28 Nisan , 2024, 18:15:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

herkese selamlar klomen arkadaşlarım  :wave: :wave:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

:wave: aslm canim benim...

dün ölüyorum sandimmmm... felaket kasiklarim agri yapti... nedendir bilmem ...  :dontknow: :dontknow:

yumurtanin catlayip catlamadiginidab ilmiyorum.... doktorami mi gitsem tekrar bi baksa ?  :icon_scratch: :icon_scratch:

bugün pek agrim yok.. sadece yumurta catlamazsa korkuyorum kist olusur...  :icon_pale: :icon_pale:

zen_s

korkma canım yumurtan çatlamış olabilir ben geçen klomen kullandığımda doktora gittim çatlatma iğneside vermedi adetde oldum kist falanda yoktu için rahat etmezse git doktora çocuk diye göstere göstere bir hal olduk zaten  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

:ehi: :ehi: göstere göstere bi hal olduk dogru....  :ehi: :ehi:

icimi rahatlattin sagol canim... bakalim bugün agrim olmazsa beklicem.... dün bayagi bi hissettim cünkü

Mavish

Isim                               KlomenTedaviSayisi                         T.Günü                       Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                  17.gün                           16mm
eea2005                                           1                                  20.gün                           14mm
zen_s                                                2                                 13.gün                           beklemede
BurcuÇ                                                                                 14.gün                           beklemede

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 03 Aralık , 2013, 09:28:59
Isim                               KlomenTedaviSayisi                         T.Günü                       Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                  17.gün                           16mm
eea2005                                           1                                  20.gün                           14mm
zen_s                                                2                                 13.gün                           beklemede
BurcuÇ                                                                                 14.gün                           beklemede

Anca beklemedeyiz zaten  :ehi: :ehi:

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 03 Aralık , 2013, 09:27:41
:ehi: :ehi: göstere göstere bi hal olduk dogru....  :ehi: :ehi:

icimi rahatlattin sagol canim... bakalim bugün agrim olmazsa beklicem.... dün bayagi bi hissettim cünkü
sen ütüne devam et canım  :k06:  :love8: takma kafanı hiçbirşey

Mavish

klomen arkidisim... bu beklemelerin sonu bebek olsun in saa ALLAH !!!  :love9: :love9:

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 03 Aralık , 2013, 09:31:53
klomen arkidisim... bu beklemelerin sonu bebek olsun in saa ALLAH !!!  :love9: :love9:
aminnnn İNŞAALLAH

BurcuÇ

Betüş sana kaç defa dedım canım benım klomen ılk ay oyle yapıyor afedersın kardım 6 aylık hamıle gıbı sısıyordu oondan sonra gaz sancısından peter bı sancı eyilsem kalkamıyorum kalksam eyılemıyordum  :igrenc:

Ama yumosların buyuyor oyuzden böyle doktorlkuk bır durum değil ben bı ay 1 hafta kıvrandım ama yok böle acı sonra hamıs de değildim bu agrı kesın kıstten dedım oluyorum dedım doktorara anlattım muayene ettı rahmın ter temız dedı  :icon_thumright:

zen_s

sizin ağrı falan oluyor yine bende tık yok doktor çağırıyor gidiyorum bakıyor bişey yok gönderiyor  :cildir:  :cildir:
bende testle bakıcam artık doktora gidene kadar

zen_s

kasıklarımda batmlar oluyor yumurtluyor muyum acep  :k06: kuluçkadaki tavuk gibi yumurta gözlüyorum bende  :ehi: :ehi:

Mavish

burcum aynen ondan bendede iste....dün yürürken resmen bastikca sanki yumurtalarima biri basiyodu...  :'(

bakalim neler neler olacak...  :icon_scratch:

BurcuÇ

Zeynepcım doktorun klomene guvenmedııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

klomen kullanan tüp hastalara yumurta takıbı yapılır . ilk başlarda 3-4 sora 2gunde yanı bu kısının yumurta buyuklugune gore gun asırı bıle cagırıp takıp etmek zorunda. yumurtan buyuyormu sayısı artıyormu yoksa aynısantımdemı kalıyor takıp edıyor etmek zorunda. eger yumosun 22-23 olmussa catlatma ıgnesı vermek zorund akalıyor catlamassa dıe. anladınmı kuzum ..

Ben 30 gunde bır adet oldugumıcın ortalamam 16 gun yumurtluyorum aksı bı durum yasamandıkca ama. aşılama yapılsın yapılmasın eger klomen tedavısı goruyorsam klomenı kullandıgım gun ilk gun kabul edılır . Adetımın değil bak klomene basladıgım ilk gun bırıncı gun olur 1 hafta sora cagırır. sonra 4 gun sonra 2 gun ve yumosum ortalama 16 gun catlatma kıvamına gelır. onemlı olan buyumeye baslayan yumurta olsun belkı senın 20 gun buyucek anladınmı bıtanem

Mavish

evet burcuya katiliyorum... bence sen tekrar bir göster kendini ultrason yapsinlar zeynepcim...

burcum benimde 16-17 mm di yumurtalarim.. gel yine demedi doktorum.... 2 güne catlar dedi  :icon_scratch:

simdi ya catlamadiysa? igne vurmasi gerekmez mi? ben igne vur deyince gerek yok dedi... onlar catlar dedi...  :dontknow: