet keçi boynuzunu bize dktr biile önerdi..pekmezide ii olabiliyormuş...
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

asum

Alıntı yapılan: kumsal59 - 26 Eylül , 2010, 21:20:16
valla canım inşallah ölçümleri iyi çıkarda keçi boynuzuna gerrek kalmaz ya benim eşim çok mızmızlanıyo içmek istemiyo kokuyo diyo ilk zamanlar aktardan 2 şişe hap almıştı onlar çok iyi gelmişti onlarıda saçımı döküyo diye içmedi  :honk: benim eşim çok huylu :D

inş fıstığım inş sonuçlar iyi çıkarda tekrar kürlerle macunlarla uğraşmam yazında yazmıştım ya tatillere otellere gideken bile keçi boynuzunun suyunu kaynatıp şişede yanımda götürüyodum hatta kıbrısa gittik kıbrısa bile götürdüm macunları kürleri o derece delirmiştim ama sonuç güzeldi yapın arkadaşlar

__nil__

keçiboynuzu kürünü,macunu ve pekmezi bizde kullanıyoruz.5 ekimde eşim yeniden sperm testi yaptırcak.sonuca göre doktor ilaca başlayabiliriz dedi.eşimin sayısı 1 milyon civarında.doktorla konuşucaz eğer sayı yine aynı çıkarsa ve doktor ilaçla uzun sürede yükselir yada yükselmesi uzun sğrer vs. derse sanırım bizde tüp bebk vs. düşünücez.umarım gerek kalmaz