EN BÜYÜK KORKUM

Başlatan MISIRLI-GELIN, 08 Kasım , 2008, 18:06:47

« önceki - sonraki »

mavili

normal dogum gibisi yok inşallah herşey yolunda giderde sende bebişini sag salim kucagına alırsın canım

SEVVA

amin canım sağolasın... 

aslıhan

kendımde içinde olmak üzere tüm doğum yapacak olanlara dua edıcem bu gece.rabbim sağlıklı şekılde kucağımıza almayı nasıp etsın inş bebişlerimizi.ecrinimide en kısa zamanda bana inş,,, :nazar: :nazar: :nazar:

asu

arkadaşlar herkese merhaba.
ben siteye yeni üye oldum.
17 haftalık hamileyim dün bebeğimizin cinsiyetini öğrendik, bir oğlumuz olacak...:)
şu anda her şey yolunda ama benim de oldukça fazla korkum var doğumla ilgili.
doktorumla henüz ayrıntılı konuşmasak da bir ara normal de sezaryen de olsa epidurali tercih ettiğini söyledi.ama ben normal doğumun belirsizliklerinden çok korktuğum için sanırım sezaryen olacağım.
elbette epidural sezaryenla ilgili aklıma takılan sorular var. deneyimli arkadaşlar vakit ayırıp cevaplarlarsa çok sevinirim.
öncelikle belden yapılan iğne acı veriyormu
bu iğneden önce sakinleştirici yapılıyormu
doğum sırasında acı çekmesek de bir his oluyormu ve bu rahatsızlık veriyormu
doğum sonrası uyuşukluk geçmeye başladığında ne kadar sancınız oluyor nasıl bir sancı bu?

şimdiden teşekkürler...

Emine

Hoşgeldin Asu.. Allah oğlunu sağ salim kucağına almayı nasip etsin.Ben de 14 haftalık hamileyim.İlk bebeğimde ben de epidural sezeryan oldum.Korkacak hiçbirşey yok.Hiç bir acı hissetmiyorsun iğne batarken de sinek ısırmış kadar o kadar.Doğumdan sonra ağrı kesici iğne vuruldum ben.Birkaç gün içinde birşeyim kalmadı.

мiŁenα.

normalin agrısızı var o iyi deilmi ???

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

NORMAL EPİDURAL O İŞTE AYŞECİM BENCE EPİDURAL SEZERYANDAN DAHA İYİ HEM NORMAL DOPUM YAPIYOSUN HEMDE ACI ÇEKMİYOSUN BENCE SEN BUNU DÜŞÜN CANIM DAHA ÇOK VAR GERÇİ AMA BELLİKİ SENİ ŞİMDİDEN HEY HEYLER ALMIŞ BİLE CANIM :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....