27 Nisan , 2024, 14:11:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sperm Hareketliliği ve Sperm Sayısı Hakkında

Başlatan nil, 26 Kasım , 2008, 16:56:05

« önceki - sonraki »

dileKKK:)

ayen canım bizde öyle eşimlede konuştum oda tamam dedi... 140 tl imiş canım... bende araştıracağımm.

asum

ilkay

slm kızlar arkadaşımın  eşinde ileri hareketsizlik vardı hatta sıfırdı tüp bebe merkezindeki bir dr.arkadaşın eşine  L_Arganine diye bir ilaç önerdi 2.ayı tamamlamadan arkadaşım bebegine kavuştu şuan 2 aylık hamile ve bu ilaç bitkisel hiç bir yan etkisi yok
eczanelerden alabiliyorsunuz hatta fiyatı 55 tl gibi bir fiyat bence böyle bir sorunu olan varsa bu ilacı araştırsın ve kullansın bizde bu ay aşılamaya başlayacaktık dr.bizede dedi siz bu kadar degerle aşılama yapsanızda umut az dedi öncelikle ileri hareketinin sayısını ve kalitesini artırmak dedi 
benim içim çok rahat inşallah en kısa zamanda sorunumuzu çözeriz bilgilerimi sizlerle paylaşmak istedim

izemsevi

kızlar slm benimde eşim dün verdi sperm testi değerlernsperm kons.(19) hareketlilik (55) il.Hız.Har.(16) İleri yav.Har.(24) Yerinde Harek.(15) Hareketsizlik (45) HIZ(10) hACİM 3 PH 8.2
kızlar durum nasıl doktor sonuç ii demiş sadece biraz sper sayısı az oda abartı değil 20olması gerekiyormuş biizm tam sınırda onun içinde klomen vermiş 3 ay kullan gel demiş  sizce nedir canlar bana acil yardım 

HASRET!M S@N@

valla arkadasım sonuclar iyi görünüyor doktorunda dediği gibi sen içini ferah tut

izemsevi

asum

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Ağustos , 2010, 22:56:04

kızlar slm benimde eşim dün verdi sperm testi değerlernsperm kons.(19) hareketlilik (55) il.Hız.Har.(16) İleri yav.Har.(24) Yerinde Harek.(15) Hareketsizlik (45) HIZ(10) hACİM 3 PH 8.2
kızlar durum nasıl doktor sonuç ii demiş sadece biraz sper sayısı az oda abartı değil 20olması gerekiyormuş biizm tam sınırda onun içinde klomen vermiş 3 ay kullan gel demiş  sizce nedir canlar bana acil yardım 

cnm ileri hızlı hareketli %16 mı yanlışmı anladım

izemsevi

evet %16 canım asum sen bilirsin baya ugraşıyorsunuz bu konuda bekliyorum cevabını

asum

güzelim moralini bozmak istemem hiç ama ileri hızlı hareketli %16 ise problem var demektir doktor nası ii derki nefret ediyorum böle doktorlardan.sayısı kaç peki?

izemsevi

canım sayısı normalde 20olması gerekiyormuş bizim 19 işte sınırın az altı asumcum senin eşinin nasıl ben test sonucuna baktım iler hızlı 16 yazıyor normali 25 miş doktorda ii çocuk olmamasına engel bir durum yok sadece çok az sayısı az çıkmış demiş onun içinde klomen vermiş ne gibi bir problem olabilirki asumcum sen daha ii biliyorsun epeydir ugraşdığın için ne yapmam lazım ileri hızlısını arttırmak için senin eşinin kaç peki canım çok acil cevap testi yenidenmi yaptıralım adam stres oldum verirken diyor acaba odamı etkili olur bunu devlet hastsnesinde yaptırmıştık özel polikinikte yaptırsakmı 1 ay sonra valla bana yardım et işin içinden çıkamayacağım yoksa

KONYALI

MERHABA İZEM, BENDE 1 YILDIR BEBEK İÇİN UGRASIYORUM. EŞİMİN SPERM TESTINE BAKTIM..
NORMAL HAREKETLİ %75
YERİNDE HAREKETLİ %%10
HAREKETSİZ %15 YAZIYOR
CM3 DE (90) MİLYON YAZIYOR..
BU İYİ BİR TEST SONUCU..

SENIN SÖLEDIKLERINDEN PEK ANLAYAMADIM AMA BIRDE BÖLE BAK İSTERSEN...
AMA ÇOK STRES YAPMISSIN, HERSEYIN HAYIRLISI...

asum

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Ağustos , 2010, 00:23:59
canım sayısı normalde 20olması gerekiyormuş bizim 19 işte sınırın az altı asumcum senin eşinin nasıl ben test sonucuna baktım iler hızlı 16 yazıyor normali 25 miş doktorda ii çocuk olmamasına engel bir durum yok sadece çok az sayısı az çıkmış demiş onun içinde klomen vermiş ne gibi bir problem olabilirki asumcum sen daha ii biliyorsun epeydir ugraşdığın için ne yapmam lazım ileri hızlısını arttırmak için senin eşinin kaç peki canım çok acil cevap testi yenidenmi yaptıralım adam stres oldum verirken diyor acaba odamı etkili olur bunu devlet hastsnesinde yaptırmıştık özel polikinikte yaptırsakmı 1 ay sonra valla bana yardım et işin içinden çıkamayacağım yoksa

canım sayı en az 20 milyon doğru sizin çok az sayıda eksiklik var gibi ama bizim doktorun ve labaratuvarın dediğine göre ileri hızlı hareketli en az %50 olması gerekiyomuş sizin ileri hızlı hareketli %16 çıkmış hatta testteki referans değerlere bakarsanda görebilirsin bunu ama sizin doktor illaki bu sonuç iyi dediysede ben hiç bişey anlamadım bu durumdan.inş öyledir inş sonuç iyidir ama garip geldi bana referans değerler değişik değişik verilirmiki
bence en iyisi başka bi doktora gidin hemen tatlım

asum

arkadaşlar bazılarınız beni hatırlar eşimin sperm sayısı 11.500.000 milyon çıkmıştı meni miktarıda sperm sayısıda çok az diye ağlaşıp duruyodum.test yaptırdıktan hemen sonra keçi boynuzu kürüne başlamıştım ardından çakşır tozu polen arı sütü bal ve değişik baharatlardan hazırlanan bi macun almıştım eşime aktardan üstüne bide çinko tablete başlamaıştım dersu arkadaşım sayesinde ondanda allah razı olsun.aradan yaklaşık bi ay geçtikten sonra sperm testini yeniledi eşim sayı 100 milyonlara yakın çıkmıştı meni miktarıda 1.teste göre daha iyiydi ileri hızlı hareketide %70 lerde çıkmıştı tabi biz bunada sevinemedik çünkü 1.testle 2.test arasında sayı olrak çok büyük fark vardı yapılan testin yanlış olabileceğini söylediler o ara tatile çıkacağımız için testi hemen tekrarlatamadık tatile çıktık geldik bu hafta testi tekrarlattık sonuç yine süper iyi çıktı maşallahhhhhhhhhh
doktor bu sayının hiç bi ilaçla bukadar zamanda bukadar yükselmesi mümkün değil bişey yaptınızmı diye sormuş eşime :)eşimde söylemiş adam bunu hastalara tavsiye edicem bile demiş:)
çok konuştum farkındayım ama
amacım spermlerinde sorun arkadaşlara yardımcı olabilmek ben çok üzülmüştüm allah kimseyi üzmesin ve allah bidaha göstermesin sonuçlarımız hep böle iyi çıksın inşallahhhhhhhh

özgee

:D :Doohhhh masallah cnmm bundan sonra güzel haberlerini alırızz inşallahh

asum