27 Nisan , 2024, 20:14:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GÜZELLİK VE BAKIM ÜZERİNE ÖNERİLERİNİZ

Başlatan seyhan, 25 Kasım , 2008, 13:19:20

« önceki - sonraki »

mavili

ecrinimiz için deger havvacım boşver olsun

Ecrin57

ay selmacim ne guzel anlatmissin canim benimm
aynini bende denedimm kuru uzummuu cok faydali hatta onu sekerli suda kaynatippp suyunu icmekte cok faydalii sut konusunda benimde tam kesilicekti annem uzum kurusu kaynatti bana sekerle beraberr kaynatiyonn
ve onu ictim sutum cogaldii cok fayda etti ondan once cok sey denedim olmadi cok uzulmustum ama suan iyi alalha sukurr
ahh seyhancim ya 3kilo nekii bence birak oda kalsin aa
benimdede cok varr havvacimm kilom hemde aliyorum bile bu ara sutum azalmasindiye napiyimm o hatayi bir kere yapptimm ben zayiflayayim diyee sutumden oluyordumm o korkuyla simdi yiyiyorumm yemeden hakkatenn olmuyo yemekte onemli cok icmenin yaninda her bunye ayridir ama benim sutumm azalmisti suan yolunda herseyy ama ben sisiyorumm hamilee gibii kilo almaya basladimm
eskiicine girdiklerim hastaneden gelince oluyorduu
su bir aydir evdeyimm sismeye basladimm rahatlikta var herhalde huzurr falann ev ortamii  kilo aliyorumm ya gobegimden cok rahatsizimm
giydiklerim hic yakismiyooooooo
bu ara firkladi aldi basini gidiyoo
dikkat ediyom ama sutum gelmez diyede korkuyomm ya bence 3 kiloyu sorun etme seyhancimm bak daha beterleri varr ben msla 9 kilo fazlam varr ama sezeryanda oldum ya bir yil atlamasi gerekirmis uzerindenn anca oyle kilon asagi iniyormuss doktorr dedi olma esegim olmee bir yill ben boylemi gezicemm
iste en guzeli normall dogumm vallaaaa :'(

mavili

bebişlerimiz için herşeye deger boşverin besleyelim yavrularımıza bize ihtiyaçları var büyüyünce zaten istemeyecekler anne sütü ömürlerinde sadece bu dönem bu özel günlerin anne ve bebiş olarak tadını çıkarmak lazım

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

Ecrin57

evet haklisin selmacim tek tesellim o zaten o emerkenn oyle icim rahat oluyorki kuzum doyuyor diyee hem cok guzel bir duyguu daha birde gogsumu acarken heyecanlamasi yokmuu bitiriyoo beni o halii cokk tatlilarr cokk anne olmakk cok guzelmiss cokkk
allah herkeze tattirsin bu duyguyuu
:amin:

ecrin merzam

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayfercim aynen katılıyorum bütün yazdıklarına  :toothy10:

tabi selmanın tuzu kuru ya annlatıyo ne güzel 30 kilo kendileri  :k06:

evet ya bizim ecrinde öle  göğsümü açıyorum bi hareketi var ellerini önde kavuşturuyor ve diliyle emme hareketi yapıyo canım ya o kadar şekerki o zaman kilo felan düşünmüyorum sütüm yetsin yeter diyorum ama tabi bizim zilli doymuyor ne kadar süt olsada çekiştirip duruyor göğsümü  :hungry: :hungry:

Ecrin57

ayy yerimm onu yerim ben ya masallahh annesii emsinn tekk ya istee o an dedigin gibii onlarii doyurmak en duzelii anneliginn en guzell duygusunu tadiyoruz hamd olsun oda emzirmekk bunu yapamayanlarda varr insallah 6 ay olsun emzirebiliriz yarabbimm  senn buyuksun yardim et hepp yalvariyorum yavrumunn rizkini sutunu ver diyee

guldurdun benii 30 kiloo hee heeeeeeeee

ya ben o zamann onunn 2 bucuk katiyimm demiiiiiii :k06: :k06: citi  piti birr anne ictee ne guzell bizdee tompikkkkkkk anneyizz seninle kac kilosun havvacimmm

ben 68dim en son ama aldim gebne galibaaa :k06:

ecrin merzam

napalım bizde tombik anne olalaım ya inşallah zayıflicaz canım ya hatırlasana bu muhabbeti hamileyken de yapmıştık bi doğuralım veririrz kiloları diye  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

şimdi 6 ay felan kendimizi kandırıyomuşuz gibime geldi ama nese  :k06:

bende o aralardayım 70 gibi  :suclu: :suclu: ama kemikliyim ya belli olmuyor  :suclu:

Ecrin57

sorma o kemikk isinii bendee oyleyimmmmmmmmmm :tongue3: :tongue3: :tongue3:

veririzz veriruizz ama sen normall yaptin  sende cok gitmesii gerekmezmiydi kiloniunnn  :dontknow:

Angel

kizlar kilolar bunyeye gore degisiyor mesela bakin selmaya 45 kilo ve halen sutu bol masallah    :nazar: :nazar: :nazar:    bende sizin gibiydim ayniiii kizimi dogurduktan sonra sutum gelsin diye herseyi yiyordum ve  hamileymisim gibi duruyordum ama yemeyincede sutum olmuyorduu.sonunda bir gun birseye cok canim sikilmistii cok uzulmus aglamistim birde kactimki gittikce sutum azaliyorrrr    :y25:   maffolmustum kahrimdan kizim sadece iki aylikti ve hic tecrubem olmadigi icin doktoruma gidip basvurmadim  hap filan versin geri sutumu getirsin diyeee ama is isden gecmistii. kizimi besliyemiycem diye kendimi yemistim uzuntuden.

neyse uzun lafin kisasi  sutum kesildikten sonra yememi cok kisitladim ve oyle kolay kilolarimdan kurtuldumki 20 kilo filan vermistim  :k06:  birde normal dogumun etkiside tabiyiii     ;)

kizimi emziremedim diye halen bakin aradan 5 yil gecti ve diyorumki kendime artik ikinci bebegim olsun Allahin izniylede 2 yasina kadar emziricem insallah o zaman 19 yasindaydim cocuktum hic tecrubesizzzdim .

mavili

30 kilomu bilemediniz 10 kiloyum ben ela beni geçecek yakındaaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ya kızlar ben rejim felan yapmadım iştahım varken yedim yokken yemedim birde sütümün artması için sık sık süt sagıyorum elimde makina dolaşıyorum resmen ya eloşa da yetiyor şükür bu zamana dek gelebildik 3.5 aylık oldu hemen hemen ek gıdaya da başlayacagım yakında zaten

canlarım takmayın siz siz kiloluykende çok güzelsiniz eminim ben

Ecrin57

ilaqhi selma guldurdunn benii cokk yasa senn ya canimm benimmmm :toothy10: :toothy10:

evett giderse gider napalimm gitmezsedee boylee yasarizz onemli olann bebeklerimiz emsindee haklisinizz bencedee

seyhan

SELAM ARKADAŞLAR
NASILSINIZ YA
BEN DÜN HİÇ GİREMEDİM FORUMA
OHHH NE GÜZEL MUHABBET ETMİŞSİNİZ
BU ARA HİÇ KEYFİM YOK
EŞİMLE SORUNLARIMIZ VAR
BİLEMİYORUM CANIM ÖYLE SIKILIYO Kİ
HİÇ BÖLE OLMAMIŞTIK YA
BOŞANMAYI BİLE DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM ARTIK :crybaby2:
ASLINDA BÜYÜK Bİ SORUN YOK AMA KÜÇÜK KÜÇÜK Bİ SÜRÜ SORUNCUKLARIIMIZ VAR
OFFFFFFF
VALLA İÇİM ŞİŞİYO SANKİ
Bİ PATLIYCAM  AMA ÇOK FENA OLCAK :cildir: :cildir:

mavili

sıkma canım kendini zamanla hallolur ama işte izi kalıyor küçük küçük şeyler bir birikiyorki bazen altından kalkılmaz hal alıyor en iyisi aslında başta biriktirmemek bazı şeyleri o anda çözmek ama insan basit oldugunu düşünüp içine atıyor ve başka bir küçük sorun anında o da ortaya çıkıp olayları tetikliyor

canım konuşmak istersen gel msn ye

Ecrin57

canimm seyhanmcim hangimizinn olmuyorki sorunlarii  allahh bir suru  sen kocanla iyi olsann disardann etkenler varr araniza girenn hayatt buu kardess kardese bile kavga ediyoo her yerde ayni sorunn gecerr canimm cocugun varr oylee bosanmalari agziniza bile almayin iliskinizdee  gozee geldinizz herhaldee seyhancimm   insallah halledersinizz alirr gonlunu esinn canimm uzulme bizz burdayizz paylasmak istesennn
:opucuk: :opucuk: