27 Nisan , 2024, 14:31:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar kilolar ne alemde?

Başlatan minekavlak, 12 Ocak , 2007, 12:20:24

« önceki - sonraki »

Emine

Elifçim ben de karın yağı inceltici krem vardı.Doktora sordum selülit kremi inceltici krem falan sürebilirmiyim diye.Emzirirken olmaz dedi.Yaz gelecek nasıl denize girecem bilmiyorum yani  :-[

jbdun

benim de 3kg fazlam var ama göbek işte >:(
nasıl gitcek bilmiyorum,genelde herkes 6ay bekle en az diyolar da bakalım daha 4ayım var yahu :P

ÇİTLENBİK

BENDE KARIN BÖLGESİ İÇİN KREM KULLANIYORUM.
ŞMDİDEN 3 cm.KADAR İNCELME VAR.
BÖYLE GİDERSE İCELECEĞİM HE HEEE ;) :D ;D

minekavlak

yasemin ne diyosun.3 cm mi? :o :oneymiş bu kremin adı süle bakim? :P ;D ;D ;D

pelishh

sarkmış şişmanlamış ve dikiş izleriyle dolu olsada vücudumuza teşekkür borcumuz var  ::)

ÇİTLENBİK

sülemem minecim  sülemem..
çatlada patla işte... :D

minekavlak

aşkolsun yasemin.canımsın ciğerimsin dedik.sırtımdan vurdun.küstüm işte konuşmicam.. >:( >:( :-X :-X

ÇİTLENBİK

söylüyorum ve herkesede ısrarla tavsiye ediyorum..

AVON  anew clinical lift and tuck body shaper-
     yani
karın ve kalça bölgesi için toparlayıcı ve biçimledirici krem..

puysal

üzülmeyin kızlar aranızda en şişkonuz benim:) kaç kilo ile hamile kaldığımı hatırlamıyorum  ;D
şimdi 0.1 tonum hihihih yani 100 kiloyum :)) ama 6 ay içerisinde 30 kilo vermeyi planlıyorum:)) Herbalife diye bir ürün var belki biliyorsunuzdur. işte o ürünle zayıflyacağım.. Bebeğe hiçbir zararı yok bu arada:)

Bir arkadaşım hamileliğinde bu ürünü kullandı..toplamda 11 kilo aldı ve bebeğide 3.890 gr doğdu..

Herneyse bebiişime hiç bir zararı olmayacak ama beni zayıflatacak:)

kısacası üzülmeyin :)

minekavlak

pınarcım şu dediğin kremmi artık ilaçmı?biraz bahsedebilirmisin?

ÇİTLENBİK

ben onu bitki çayı diye hatırlıyorum ama emin değilim doğrusu..

mumkule

Valla ben 54 kiloydum hamile kaldığımda, 67 kilo ile doğuma girdim. Erkin 2.900 gr doğdu. Kaldı mı sana 64. Hah işte ben hâlâ 64 kiloyum. Aslında 65'dim de 1 kilo vermişim nasıl olduysa. Ben anlamıyorum valla bu işten bişey.. :crybaby2:

puysal

Herbalife bir kilo kontrol yöntemidir.  yoğurla karıştırılarak yeniyor birde su tozu var, bir çay kaşığı tozu 1,5 lt. suya karıştırıyorsun ve bir güne bitiriyorsun.. Normalde zayıflama ürünleri organların üzerlerindeki yağlatı yakıyor ama bu kas aralarındaki yağları yakıyor ve acayip inceltiyor. zaten başlkamadan önce bütün vücudunun ölçüsünü alıyorsunuz.sonra her hafta ölmeye devam ediyorsunuz. gözle görülür bir şekilde cm. ler geri geri gidiyor.
Ben spor destekli gitmeyi planlıyorum.. Umarım zayıflayabilirim:)

ÖZLEM

46 KİLO İLE HAMİLE KALDIM.9 AYDA 20 KG. ALDIM.KIZIM 6 AYLIK İDİ 46 KG. DÜŞTÜM.ZAYIFLAMAK İÇİN BİŞEY YAPMADIM.BÜNYE HERHALDE KIZIM 20AYLIK VE BEN HALA 46 KG. NAZAR DEĞMESİN.BOY 1,60

İYİ Kİ VARSIN BİRİCİK KIZIM

ÇİTLENBİK

herbalife kullanan bayağı kilolu bir arkadaşım var tozunu  sıcak suyla karıştırıp içiyordu.
pazargecesi mide kanamasıdan hastaneye kaldırıldı..dr.lar zayıflama çayından kaynaklandığını söyleyince hastanede ben şok olumya.. :icon_pale: