28 Nisan , 2024, 01:19:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

rose

Alıntı yapılan: sevde- - 11 Temmuz , 2010, 09:54:09
kızlar bende bu ay günde 2 defayla klomene başladım.
bu ay gelişmediğini söyledi dr.
önümüzdeki ay 3 taneyle devam edicez.
klomenle birlikte gulukofende kullanıyorum pko olduğum için.
sevde sende tipki benim gibisin...
ama ben clomifeni günde bir defa ve adetim3.günden itibaren 5 gün yutuyorum
11.gün ultrasona gidiyorum 15.günde de kendiliginden catlio igne filan kullanmiyorum.
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

özgee

slmm klomeni bende 2 ay kullandım ne bende ne eşimde sorun yok klomenı ilk aldımda hersey yolunda gıdıyordu sabah aksam olmak uzere aldım ve yumurtam 24mm olmuştu doktor igne yazdı ve o igneyı ararken eşim düştü ayak bilegi kırıldı oaykı çabalar boşa gıttı :y25: aradan 2 ay geçtii tekrar aldım bukez 29mm capında 1 tane yumurtam olustu adet oldum fakat sokulemedım ustune gorme olabılıjr dedi doktorumm ama bişey cıkmadı klomenın yerıne bu ay baska ilaca baslıyorum herkez için hayırlısı olsun arkadaslar

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

senin doktor birşey bilmiyo galiba.
yumurta 2 cm e kadar büyür.büyümeye devam ederse kist olur.

sevde-

çatlama ve döllenme için ideal yumurta büyüklüğü 15 ila 18 mm arası olması lazım.
Oyuncağın Kırıldı Diye Üzülme Çocuk ..! Büyüyünce KaLbini Paramparça Yapacaklar !

tuba_hkn

bu gün son klomen i kullandm yarın Dr a gıtcem kontrol için muhtemelen çarşamba da iğneyi vurur sonra bekleyecegız bakalım ins bu ay hamiş olurum
Allah ım isteyen herkese nasip etsin

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

özgee

cm diye bişi yazmadımm zaten ecesu kist deneyimini bende yaşadımm allaha sükürkii bilincindeyiz biliyorum nekadardan sonra neolabılıcegini...

özgee

Alıntı yapılan: sevde- - 11 Temmuz , 2010, 23:08:29
çatlama ve döllenme için ideal yumurta büyüklüğü 15 ila 18 mm arası olması lazım.

yumurtaların gelişiminde problem olmadığı için ilaca fazlasıyla cevap verdi heralde günde 1 tane ye düşürdü bugun tekrar baslıyorum
[ALLAHIM yardım et) :amin:

sevde-

bence şansın çok yüksek özgecim,çok dua et.
Oyuncağın Kırıldı Diye Üzülme Çocuk ..! Büyüyünce KaLbini Paramparça Yapacaklar !

kimyaci34

merhaba kızlar.bende klomenle hamiş kalanlardanım.2.kullanışımda tuttu.ilkinde 2 taneyle başladım.iki tarafta ii gelişmi ikiz bile olabilir demişti.ama o ay ben kendimi okdar kastımki sırf bebiş için ilşkiye girdim resmen.kurulmuş robot gibiydim.2.kullanışımda yine günde 2 tane aldım.o ay bi taraf ii gelişmiş diğer taraf pek gelişmemiş dedi.bende geçen olmadıysa 2 taneyle bu ay tek yumurtayla bişey olmaz diye o aydan umudumu kesip kendim için yaşadım bazı şeyleri  :opucuk: :k06:.ve oay hamiş kalmışım.diceğim oki sizi en ii anlayanlardanım emin olun ama neolur stres yapmayın.stres yumurtaların düşmanı gerçekten.bebek için girmeyin ilişkiye.birebir yaşyan biri olarak söylyorum çok etkili gerçekten.rabbim nasip edecekse hangi dotor ne derse desin zaten oluyor o.şimdi 4 ayımızı doldurduk.dualrım tüm bebiş isteyenlerle.rabbim tüm isteyenlerin kucaklarını doldursun inş. :amin: :amin: :amin:
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

özgee

sevde-

kızlar tedavi aşamalarınız ne durumda birbirimizi haberdar edelim.
ben bu ay klomen kullandım yumoşlar gelişmedi bu ayın sonunda tekrar klomene başlıycaz günde 3 kez ve iki paketle.

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: özgee - 13 Temmuz , 2010, 17:24:47
cm diye bişi yazmadımm zaten ecesu kist deneyimini bende yaşadımm allaha sükürkii bilincindeyiz biliyorum nekadardan sonra neolabılıcegini...

özgeeciim 24mm demek; 2,4 cm demek zaten.29mm de yaklaşık 3cm yani.ben sana bilinçsizsin demedim yanlış anlamışsın beni kusura bakma....
umarım en kısa zamanda olumlu sonuç alırsın.

hemen olmazsa bile asla ümidini yitirme,benim 4.klomen kullanışımdı çok şükür hamileyim şu an 5+2 günlük.
darısı isteyen herkese olsun... :amin: :amin: :amin:

tuba_hkn

Alıntı yapılan: kimyaci34 - 13 Temmuz , 2010, 19:20:13
merhaba kızlar.bende klomenle hamiş kalanlardanım.2.kullanışımda tuttu.ilkinde 2 taneyle başladım.iki tarafta ii gelişmi ikiz bile olabilir demişti.ama o ay ben kendimi okdar kastımki sırf bebiş için ilşkiye girdim resmen.kurulmuş robot gibiydim.2.kullanışımda yine günde 2 tane aldım.o ay bi taraf ii gelişmiş diğer taraf pek gelişmemiş dedi.bende geçen olmadıysa 2 taneyle bu ay tek yumurtayla bişey olmaz diye o aydan umudumu kesip kendim için yaşadım bazı şeyleri  :opucuk: :k06:.ve oay hamiş kalmışım.diceğim oki sizi en ii anlayanlardanım emin olun ama neolur stres yapmayın.stres yumurtaların düşmanı gerçekten.bebek için girmeyin ilişkiye.birebir yaşyan biri olarak söylyorum çok etkili gerçekten.rabbim nasip edecekse hangi dotor ne derse desin zaten oluyor o.şimdi 4 ayımızı doldurduk.dualrım tüm bebiş isteyenlerle.rabbim tüm isteyenlerin kucaklarını doldursun inş. :amin: :amin: :amin:

canım stres engell,yr biliyrm ama yapmayım demekle de olmuyr ki... ben 3. kez kullandım klomenı cuma gunu iğne vurulcam. gecen ay iğne vuruldum esımle tartıısnda boşa gitti.. bakalm bu ay ne olcak tatıle de gıtcez ama  eger hamıle olursam nesıl gıdecegm bımıyrm en tehlıkelı donem hayırlııs bakalm

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

cananxm

bende 2 aydır klomen kullanıyorum. ilk ay günde 2 tane 5 gün kullandım yumurtaçok zor büyüdü ve çatlama iğnesiyle çatlattı fakat bir şey olmadı. 2. ayda günde 3 adet 5 gün kullandım yumurta hemen büyüdü çatlama iğnesi oldum bir hafta sonra kontrole gittim yumurta çatlamamış öyle kocaman duruyo bakalım pazartesi tekrar kontrol kendi çatlayabilirmiş bu ay da olmasa iğne tedavisi dedi doktor

duygusay

merhaba arkadaşlar ben siteye şimdi üye oldum bende bebiş isteyenlerdenım 7 ay önce çikolata kistınden ameliyat oldum,ondan sonra zoladex iğne kullandım geçici menepoza gırdım gecen ay ılk defa reglı oldum dr.hemen aşılama önerdi ılk ay kendımız denedık ama sonuç alamadık şimdi bende klomen kullandım bıttı onun yanında glucophage die bı ilaç daha verdi birbirini tamamlıyormuş tabı bırde folık asıt bugunde ılk aşılamamı oldum ve cok heyecanlıyım allah ısteyen herkese annelik duygusunu nasip etsın inş..bıde arkadaşlar ben soğan suyu içmiştim idrar yollarını açıomuş bıde kıstlerı yok edıomuş gebeliğe çok etkısı varmış bilginiz olsun ..