kızlar kilolar ne alemde?

Başlatan minekavlak, 12 Ocak , 2007, 12:20:24

« önceki - sonraki »

nagihan

Alıntı yapılan: rain - 20 Mayıs , 2007, 22:08:41
yazarım sana nagiş,eğer istersen.bebeğim dergisinden buldum.ekmeği azalttım,eskisi gibi (hamişken yaptığım gibi) şımarıkça herşeye saldırmıyorum.günde 3,5 litre su içiyorum,çay,soda hariç.kendime 1,5 litrelik şişe aldım elimde onunla dolaşıyorum.azimliyim,kararlıyım,başarıcam   :hieyt:  :muzz: tabii bu sular bana tuvalet olarak geri dönüyo ama katlancaaaz artık needek
aynen bende bol bol su içiyorummmm

kelebek

Minecim yalnız değilsin...
Hamile kalmadam 65 kg idim.Doğuma giderken 81kg şimdi ise 71 kg.Eski kıyafetlerime girememk sinirimi bozuyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kendimi hımbıl hissediyorum.Bugun rejime basladım ama kacgün sürer bilmiyorum :( tek tesellim catlaklarımın olmaması

jbdun

kelebek hoşgeldin öncelikle ;)
ne rejimi yapıyorsun, katı bişey mi?

şerife Berat

bende son 3 haftada 2 kılo verdım şimdi 56 kıloyum verılmesı gereken 6 koca et yıgını daha var ama veremıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm :(

Almiş'inAnniş'i

jbdun

kızlar geçen gün haberlerde bi dr çıktı,amerikalarda görev yapıyomuş türk dr,
dediğine göre,
belinizin ölçüsü, boyunuzun yarısı kadar olmalıymış (anlatamadım  :ehi:)

yaneee,
boyunuz 170 ise, belinizin 85cm veya altında olması gerekiyomuş,
bu da belinizde yağ olmadığının göstergesiymiş :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

benim bel ölçüm boyumun iki katına çıkacak nerdeyse  :ehi:

jbdun

burcu-emir

bende izledim.mehmet öz,kalp cerrahı.ben korkuyorum ölçmeye,bıngıl bıngıl çıkarım falan,neme lazım intaharın eşiğine gelmiyek  :toothy10:

puysal

bana kilo demeyin :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

hamileliğimde agobun kazı gibi yedim yedim yedim... Allahımmmmmmmmmmm şimdi 20 kilo vermem lazımmmmmmmmmmmm

Almiş'inAnniş'i

ekmek yemiyorum artık etimek ile idare ediyorum. midem kazınıyo ama yapacak bişey yok. kilolarımla kendimi çok sağlıksız hissediyorum  :sad1:

perim

Arkadaşlar, günde 2,5 - 3 lt. su, belinize doğum sonrası korse ve mekik çekmek... Bunları unutmayın... Doktorunuza emzirirken almanız gereken kalori miktarını danışın ve o miktarın üzerine çıkmayın. Şekersiz yeşil çay ile metabolizmayı hızlandırın. 3 ana öğünle birlikte aralarda 3 araöğün yemeyi atlamayın. Ara öğünler 1 adet meyve ve ya 1 -2 adet kepekli büsküvi gibi olabilir... Yani günde 6 öğün yiyin. Yemezseniz kilo veremezsiniz. Her öğünde almanız gereken kalori miktarını hesaplayın ve bunu aşmayın... Üç beyazdan da (un,tuz,şeker) uzak durun... :icon_thumright: kilo verme yolunda başarılar. Emzirmeyi bitiren varsa da www.bitkiselmucizeler.com sitesini ziyaret etsin, tavsiye ederim  :tongue3:

Benim annem ve ben :)

Almiş'inAnniş'i

şu anda 68,20 kg.ım. etimek rejimine başladım  :basardim: yani hayatımdan ekmeği çıkartıp yerine etimek koydum. bu benim için çok önemli çünkü ben korkunç bir ekmek canavarıyım  :hungry:

şu an 3. günüm ve henüz 1 paket bile etimek bitiremedim. bu arada müsli de yiyorum.  :icon_thumright:

gelişmelerden haberdar edicem  :occasion5:

ponçik

:hello2: hadi bakalım Razi inşallah rejimin faydasını görürsün  :icon_thumright:
ben hamileyken saat 4 -5 gibi müsli arası veriyordum  :hungry:
beni o saatlerde arayan yemekhanede müsli yerken buluyordu  :toothy10:  :ehi:
ama bağırsaklara acayip faydası oluyor
Raziiiiiiiiii hadi göreyim seni , kim tutar seni , korksun senden kilolar , kaçsın gitsin hepsi
rııııın rııııııııııın rın rııııııııııın ver gazı Gonca veeeer  gazı  :D

Almiş'inAnniş'i