Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

buralardayım canım öğle yemeğine gitmiştim kasıklarımda ağrım fazla değil her işte vardır bir hikmet dediğin gibi hayırlısı olsun adamcağıza da kızma ne yapsın hastalanmış  :k06: ama hastaysa hasta bugün işe gittiğine göre bence birşeyler yapabilirsiniz  :love8:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 30 Ocak , 2014, 13:52:57
buralardayım canım öğle yemeğine gitmiştim kasıklarımda ağrım fazla değil her işte vardır bir hikmet dediğin gibi hayırlısı olsun adamcağıza da kızma ne yapsın hastalanmış  :k06: ama hastaysa hasta bugün işe gittiğine göre bence birşeyler yapabilirsiniz  :love8:

Yemin edıyorum bugun içimden gecenı kaleme vurdun Zeynep bende öyle duşundum hasta halınlen  işe gıtmeyı bılıyosun ama dimi dedım ıcımden sabah  (işin ucunda para varsa Fizana bıle gıder o verem bıle olsa :toothy10: ) bı bana ayıracak zamanı yok sonrada bebek bebek dıye tutturuyo  bu gidişle ya postacıdan ya çöpçüden  :ehi:   :ehi:  :ehi:
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: bebek diye tutturuyorsa bu bebek yalnız başına olacak değil  :k06: :k06: akşama hazır ol de sen ona hastayım falan derse ben seni terletirim bişeyciğin kalmaz de  :laughing7:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

30 Ocak , 2014, 15:36:34 #2718 Son düzenlenme: 30 Ocak , 2014, 15:40:03 Mariee
Alıntı yapılan: zen_s - 30 Ocak , 2014, 14:31:56
:ehi: :ehi: :ehi: bebek diye tutturuyorsa bu bebek yalnız başına olacak değil  :k06: :k06: akşama hazır ol de sen ona hastayım falan derse ben seni terletirim bişeyciğin kalmaz de  :laughing7:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   sabahklı ovulasyon için  bardağa koyduğum idrarı eşimin çalışma odasındaki masada unutmuşum pc nın yanında  sana güleyim derkennnn  çarpıverdim elimle  bilmeden masaya devirdimmmmm çişiiii :ehi: :ehi: :ehi: ayy allahım karnımağrıdı gülmekten yazamadımmmmm :toothy10: :toothy10: terletçem onu ben bu akşam  derece patlıycak  :ehi:

burdan kovcaklar bı gun walla sapık gibi hissettim kendimi kadın dediğin kendını ağırdan alır diolar ağırdan alıncada olmuyo anam ovulasyon günümü kaçırıyom :ehi:  :ehi:

zen_s

:ehi:  :ehi:  :ehi: çiş işine çok güldüm, ağırdan almak ne mümkün bebek diye kendimizi aştık artık adamlar naz yapıyo biz gezeliyoruz peşlerinde  :toothy10:  :toothy10:

Mariee

30 Ocak , 2014, 20:12:04 #2720 Son düzenlenme: 30 Ocak , 2014, 20:15:29 Mariee
Kiz Zeyno şu Topiktede bi ikimiz variz  :ehi: :ehi:
Muhabbetw doyamadik şurda walla
canim cok yalniz hissediyorum kendimi :ehi: 
iyikide varsin bebeeem online  :ehi: :ehi:

benimki boru gibi oksuruyo yanimda oturmus bu aksama benden faaliyeet bekleme der gibide bakiyo masum masum oksurerek :ehi:

madem ūtū yok o vakit tablet var :ehi:

zen_s

Canım ben giremefim misafirim gelecek sabah ankaradan iş yaptım yoruldum çok fena öksürsün bişey olmaz öksürük ütüye msni değil  :ehi: :ehi: :ehi: ben benimki boyun ağrılarından çekerken bile ütüyü ihmal etmedim  :ehi: :ehi:

eea2005

herkese selam, tatil bitti kürkçü dükkanına döndüm. :flowers: buralarda kimse kalmamış dağılmış herkes. bu ay tam gününde adet oldum ama lekelerim hala bitmedi 15 gün oluyor neredeyse eve dönüşte ütüler birikmiş tabi :toothy10: ee çalışıyoruz valla  :k06: hepinizi öptüm arada forma gelinde görüşelim  :love9:

Mariee

Alıntı yapılan: eea2005 - 07 Şubat , 2014, 18:53:53
herkese selam, tatil bitti kürkçü dükkanına döndüm. :flowers: buralarda kimse kalmamış dağılmış herkes. bu ay tam gününde adet oldum ama lekelerim hala bitmedi 15 gün oluyor neredeyse eve dönüşte ütüler birikmiş tabi :toothy10: ee çalışıyoruz valla  :k06: hepinizi öptüm arada forma gelinde görüşelim  :love9:

ne demek kiz kimse kalmamis forumda
biz neciyiz  alirim ayagimin altina  :ehi:

hakkatten kūrkcu dukkani gibi burasida bi yoklama yapmayinca hayatimda eksiklik hissediyorum :ehi:

zeynepcim sende misafir var bendede gundem dolu binayleh anlaticam ozelden

Mavish

hu hu klomencanlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar...

ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

özletmisimdir umarim kendimi..... 
8)

zen_s

Hoş geldin Betüş  :flowers: nerelerdesin görünmedin uzun zamandır özlettin kendini  :opucuk: gerçibende bu ara fazla girmiyorum aslında kimsecikler yok diye çok takılmıyorum nasılsın neler yaptın görüşmeyeli

Mavish

canimmm zeynebim.... ben hamd olsun iyim bitanem... sen nasilsin?
benim biraz sIkintilarim oldu is yerimle sorma...  :igrenc: :igrenc: giremedim bir süre...

suanda evdeyim tatildeyim... gezip tozuyom.. napim canim.. bebek düsünceyi atmaya calisiyorum aklimdan  :muzz: :muzz: :muzz:

sende ne var ne yok? bakiyorumda yumurtalarin cogalmis...(profilresmin)  :toothy10:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi:
evet anca profil resmımde yumurtalar çoğaldı  :toothy10: :toothy10: bendeyse tık yok 3 klomene rağmen yumurtlama olmadı bende bende salladım artık valla bebek işine yoğunlaştım kilolalar aldı başını gidiyor eşime ısrarla diyorum uğraşmayalım diye ama dinlemiyor şimdi adet olmayı bekliyorum temizlenip rahim filmi çektirecem  :cildir:

Mavish

oy kuzum kiyamam... sporla aran nasil ? kosu bandina devam mi... bu pko dan kaynaklanan bisey sanirim...rabbim yardimcin olsun.. insan zamanla yuruluyor be zeynom.... bak senim 2 bucuk yil olcak...kafaya takmiom... olmuyoda... napalim.. rabbimin elbette bir bildigin vardir... hakkimizda hayilirisi ... bende asilama yaptirmayi düsünüyorum.... ama emin degilim....  :dontknow:

zen_s

valla canım koşu bandına bir devam bir beklemeye alıyorum ama başlamam gerek kilo aldım fazla canım sıkıldı takmıyorum bende canım inan eşimi ikna etsem rahatlıycam bir bakıyorum o kadar yoğunumki hangi akla hizmet bebek diyorum zor geliyor açıkçası ama Allahtan hayırlısı ne diyelim
Sende en iyisini yapıyorsun bitanem olacaksa zaten olacak kafayı takıp yıpranmaya gerek yok kesinlikle  :icon_thumright: