hamile kalmak istiyorrum ama daha erkenmi?????

Başlatan öslem, 22 Kasım , 2008, 22:43:35

« önceki - sonraki »

öslem

ay canım benim yaaaaaa nasıl korkmuştur kimbilir  :k06: :k06:
ay tamam annelere bu kadar gülünmez napsın kadıncağız bende olsam korkardım yaniiiiiiiiii :-ooo :-ooo :-ooo

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

oozge

kız ben anneme gulmuyorumkı cnm o benımmmmmmmmmmmmmmmmm
duşuşune guluyorumm yawww  :D
anneme gulermıyım hıccccc :y25:

öslem

bulamadınmı fotoyu valla merak ettim nasıl bir yerde düştüğünü :icon_scratch: :icon_scratch:

oozge

canım walla bulamadım bugn baktım ısyerındekı pc me ama bunada format atıldııı ama bakıcam ekleyım varsa :k06:

öslem

tamam canım bulursan ekle bi bakim nereymiş bu kadar seni güldüren :k06: :k06: :k06:

öslem

neptün--

öslem

hoşgeldin mervecim :flowers: :flowers:
ya nerelerdesin valla bi göründün bidaha yoksun yaaaaaa :crybaby2: :crybaby2:

neptün--

ay hayatım nakış kursuna gidiyorum ben sabahları öğleden sonra geliyorum saat 4 gibi falan o saatten sonra giriyorum  ama bu seferde sen yoksun şekerim aaaaaaaa :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

öslem

hım ii canım bak sana oyalanacak bişelerin varmış :k06: :k06:
güzelim ben genelde buradayım demek tesadüf gelmiyor...
nese bakalım hadi bayramdan sonra inş hayırlı haberlerini alırız merve :amin: :amin: :amin:

neptün--

aman canım ne yapim başka yapcak bişey yok bi bebeğim olsaydı onunla ilgilenirdim  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: ay inşallah güzelim bakalım kursta birazda olsa unutuyorum kafamdan atmaya çalışıyorum stres nereye kadar 

öslem

mervecim stres yapma güzelim. allahım izniyle olur :amin: :amin:
sen kafanı onunla meşgul etme.....
bak seninde hayırlı haberlerini alacağız inşallah  :amin: :amin:

neptün--

ay inşallah güzelim eeee sen neler yaptın bakalım nasıl gidiyoooooo

öslem

valla ne yapim canım yaa evdeyim sıkıntıdan patlıyorum valla. allahtan burada kızlarla konuşuyoruz birazda sıkıntım geçiyor canım :muzz: :muzz:
valla bende kocacımın gelmesini bekliyorum dört gözle az kaldı allahın izniyle 5 gün sonra yanımda :icon_flower: :icon_flower:

neptün--

allah tez zamanda kavuştursun canım benim hadi yaşadın o zaman kaç gün kalcak peki