haydi guclu anneler isiga dogru yuruyelim

Başlatan Ecrin57, 07 Kasım , 2008, 00:45:43

« önceki - sonraki »

sibel28

çok tatlı bebeğini Rabbim korusun.canım folik asitin önemini  herkese anlatamıyorsun .görümcem 16 haftalık hamile .hamile kaldığında ben ona söyledim.o özel doktora gittiğini ve doktorun tahıl makarna,bulgur tüketiyorsan kullanmana gerek yok dediğini söyledi.Bebeğini Allahım korusun.

ecrin merzam

Ayfercim Allah bağışlasın ecrini maşallah ne tatlı olmuş ya nazarlardan esirgesin rabbim boncuk gözlüm

aynı kıza benziyo  :k06: bizimkine bakınca  :k06:

Ecrin57

tilsimcim sagol nazar boncuklari icin amin allah korusun bebeklerimizi

aysuncum umarim oyledir canim folik asitin onemi cok ama genede yuzde yuz degik doktorum demisti olanda gene oluyormus kullananlardada gorulnmuss allahin takdiri iste eskiden folik asitmi varmiss annem bes tane dogurmuss masalllahimiz var ama iste simdiki nesill hersey hormonlu sagliksizz olan gene oluyor alah kimseye yasatmasin benimki gene alt tabaka beterin beteri var felcli olan bebekler varr allah yasatmasinn sukrediyorumm allahimaa bunada sukurr

havva alemsin ya neresi oglana benziyomuss insanlara bakma sen abimin eside benimkine ikidebirr ayni oglan diyoo alakasi yokkk yabanci olsa acip bezini gostercem ama yengemmm :ehi: :ehi:

hemm ecrin merzanin gozleri kirpikleri ne masallahhh bombaa bir kiz olacak o zeytin gozluuu tabi giydir sen cocugu oglan gibii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben elbiseyle gordumm gelin olmustuu yaa gelin gibiydi melegimm kuzucugumu op bendennn

bu arada doktorumuz kapanmiss erken yetisemedikk
bende ecrini yikadim uyutttumm misler gibi olduu

oozge

AYFERCIM COK GECMIŞ OLSUN CNM YA COK UZULDUM
ATLATIR İNŞ. HEMEN
SENDE DIKKAT ET KENDINE COK.
TEKRAR TEKRAR BULAŞMASIN BIRBIRINIZE
BURDADA 2 GUNDUR COK SOGUDU HAVALAR YA BASLAR YAKINDA BURDADA SALGIN :BangHead:

Ecrin57

sagol ozgecim

kizimmla ugrasiyorum hasta burnu ve bogazi tikali ilac kulllaniyoruzz balgam sokucuu kiyamiyorumm minigime ama gozum uzerinde yavrumun insallah kisa zamanda iyilesir sen nasilsin canim ben artik eskisi gibi takip edemiyorum

vaktimde olmuyor fazla ecrinime dikkat etmem lazim bu ara

birazda tepkiliyim aslinda forumda anne babek ten haricc baska ters konularr okudum ve baktim bu gun hala silinmemiss hosuma gitmedi

eski ortami degistirmeye calisiyorlar galiba ama insallah silinirr
ben baska bilgiler okumak isterdim bebegimllee ilgili annnelerle ilgili

coccuklarimizla ilgili ve ben ecrin gibi olann cocuklarin annneleriylede burda cok bulusmayi istiyorummm yararli olabilecegimize inaniyorum tecrubeli bir anneden bilgi almal istiyorumm ama burda pek mumkin olmuyorr  inadinadaa sacma bir konu goruyorumm geriliyorumm yarari egitici olmayan bir konu

biri isim derdinde  buyuk arastirmalara gitrmiss ecrin ismiyle alakalii gulmuyorum bilee burda daha faydali nasil oluna bilir onu dusunelim bence

ben birr tecrube ariyorum ihtiyacim olan bu konularr benim isime yaramiyorr vee dogal olarak tepki veriyorumm

anlatabildimmi canimm birazz dertliyim acikicasi

eski ortami ariyorumm forumdaa eski derkende cok eskileri demiyorumm sadece bir kac ay oncesini birbirimize faydamizz oldugu zamanlari ozgecimm sana biraz anlatabilmisimdirr derdimi insallah canimm

her sey bu kadar lay lay lom degil cunku benim acimdansayfayi acip okudummuu

anne bebek forumundan uzaklasmiss baska yerlere gitmiss umarim duzelirr
canimm sagoll beni dinledigin icin canim

ecrin merzam

ayfercim hoşgeldin canım greçmşiş olsun ya ecrinlerin kaderi olsa gerek benimkide öyle yarın dr götüreceğim 12 de randevu aldık burnu tıkalı nefes alamıyor yavrum çok üzülüyorum bende ya

inşallah tez zamnadaiyileşir meleklerimiz  :amin: :amin:

canım çok haklısın bu araalr baya ğı karıştı ama düzelir bence burası dediğin gibi meleklerimizin her şeylerini paylatığımız dertelerimize derman aradığımız sevinçlerimizi bizim gibi deneyimler yaşamış annelelrele anne olmak isteyenlerle payşlatığımız çok güzüel dostlukların yaşandığı bir forum böyle çirkin olaylar her güzül şeye sıçrar emin ol ama kısa zamnada temizlenir umarım

bu arada seni msn ye ekledim kabul etmedin sanırrım biraz garşip te msn nikim

oozge

gunaydın kızlar :wave:

ayfercım canım haklısınn ben bıldırdım emıneye ama sılındı dıye bılıyorum yaaa  :tongue3:
bakayım bı hemen.
buarada cok gecmıs olsun cnm tekrardan inş. hemen atlatır ecrın melegımmız :amin:

havvacımm sende haklısın baya karıstı forum canımcım yenı uyeler fılanda geldı ya konu ustune konu baya çorba olduk yanııı ama soyledım ben emıneye duzene gırıcek tekrardan inş.

Ecrin57

tskler canim insallah iyilesir ilgileniyorum iste
havvacim ecrinin kontrol nasil gecti bize bir suru ilac verdi doktorumuzz burun spreyi fitill cok oksurdugu zaman icin birde cilek tadinda bir balgan cozucu verdi ben daha pek farkini goremedim cocuk ayni iki gundur birde kalorifere su koy dedi yada islak havlu odanin nemli olmasi icin  buru bogazi kurumazmis

op ecrinimide insallah iyi olurlar bu arada seni msne ekledim canim diyorum ya firsat olmadi girmeye ecrinden

ozgecim sagol  sende insallah duzelirr ne diyelimm :dontknow:

tubis

ayfericim bende yeni gördüm ecrinin resimlerini meleğim nasılda tatlı olmuş kuzum benim yemiş teyzesii  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allah nazarlardan saklasın ,

geçmiş olsun  bu arada da valla herkes hasta bu ara. havada mikrop var gerçekten. bende atlattım grip ama şükür şuan iyiyim. bugünde kontrolüm var  bebişimi görcem inş. iyidir.

havvacım ecrinde çok tatlı  ayferinde dedişği gibi gelin gibi olmuştu fotografını göördümde.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşşallah meleklerimiz hep tatlı. Allah hayırlı ömürler nasip etsin yavrularımıza :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ecrin57

aminn tubisimm bakalim senin kontrol nasil gecti anlat bize bu arada az kaldi isim konusunda hala bir fikir yokmu canim nasil geciyorr zorlanmaya basladinmi kilolar nasill

allaha sukur atlatmissin gribi dikkat et canimm allah korusun seni ve bebisini optuk seni de burdan kizimla :opucuk:

tubis

iyi geçti canım benşmde kontrolüm.

herşey normal.  gebelik haftasıyla uyumlu görünüyor bebiş.

kilo durumlarıda iyi fena değil heralde 7 haftada 3 kilo almışım. 63 kilo oldumm :k06: :k06:

isim konusunda da valla canım hala düşünüyoruz. bizim bebiş isimsiz kahraman olacak  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

evet canım atlatttım bende sağol.  sizde kendinize ve bebişlerinize dikkat edin canlarım vala salgın çok kötü.
bende sizi öpüyorum canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ecrini ayrıca sen hışmalarsın annesi benim yerime  :k06:

mavili

aman aman boncuga bak ne güzel gözleri var onun öyle maşallah dogal nazarlık ya yerim ben kuzumu
ayfercim çok tatlı ya
saçlarını kestirmişsin melegimin
güzel bakmışsın canım tombik olmuş baksana
göz rengine bayıldım  :k06:

mavili

ay mest olunmayacak gibi degilki zaten ayfercim eloşum uyudu benimde bende yatayım güne erken başlıyoruz biz

Ecrin57

sorma selmacim ya cok tatli bunlarr ya  uyumuss simdi baktimdaa  cok seviyorum kellik hali yakisti selmacim aslinda cok ciliz ya resimlerde oyle cikiyo bende anlamiyorum hem kel oluncada kafasi tompik gibi gorundu ama inan yakindan oyle degil cilizz daha gecen hafta 5 kili 200 du cok az geldi bana ya havvanin kiziyla ayni kiloda olmasadaa baya geridee bu arada ecrinimede masallah 200 gr aliyormus haftada ya iyi emmesi falan ama yaramiyomu benimki anlamadim  birde annesiyle resmini koycam ilk defaaaaaaaa

esim istemiyo kendi resmimi koymami kiskanc adammmmmmmmmm
caktirmadan koyayim silerim geneeeeeeeeeeeeee heheeeeeeeeeee

bekleyinn  selmacim bu arada iyimisinnn
konusmak istersen msne gelirimm ok uykun yoksa dertlesirizz istersen konusmaya ihtiyacin varsa canimm

Ecrin57

tamamm canimaalllah rahatlik versin kocaman optum sizii :opucuk: :opucuk: