29 Nisan , 2024, 04:17:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

cano_m

evet ağrı yapıyo canım sanki kasıkların patlaycakmış gibi  :cildir: . inşallah faydasını görürsün canım ilişki günlerine dikkat edin   :flowers:

MASAL38

ya kızlar okuyunca korktum bana da kolmen verdi ama ben kullanamadımm şimdi doktorun tekrar yazması gerekiyor ben onu kullanmaya başlayınca bide iğne mi kullanıcam bide zırt pırt gidip tahlil yaptırıcam işyerinden hayatta izin alamam ben o kadar  napıcam ben yaaaaaaaaaaaa :y25:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar bugün adetimin 10. günü... iki gündür ıslaklık hissi su gibi akıntı var... klomen kullanırken size de böyle şeyler olmuş muydu?

EMEL 26

ve bu ay tekrardan klomen kullanıyorum hayırlısı ile inşallah olur  :amin: :amin: :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

nisan rüzgar

:amin: canım bende kullandım bitti yumurtlamam lazım bugün yada yarın en gec

EMEL 26

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 15 Ocak , 2012, 23:44:22
:amin: canım bende kullandım bitti yumurtlamam lazım bugün yada yarın en gec
[/quote
canım inşallah güzel haberini alırız
iğnede olacakmısın
günlerini gecelerini boş gecirme çalış   ;)

kuzucuk

pınarcım bugünleri iyi değerlendir tatlım  :k06:  :k06:  :k06: benim de adetim yeni bitti mesailer başladı bakalım hayırlısı  :k06:  :k06:  :k06:

EMEL 26

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
gündüz çalış gece masaiiii hele bebişler gelsin tatil yaparız :k06:

nisan rüzgar

yaa evet  :k06:böyle hafta sonun denk gelince çıkmıyoruz dışarııı sabah akşam mesai oluyo  :k06: :k06:emelcim evet olsun  bi süre yapmıcammm bıktım yapmaktan  :k06:

EMEL 26

EMEL 26

iyiiiiiiiiiii   geceler  arkadaşlar  :k06:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: kuzucuk - 15 Ocak , 2012, 23:54:47
pınarcım bugünleri iyi değerlendir tatlım  :k06:  :k06:  :k06: benim de adetim yeni bitti mesailer başladı bakalım hayırlısı  :k06:  :k06:  :k06:
çalışan demir pas tutmaz baklalım hesabı napalım :ehi: :ehi:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 16 Ocak , 2012, 00:02:38
iyiiiiiiiiiii   geceler  arkadaşlar  :k06:
iyiy geceler canım nasılsın  :opucuk:

gulokan27

hadı bakalım pınarcım belıne kuwwet :ehi: :ehi:
bende adetımın 5.gunu klomene basladım cnm baslamadan once 4 yumurtam wardı kullanırken agrım sızım hıcbıseyım olması ocak 5 den 10 ocaga kdr kullandım kontrole gıttım 4 yumurta 3 kalmıs bırı cok ıyı gelısmıs bırı orta gelısms bırı gelısmemıstı adeın 12. gunude catlama ıgnesı oldum ıgnede bana ne bulantı ne basdonmesı ne agrı ne sızı yapmadı yumurtam catladı mı onu bıle anlamadım ctesıde asılama oldum asılamadan sonra cok kasık agrım we bel agrım oldu halada cok war ozellıkle belımde we sag bacagımı kasıgıma baglayan bacak kısmımda

nisan rüzgar

gülcüm çatlamıştr canımmm bnme hiç yan etkisi olmadı iğnenin bulantı v.s evet belime kuvvvet   :k06: :k06: