GÜZELLİK VE BAKIM ÜZERİNE ÖNERİLERİNİZ

Başlatan seyhan, 25 Kasım , 2008, 13:19:20

« önceki - sonraki »

seyhan

sağolun arkadaşlar

iyiki varsınız

selmacım kusura bakma dün tam senle konuşacaktım eşim geldi

onunla konuştuk işte

barıştık ama bilemiyorum çok soğudum ben biraz ayrı kalmak iyi gelecek diye düşünüyorum

bi an önce annemin yanına gitsem çok ii olcak

yoksa daha fazla birbirimizi kıracağız

öpüyourm

Ecrin57

canimm benimm hayirlisi neyse o olsun insallahh olmayincada olmuyorr istee ne kadarr zorlasandaa  olacagi varsa zatenn olurr

herseyin hayirlisi seyhancimm hepimizz icinn canimmm herhalde cocuktan sonra bu erkekler kafayii yiyiyorrlarr

valla akillarini baslarina alsinlarr bu gun varsak yarin bizii kaybedebilirlerrr

kendimizi yipratmayalimm yuzumuzden gulucuklari allah eksik etmesinn

git gide evlilikk oturucakkenn sallaniyoo galiba anlamiyorumm ben bunuu ya neyse canimm uzulmee sen biz burdayizzzz unutmaa opuyoruzz oglusunla senii kizimlaaaaa :opucuk:

mavili

seyhan nerdesin kuzum özledim seni görüşemedik uzun zamandır şunun şurası işe başlamama bir hafta kaldı zaten canım sıkılıyor herkesle doya doya sohbet edemedim diye gözüm açık gidecegim heeeeeeeee

seyhan

MERHABA SELMACIM
ANNEMİN YANINDAYIM ON GÜNDÜR
BURASI KALABALIK GELEN GİDEN HİÇ BİTMİYO
GİREMİYORUM Kİ HİÇ ZAMANIM OLMUYO
BEN DE ÇOK ÖZLEDİM SİZLERLE SOHBET ETMEYİ
KAAN DA 9. AYINA GİRDİ
KANEPEDEN TUTUNARAK YÜRÜMEYE ÇALIŞIYO :nazar: :nazar:
İKİ TANE DE DİŞİ ÇIKTI :nazar: :nazar:
AMA HİÇ BİŞEY YEMİYO EMMİYO
ÇOK HUZURSUZ
ELİMDE TABAK  PEŞİNDE DOLAŞIYORUM
DAHA 8 KİLO HİÇ KİLO DA ALMIYO NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM
ANNEM DE KIZIYO BAKMAMIŞSIN ÇOCUĞA ZAYIF KALMIŞ DİYO
AYYYY ÇOK BUNALDIM YA  :cildir:

handan

selma yok şimdilik ben cevap vereyim  :D
maşallah kaana ne güzel sıralıyo demek. yaşından önce yürür o zaman kısmetse  :nazar:
yemiyorsa emmiyorsa bi dişi daha geliyodur canım takma kafana.
çook iştahsız oluyorlar diş çıkarma dönmelerinde  :y25:
sen çevreye tıka kulaklarını.
annen beğenmiyorsa kaana bakmamışsın diyorsa bırak baksın da görelim  ;)

mavili

seyhancım demek annendesin
üzülme canım ya elada çok iştahsız emmiyor bu ara hiç çok üzülüyorum ama canı isterse yer zorlamanın anlamı yokki Allahtan bana öyle diyen yok bende olsam çok üzülürdüm ama eminim sen elinden geleni yapıyorsundur kaan için
diş çıkarma dönemi iştahsız geçiyor diyorlar handan da yazmış zaten sanırım o yüzden
kaan yürüme çalışması yapıyor demek seni yorucu günler bekliyor canım hazır ol
benim kızım hımbıl galiba kaldı yerde ne dönüyor ne kımıldıyor fos çıktı bu  :k06:

Ecrin57

selmacim uzulme benimindede tik yokk tembel cikti bu kizlar annneleri oyle degil ama usengeclikte var herhaltee :ehi: :ehi:

seyhancim ne guzell annnenin yanindasin sanada iyi gelir degisiklik kaanama masallah olur annesi olkadar dis cikaririkenn zayiflayabilr cocukk uzulme annnesi hasta olmasinda ateslenmesin dikkat et allah korusun

ben en cok cocugun dis cikarma doneminden korkuyorumm ateslenmesinden korkuyorumm cunkuu bir anim var bu konuyla alakalii berbat bir seydi tabi yegenimm yanimda havale gecirmisti atestenn cok korkmustumm 11 aylikti doktora cok kil payi yetistirdikk morarmisttti cocukk kasilmiyti  o ani hic unutmamm titriyordu

alalh korusun

selmacim ya sen simdi cok giremezsinde ya artik vaktini kizinla gecirmek istersin dogal larak canim benim hic bunalma sikilma sakin icini raha t tut her konuda  biz burdayiz canimmelosumuza bakici buldunmu annesi kim bakiyoo fistigimizaa ay yerrim ben onu ya kucucuk daha

iste herse ybiz insanlar icin hayat cok zor bir tarafta kolayionaa kazanmadigimiz meslek bir yandada canimiz evladimizz sen dogru olani yapiyorsun selmacim cunku mesleginde cok kutsall canimm :opucuk: :opucuk: hem cok iyi bir annesin  emiynim meslegindede en iyisisin  senin icinde degisiklik olacak belki bunalmistinn bu arada saclarini kestiricem yazmistin bir yere ben cevabi buraya yazayimm oyle resmini gormek isterimm canimm hee   :k06:  cokta yakisirr sana emiynimki