27 Nisan , 2024, 10:22:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sperm Hareketliliği ve Sperm Sayısı Hakkında

Başlatan nil, 26 Kasım , 2008, 16:56:05

« önceki - sonraki »

izemsevi

canım referans değer bizde 25 gözüküyor başka doktorada gösterdik oda sayı problem değil zaten ii diyebileceğimiz seviyede biraz daha ileri hızını artırmalıyız dedi ama bununla hamile kalırsınız problem değil diye anlattı

izemsevi

asumcum canım sen şu yaptıklarını bana burda detaylı yazarmısın ama çok acil istiyorum birde hıza iyi gelen acaba çinko tabletmi  ben şimdi k.boynuzu pekmezi içiriyorum birde doktor klomen vermiş ben neler alıyım aktardan bunları daha detaylı yazarmısın

✿گสЯเ_ќĮż✿

gözünüz aydın arkadaşım.maşallah güzel artış olmuş.inşlh en kısa zamanda hamile haberinide alırız :amin:
detaylı olarak yazarsan sevinirim.benimde eşimde ileri hareketli problemi var.bizde uygulayalım bari :-\ :-\

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

bebişim6161

ya hangi karısımları kullandın bana da dsetaylı bişekilde yazarmısınız lütfen

asum

Alıntı yapılan: ★★کåřı КıŻ★★ - 15 Ağustos , 2010, 13:15:10
gözünüz aydın arkadaşım.maşallah güzel artış olmuş.inşlh en kısa zamanda hamile haberinide alırız :amin:
detaylı olarak yazarsan sevinirim.benimde eşimde ileri hareketli problemi var.bizde uygulayalım bari :-\ :-\

sağol canımm aminn inş bebiş haberlerimizide veririz :amin: :amin:

kızlar keçi boynuzu kürünü ibrahim saraçoğlunun sitesinden uyguladım 1. hafta sabah akşam 1 er su bardağı içirdim macunuda ilk 1-2 hafta sabah akşam 1 tatlı kaşığı yedirdim  sonra sadece akşamları keçi boynuzundan 1 saat önce 1 tatlı kaşığı yedirdim bu macun aktarlarda osmanlı macunu adıyla satılıyo ama siz alırken mutlaka sperm sayısına iyi gelen bi macun varmış ondan istiyoruz deyin ve güvendiğiniz bi aktardan alın içinde neler var diye bi sorun içinde bal arı sütü polen çakşır tozu keçiboynuzu tozu ve birsürü baharat var derse alın:)
çinko tabletide akşamları tok karnına bi adet içirin.
ben bunları yaptım halada yapıyorum allahın izniyle bize iyi geldi inş hemizie iyi gelsinde alalım bebişlerimizi kucağımıza

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: asum - 15 Ağustos , 2010, 01:40:16
arkadaşlar bazılarınız beni hatırlar eşimin sperm sayısı 11.500.000 milyon çıkmıştı meni miktarıda sperm sayısıda çok az diye ağlaşıp duruyodum.test yaptırdıktan hemen sonra keçi boynuzu kürüne başlamıştım ardından çakşır tozu polen arı sütü bal ve değişik baharatlardan hazırlanan bi macun almıştım eşime aktardan üstüne bide çinko tablete başlamaıştım dersu arkadaşım sayesinde ondanda allah razı olsun.aradan yaklaşık bi ay geçtikten sonra sperm testini yeniledi eşim sayı 100 milyonlara yakın çıkmıştı meni miktarıda 1.teste göre daha iyiydi ileri hızlı hareketide %70 lerde çıkmıştı tabi biz bunada sevinemedik çünkü 1.testle 2.test arasında sayı olrak çok büyük fark vardı yapılan testin yanlış olabileceğini söylediler o ara tatile çıkacağımız için testi hemen tekrarlatamadık tatile çıktık geldik bu hafta testi tekrarlattık sonuç yine süper iyi çıktı maşallahhhhhhhhhh
doktor bu sayının hiç bi ilaçla bukadar zamanda bukadar yükselmesi mümkün değil bişey yaptınızmı diye sormuş eşime :)eşimde söylemiş adam bunu hastalara tavsiye edicem bile demiş:)
çok konuştum farkındayım ama
amacım spermlerinde sorun arkadaşlara yardımcı olabilmek ben çok üzülmüştüm allah kimseyi üzmesin ve allah bidaha göstermesin sonuçlarımız hep böle iyi çıksın inşallahhhhhhhh
:hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

izemsevi

asumcum keçiboynuzu kaynattınmı kaç ane kaynattın bende çinko tablet aldırdım bugün zinco diye bir şey canım bide adama yan etk,i yapmasın yanlız biz çakşır suyu veya tozunu bulamadık çakşır çayı varmış onu verdi aynı işe yarıyor abla dedi bende onu aldım bu kadar ilaç yüklemesi adamcagızı kötü etmez demi asumcum

asum

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Ağustos , 2010, 23:33:17
asumcum keçiboynuzu kaynattınmı kaç ane kaynattın bende çinko tablet aldırdım bugün zinco diye bir şey canım bide adama yan etk,i yapmasın yanlız biz çakşır suyu veya tozunu bulamadık çakşır çayı varmış onu verdi aynı işe yarıyor abla dedi bende onu aldım bu kadar ilaç yüklemesi adamcagızı kötü etmez demi asumcum

ilk hafta 7 adet keçibonuzunu 3 bardağa yakın kaynamış suyun içine küçük küçük kırıyosun kısık ateşte en fazla 4 dk kaynatmaya devam ediyosun buun yarısını sabah aç karnına yarısınıda akşam yatağa giderken içiriyosun çinko tablei akşam tok karnına içiriyosun.çakşırı ben yanlız içirmedim macun şeklinde aldım güzelim.
merak etme ayrıcada hiç merak  etme tatlım içirdiklerimiz kötü şeyler olmadığından yan etki falan yapmıyo içini ferah tut güzelim:)

Dilara Ebrar

vay anasını yaa ne varsa saten bitkilerde var.denemekte fayda var.ay ne güsel yaaa böle güsel faydalı bilgileri paylaşmak.çok teşekkürler arkadaşım
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

sibel28

arkadaşlar 3 yıldır sperm problemiyle savaşıyoruz..ne yediyesek ne içtiysek hiçbirinin faydası olmadı..Her kür herkesde aynı etkiyi göstermez..sanıyorum asu arkadaşımızın eşinde çinko eksikligi varmış.çünkü eksikligi erkekde sperm sayısını düşürür..Eşiniz hiçbir şey kullanmadan önce iyi bir doktora gitsin.Biz 3 senede neler kullanmadık ki..forumlarda duydum e vitamini kullanmış sayı artmış hemen aldık eşim bir sene kullandı hiçbir fayda vermedi..klomen kullandı ,şu ünlü proxeed diye bir ilaç var onu kullandı.keçi boynuzu kürü 2 sene içti,3 ay yaptık ara verdik ,tekrar yaptık hiçbir faydası olmadı..Anladık ki eşimde hiç bir vitamin eksikligi yok.Genetik bir olay.Burda eşinizdeki sorun önemli eşinizin hormonlarında sorun olabilir.eşinizin geçmişi önemli..eşinizin çocukken geçirdigi ateşli hastalıklar sayıyı kalıcı etkiler ,anne karnındeyken üreme organlarının gelişmemesi.yada eşiniz çok sinirlidir ,çok streslidir veya sıcak suyu çok seviyordur bunlar dahi etkiliyor.Bu bitkilere başlamadan önce iyi bir doktora gidin.siz bu bitkileri yaptıkca faydası olmadıkca eşiniz ümitsizlige kapılır ve tedaviden soğur..

asum

Alıntı yapılan: aysun25 - 16 Ağustos , 2010, 13:58:33
arkadaşlar 3 yıldır sperm problemiyle savaşıyoruz..ne yediyesek ne içtiysek hiçbirinin faydası olmadı..Her kür herkesde aynı etkiyi göstermez..sanıyorum asu arkadaşımızın eşinde çinko eksikligi varmış.çünkü eksikligi erkekde sperm sayısını düşürür..Eşiniz hiçbir şey kullanmadan önce iyi bir doktora gitsin.Biz 3 senede neler kullanmadık ki..forumlarda duydum e vitamini kullanmış sayı artmış hemen aldık eşim bir sene kullandı hiçbir fayda vermedi..klomen kullandı ,şu ünlü proxeed diye bir ilaç var onu kullandı.keçi boynuzu kürü 2 sene içti,3 ay yaptık ara verdik ,tekrar yaptık hiçbir faydası olmadı..Anladık ki eşimde hiç bir vitamin eksikligi yok.Genetik bir olay.Burda eşinizdeki sorun önemli eşinizin hormonlarında sorun olabilir.eşinizin geçmişi önemli..eşinizin çocukken geçirdigi ateşli hastalıklar sayıyı kalıcı etkiler ,anne karnındeyken üreme organlarının gelişmemesi.yada eşiniz çok sinirlidir ,çok streslidir veya sıcak suyu çok seviyordur bunlar dahi etkiliyor.Bu bitkilere başlamadan önce iyi bir doktora gidin.siz bu bitkileri yaptıkca faydası olmadıkca eşiniz ümitsizlige kapılır ve tedaviden soğur..

tabiki her kür herkeste aynı etkiyi göstermez yani şu söylediklerimi 10 kişi yapsa belki 10 kişide sperm sorunu çözülmez ama o 10 kişiden 3 kişi bile sperm sorununu bu söylediğim karışımlarla çözse  yeter.doktora tabiki  gidicez doktorun söylediklerini yapıcaz ama yanında bunlarıda yapmanın hiç bir zararı yok çünkü bunların hiç bi yan etkisi yok allah büyük dediğim gibi bu yazdıklarım 2-3 kişinin işine yarasa bile bu benim için süper bi haber olur.birde aysun arkadaşım bence en önemli şey olumlu düşünmek ve yaptığın herşeyden ümitli olmak.sende işe yaramamış olabilir ama belki başka birinde işe yarar

asum

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 16 Ağustos , 2010, 13:24:17
vay anasını yaa ne varsa saten bitkilerde var.denemekte fayda var.ay ne güsel yaaa böle güsel faydalı bilgileri paylaşmak.çok teşekkürler arkadaşım

rica ederim arkadaşım zevkle paylaştım bunları inş herkesin işine yarar

dersu

Alıntı yapılan: aysun25 - 16 Ağustos , 2010, 13:58:33

DOKTORA GİTMEK ŞART TABİİ... AMA BU KÜRLERİ UYGULAMAKTA DA Bİ SAKINCA YOK...KİMSENİN UMUDUNU İNCİTMEYELİM LÜTFEN,BEBEK İŞİ ZATEN STRESLİ VE YORUCU Bİ SÜREÇ VE BU SÜREÇTE İNSANLARIN EN ÇOK İHTİYACI OLAN ŞEY UMUT..OLUMLU OLMAKTAN KİMSEYE Bİ ZARAR GELMEZ..BURDAKİ HERKES ZATEN DOKTORA GİDİYOR VE DOKTORUN TAVSİYELERİNE UYUYOR...ATALARIMIZ NE DEMİŞSE GÜZEL DEMİŞ,KIŞ TUTTA YAZ ÇIKARSA BAHTINA DİYE..BELKİ BİR KAÇIMIZIN İŞİNE YARAYABİLİR,BELKİ DE KİMSENİN İŞİNE YARAMAZ,ÖNEMLİ OLAN BU DİİL...ÖNEMLİ OLAN BU GİBİ ŞEYLERİN BİZLERİN BU YOLDA İNATLA YÜRÜMEMİZE YARDIMCI OLMASI..BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM DA ALLAH GERİSİNİ UYGUN BULURSA TAMAMLAR...UNUTMAYALIM Kİ BUNLARIN HEPSİ BİRER VESİLE..SENİN BENİM FAYDA BULALAMADIĞIMIZ ŞEYLER BAŞKALARININ İŞİNE YARAYABİLİR..AYSUNCUM EŞİNİN PROBLEMİ İÇİN ÇOK ÜZÜLDÜM UMUD EDİYORUM Kİ ALLAHIN YARDIMI İLE DÜZELECEKTİR...AYRICA EMİNİM Kİ HERŞEYİ YAPMIŞSINDIR AMA YİNE DE YAPABİLECEĞİMİZ BİRŞEYLER OLURSA PAYLAŞMAYA HAZIRIZ CANIM...UMUTSUZ OLMAZ BU İŞLER...

almina

asum canım senin adına çok sevindim çünkü bayağı üzülmüştün arkadaşım ben bu ara hiç bişey düşünmüyom sperm testinide yaptıramadık   hayırlısı bakalım ama inşallah senden en kısa zamanda bebiş haberlerini alırız.

AŞKIMCIM SCS

ALMİNA CANIM NASILSIN ÖZLEDİM SENİ KIZZZZ :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: :-* :-*