Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Ütü ütü diye diye yedik kendimizi  :ehi: benimde bol akıntım var ama teste göre yımırta bile yok  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

Ya anlamadım gıttı yaaaa asılamamda yattı haybeye  :icon_scratch: :icon_scratch: :cildir:

zen_s

Kızlar nerdesiniz klomencanlar  :k06:
Klomen günlüğümde klomende 15. günüm addetimn 19. günü hiç bir şey yok anasını satimm  :ehi: :ehi: sadece akıntım var başkada belirti yok sıkıldım heeee  :cildir:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

Klomen kardeslerım benım  :opucuk:

Zeynı senın daha 15.gunu bak benım 17-18 gunu cıktı cızgımmm

zen_s

Canım burcummm çok sağol moral oluyon bana  :opucuk: tek görünce yumurtlamıyom diye canım sıkılıyor ama erken daha sanırım  ;D  ;D

BurcuÇ

erken kuzucum erken goruceksın  , bak burcu bend egec yumurtuluyom dıceksın bana  :opucuk:

eea2005

günaydın klomencanlarım, :flowers:

ya ayıbı falan kalmadı artık soracam valla doktor amcanın verdiği kritik olası çatlama tarihleri dün sona erdi. bu soğukta mümkün mertebe değerlendirmeye çalıştık. :laughing7: :laughing7:  kendimi boşlukta hissediyorum.  :cildir:  napıcam ben şimdi ne zaman belli olur ne olduğu. tekrar kontrele de çağırmadı 12si yada 14ü gibi adet olmanı bekliyoruz olmazsan test yaparsın dedi.... oooffff ne olcak şimdi :honk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

iğneden 14 gün sonra adet olman gerekiyor, dr'nin dediği gibi gecikme olursa test yap. inşallah çift çizgi görürsün

zen_s

Selamlar bugün progesteron testi yaptırdım geldim sonuçlar öğleden sonra alınacak kar kış burası nasıl gidecem bilmiyorum  :-\ yarın gitsem olurmu ki

eea2005

inşallah hayırlı haberler alırsın canım.
kar çok fena ben işe gidemedim bugün...

eea2005

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 11 Aralık , 2013, 09:35:17
iğneden 14 gün sonra adet olman gerekiyor, dr'nin dediği gibi gecikme olursa test yap. inşallah çift çizgi görürsün

çatlama iğnesi olmadım canım kendisi çatlayacak dedi doktorum. çatlaması muhtemel tarihler verdi 5- 10 aralık arası ütü yapın dedi :k06: pko lu olduğum için adet günüm net değil ama son adet tarihinden sonra 30 gün say dedi 12 yada 14 ünde adet olmanı bekleyebiliriz daha da geç olabilir diyor..

zen_s

İnşallah canım sağolasın evet kar fena yarın dahada kötü olacakmış şansa bak  :-\ inan gidip gelene kadar çok zorlandım hem söylendim kendime ne uğraşır durursun diye ama yine insan vazgeçemiyor

BurcuÇ

zeynepcım ınternetten bakamıyormusun sonuclarına ??

zen_s

canım bakıcam sonuçlara daha yeni öğrendim netden bakıldığını öğleden sonra ancak çıkar sanırım ama doktorda görmek isteyecektir 

eea2005