kızlar kilolar ne alemde?

Başlatan minekavlak, 12 Ocak , 2007, 12:20:24

« önceki - sonraki »

puysal

Herbalife i 2 sene önce kullandım bayağıda memnun kaldım açıkçası.. bakalım yine başlıyorum.. en azından şu 30 kiloyu versem sonra korurum.. Heryerim çatladı yaaa..:(((

pınar

Arkadaşlar ben doğumda 21 kilo aldım. Hamile kaldığımda 57 kiloydum. Şimdi eski kiloma döndüm ama yinede boyuma göre kiloluyum 5 kilo daha vermek istiyorum. Hee bu arada göbiş olduğu gibi duruyor. Ne yapıcam  ??? bilmiyorum. Plates denemeyi düşünüyorum artık bakalım..

fatma-ba

ben 72 kg ile hamile kaldim  8 kilo aldim 80 le dogum yaptim 65 kg ya dustum dogumdan bir ay sonra ama hepsini geri aldim su an 72 kg dogum yaramisti bana kilo vermem icin ;D boyuma gore kilom fazla 65 e dussem yeter
ama su gobek gitmiyor spor yapmak istiyorum eriniyorum sevmiyorum  :dontknow:

mirayım

sezeryan olan arkadaşlar 10 gün sonra normal olanlar ise 1 gün sonra karnınıza bez srsaydınız keşke hani yolda yürürken sıfır göbekli çocuklu bayanları görünce imreniyoruz ya işte herkes böyle yapıyor eskiden köylerdede hemen çarşaf parçası falan bağlarlarmış gerçekten çok işe yarıyor

ben şuan 35 haftalık hamileyim 59 la hamile kaldım kusmalarla 54 e düştüm şuan 75 kiloyum 1.75 boyum bu durumdan çok rahatsızım çok iyi görünüyorsun deselerde inanmıyor insan benim şu göbek olayı olmasında kilolar bebeği emzirdikçe gidicek karnımda çatlamadı çatlasada az çatlar artık doğuma ne kaldı fazla çatlama olmayınca karında kendini çabuk toparlıyormuş eğer doğumunuzun üzerinden fazla zaman geçmedi ise bence hemen bi korse alıp göbeğinizi nemlendirip kullanın gece yatarken çıkartırsınız sadece faydası olur yine

pearl1453

ben 56 ile hamile kaldım 76 idim doğuma girerken.doğumda 9 kg gitti.şu an 82 günlük anneyim  ve 59 kiloyum.ama boyum 1.58  o yüzden 9 kilo vermem lazım emzirdiğim için diyet filan yapamıyorum sadece boolll su içiyorum.bebeğim 4-5 aylık olunca platesi düşünüyorum

esra(azra)

65 kilo ile hamile kaldım 82 ile bitirdim:) sezaryan sonrası verilen 4 koca serum sayesinde hiç kilo kaybım olmadı hele çatlak hiç demeyin bana benim karnım çok büyüktü ve tenimde sertti böylece heryerim çatladıı üstelik arkadaşlar ben 7,5 aylık 2,5kilo doğdu azra:) ya 9 ay kalsaydı kaç kilo olurdum acaba:)

Almiş'inAnniş'i

55 kilo ile hamiş kaldım... 77 kilo ile doğuma girdim... 65 kiloyum şu anda... aslında doğumdan sonra fazla kilo vermemiştim ama doğum sonrası benden 2 kez su geldi fooooşşşşşş diye hani doğum öncesi gelen suya benziyordu. ondan sonra birden kilo verdim. sanırım benim aldığım kilodan ziyade ödemdi ve vücudum su toplamış. şişliklerim falan da indi o olaydan sonra. çok entresan geldi bana!!!

sibell&gökhan

15 kg.aldım 50 kg.hamile kaldım 65 kg doğuma girdim oğlum yarın tam 5.ayına girecek ben gene eski formumdayım görenler hayret ediyolar.bide derlerki sezeryanla doğum yapanlar kg.veremez diye.heralde veremeyenlerin uydurması diye düşünüyorum nacizane fikrimmm ::)

nagihan

80 klo ile evlendim.94 kiloymuşum hamile kaldığımı öğrendiğimde. 125 kilo ile doğum yaptım. allahtan boyum uzunda öyle iğrenç bir görüntü yoktu. sadece beni gören ikizmi bebekler diyordu. 40 gün oldu doğum yapalı sezeryan ile doğum yaptım. 16 kilo verdim. şu an 109 kiloyum. 30 kilo daha vericem ve eski halime dönücem. azimliyim. yoksa koca beni boşayacak  :'(

burcu-emir

55 kilo ile hamile kalmışım,(doktorun tartısına göre) 77 kilo ile sezeryan oldum...10 kilo gitti ama göbek olduğu gibi duruyo..dün dışarı çıktım,kendime t-shirt falan almak için,adam erkek t-shirt leri gösteriyo ,abla seningibi kilolu bayanlara bunları veriyoruz die  :(  :crybaby2:
hayatımda ilk defa bana kilolu dendi,ona mı yanayım,üstüme hiçbişey olmuyo ona mı yanayım anlamadım...
bugün rejime başladım.emziren annelere uygun bir diet yapıyorum,ve son 3 gündür korse takmaya başladım,eski halime dönmek için dua ediyorum.yoksa kocişe masraf kapısı açılacak,üst baş almak farz olacak  :k06:

nagihan

emziren annelere uygun dietini istiyorum .hemide acilen  :director:

Almiş'inAnniş'i

mesela o diyette helva yok nagiş  :tongue3:  :k06:

burcu-emir

yazarım sana nagiş,eğer istersen.bebeğim dergisinden buldum.ekmeği azalttım,eskisi gibi (hamişken yaptığım gibi) şımarıkça herşeye saldırmıyorum.günde 3,5 litre su içiyorum,çay,soda hariç.kendime 1,5 litrelik şişe aldım elimde onunla dolaşıyorum.azimliyim,kararlıyım,başarıcam   :hieyt:  :muzz: tabii bu sular bana tuvalet olarak geri dönüyo ama katlancaaaz artık needek

Almiş'inAnniş'i

yaz sen burcu burada birçok kişinin ilgisini çekeceğine eminim  :icon_thumright:

nagihan

Alıntı yapılan: safakrazi - 20 Mayıs , 2007, 16:39:42
mesela o diyette helva yok nagiş  :tongue3:  :k06:
dayanamadım işte bir parcacık azıcık ucundan yedim  :tongue3: