haydi guclu anneler isiga dogru yuruyelim

Başlatan Ecrin57, 07 Kasım , 2008, 00:45:43

« önceki - sonraki »

Ecrin57

merhaba arkadaslarr benim bir mmc kizim var 2aylik olacak ve iki ameliyat gecirdii  kizimin ismi ecrin

cok zor gunler gecirdikk ve hala geciriyoruzz ama umudumuzu kaybetmekk yokk benn birbirimizden guc alalim istedim   
benim gibi anneler olmasin istiyorum ve arkadaslarimizi bu konuda bilgilendirmek istiyorumm ben gibi anneler varsada burada onlarla bulusmakk birbirimizden gucc almak istiyorumm tecrubelerimizi paylasalim istiyorumm ben her sorunuzaa  cevap vermeye hazirimm

once bu hastaligii cocugunuzaa bulasmasin dersenisss isee hamile kalmayi dusunduguunuz andan ihtibaren folikasitt kullanmakla baslayacaksinizz ben bunu bilmiyordumm msal folik asit nedir onu bile bilmiyordumm

her bin cocuktan birinin boyle dogma ihtimali varr sebebi tam bilinmiyorr folik asitinn korudugu soyleniyorr ama yuzde yuz degill
ne genetikk ne kan uyusmazsizligindann yani allahtann gelenn bir durum  onlemi almak icin folik asitten baslayinn ne olurr anne olmak isteyen arkadaslar

mmc ne demekk  omirilik kemigi bel acikligi demek ilk dort haftada gelisiyormuss bu omirilik kemigii birlesemiyorr ve acikk kaliyor cocugun sirtinda ve bunu cok cesitleri var en beterinden  en hafifine kadar arkadaslarr ben bunu yasayan bir anne olarak sizleri aydinlatmak istedim  bunu ultrasalde gorulmesi mucizee baska bir vakadan patlak verirse anca oylee benimkide yedi bucuk ayinda kafasindan  supelendi doktorumm oylee uzun arastirmalarr sonucuu goruldu   yaniii yedi bucuk ayina kadarr saglikli bildim ben yavrumu sonrasii dunyamm karardii

ama suann herseyii atlattik diyemem yavrum omur boyuu bu hastalikla mucadele edicekk bizde tabi

ama guclu olmaliyizz bilmeyen arkadaslarimizi aydinlatmak istedim sorunuz varsa acigim her soruya arkadaslarr
ben gibi anneler varsa gelin el ele verelim yavrularimiz icin  hastaligi ne olursa olsunn cocugunuzunn arkadaslarr gelinn sonrakii gelen gebe arkadaslarda bizleri okuyupp ogrensinlerr bir daha yasanmasin boyle vakkalarr bir yerden ucundan baslayalim ne olur bilgilenelimm boyle cocuklar dogmasin anneler uzulmesinn bebekler aci cekmesinn

benimki dogdu evett ama artik ben onu aydinlik gunleree nasil tasiya bilirim onun derdindeyimm  uzulmek yokk  karamsar olmaya gerek yok  haydi anneler bilenler bilmeyenlere  anlatsinn
ben belki bu konuda cahill kalmistimm ama iste keske bende bir yerden bilgilenebilseydim ama olmadi   bir bebek istedim ama allah buyukk boyle oldu atlaticaz insallah zamanla hic dusunmemisimm nasil saglikli bebekk sahibi olunur onu dusunmemisim hicc
ama eskidennn boylee seyler hic duymamistim ne cevremden ne baska yerden  ama basima geldi suann  ama tatlii sekerr bir yavruu  iyki benimm yavrumm benimm ozellmi ozell bebegimm gozz nurumm iyki varr gene olsa gene bilsemm  yuz seferr gene ecrinimii  dogururudummm boyle olacagini bile bilee gene onu kucagimdaa isterdimm  mis kokulu yavrumm

haydi annelerr ve adaylarr el ele verelimm yavrularimiz icin ne yapabilirizz burda paylasalim bilgilerimizii

oozge

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
tebrıkler ayferimmmmm
inan imreniyorum sna bu güçlü hallerineeeeeeeeee :alkış:

Ecrin57

canimm benimm emiynim sende benim kadarr gucluu olurdunn yavrunn icinn  yoksa ona hicc bir faydann dokunamazz aksi olursaa  yuzunee baktikca bana guldukce sukrediyormm iykii benimm yavrumm

mavili

ayfer canım benim ya seni çok seviyorum yazılarını her okudugumda gözyaşlarım akıyor şuandaki halim gibi gücüne inancına hayranım Allahım sana daha çok güç sabır ve huzur versin canım inşallah hiçbir zorlukla karşılaşmaz daha güzel günlere hızla ilerlersiniz

oozge

haklısın ayferimmm cok haklısınnnn sen yapabılecegın herseyın en ıyısını yapıyosun emın ol içinde herzaman rahat olsun ki rahatttttt zatennn evladın cunku karsındakıııı bı ellll degılll onlar ıcın ne yapılmazkiii senın tek bı sözun benı acayıpppppppp aglatmıştııııııııı onu unutmucam hıçççç nezman sana msj yazsam senden bısey okusammm hep o söz gelıyo aklıma

Allahımm gucünüz kvvetınız hıcbızaman eksık olmasınnn herzman bırbırınıze kenetleninnn ve bırbırınıze hep bu sekılde destek olun inş. :amin:

seyhan

ayfercim süpersin yaa :k06:
seni çok seviyorum
ecrinimizi öp :k06:

Ecrin57

bende sizi cok seviyorumm hepinizi ayri ayrii iyki tanidim sizlerii canlarimm cok iyisinizz cokk

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

ayfercim canım arkadaşım seni tebrik ediyorum bu güç ve kuvvetinden dolayı birgün bu sabırlı olmanın mikafatını

alcaksın canım benim ecrinimi öp benim için
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

Ecrin57

sagol canimm insallah sende o temiz kalbinin mukafatini alacaksinn insallahh bizz duaa cok ettik ediyoruzdaa canimm ecrinimi opucemm zaten hep opupp kokluyorum kuzucugumu canimm sezeryan olurken lale ve senin icin cok dua ettim tum bebek isteyenleree allah buyukturr ama herseyi bilerekk bilincli hmile olmakk cok onemliymiss canim bu yuzden cok sanslisinizz bizlerdenn cok seyy ogrenmiss oluyorsunuzz yukarda yazdiklarimdandaa ben bilincsizdimm bu konudaa

ama olsunn benimm melegimm kantsizz birr melekk ben onun kanatlari ayaklarii  herseyi olacagimm herseyi yeterkii allahim onu bize bagaslasinn

mavili

:amin:

sende bu güç bu inanç ve sabır olduktan sonra bu sınavı atlacaksın benim canım arkadaşım

Ecrin57

insallahh canlarim insallah allah yardimcimiz olsun hepimizin der t verip dermen aratmasinn   annelik iste boyle bir seymis kendini unutmakmiss herseyini melegine adamakmiss iste simdi bizde birer anne olduk

hemde benim bebegm beni cok ozel bir anne yaptii beni cok guclu bir anne yaptii cok sey ogretti bana hayatla ilgili dersleer verdi hayatimdak i cogu seyi onemsiz kildi herseyin yerini tek o aldi onu nasill yasatirim nasil mutlu ederimm nasill gulduru r buyuturr yuruturumm tek bunularin cabasii  var allah bu yolda yaardimcim olsunn hepimizin canlarimm hepimizinn

mavili

ayferim annelik çok başka bişey ben böyle oldugunu bilmiyordum bugün alışverişe çıktım yine kendime hiç bişey almadan geldim eve gelip aldıklarıma baktım kızıma ayakkabı çıngırak oyuncak müzikli oyuncaklar şapkalar ve elbiseler felan hep ona almışım süslü şeyler sesli patikler kendime iç bişey almamışım oysa kendim içinde alışveriş yapmaya çıkmıştım annelik buymuş demek kendinden çok onu düşünmek

Ecrin57

evetrt selmacimm aynenn bende oylee hep ona bakiyorumm  ona aliyorum  esim diyo kendine de all dogumdan sonra stresini at keninede alis veriss yapp diyoo yokk illa cocukk bolumundeyim hemenn ne ilginc ne degisikk ona bakiyorumm  cocugu sekilden sekile sokuyorumm  kiyafetine gore cantalari varr dusunn benimm ayakkabilarimdan cok ayakkabisii

abartiyorumm farkindayim ama napiyim cok merak ediyorummm cokk hastanede kizima hep eski yirtikk esyalarr giydirdi hemsirelerr ahtim vardi evimizde yeniydi herseyi giyemedi yavrumbir bucukk ay simdide onlarinn seyini cikariyoruzzz  elosumu optum ya yeni son halinin resmini gormek isterim selmacimm unutma bir araa koyy bakalimm fistigimaa allisveris iyi elmistir sanada canimm benim umarimiyisindirr
ya ben artik surat koyamiyorumm nedenn olmuyo kitlenmiss sanki fikri olan varmii

Ecrin57

12.09.2008 de hos geldin dunyama
ecrinim bebegim,kanatsiz kelebegim
sakin beni birakma ,kanatlanipta ucma
kokunu bana aratma,beni nefessiz birakma
canim yavrum benim,sebebim.herseyim
karanliktaki gunesim
ecrinim canim bebegim.moncuk gozlu melegim
pamuk tenlim, kucuk ellim
cennet kokulum,ipek saclim
annesine gulenimmmmmmmmm
omrume omur verenim
iyki varsin canim bebegim
iyki benimsin ecrinim seni cok seviyorum nefesim  herseyim

Angel

:alkış: :alkış:  cocuklarimi bizim herseyimizzzzzz. Allah olmayanlarada versin yarabbim