Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

nil ecem

mrb kızlar aranıza yeni katıldım.1 SENELİK EVLİYİM.benim eşim klomen kullanıo.ilk sperm testi verdiginde sayı 4 milyon.hızlı ilerleyense %15 di.dok gösterdiğimde düşlük asılama dedi ve 1 ay sonra tkkrar sperm testi istedi bu sefer sperm saysı 10 milyon hızlı ilerleyense %20 di.ultrason istediler varikosel varmı die ama ultrasonda hiç bi sorun cıkmadı varikoselde yok.suan klomen verdi ve 3 ay kullanıcaz keçi boynuzu kürü okudm aldık eşim baslayalı 2 gün oldu ne kadar etkili olur hamile kabilirmiyim bu konuda bilgisi olan varmı.yoksa 3 ay sonra  hamile kalamazsan asılama dedi dok ama cok bi sans vermiolar.olmadı tüp bebek yapcaz dedi doktorum.biri bu konUDAa bana yardım etsin.ALLAH BEBEBK İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN BU ARADA

özgee

Alıntı yapılan: sevde- - 14 Temmuz , 2010, 09:08:06
kızlar tedavi aşamalarınız ne durumda birbirimizi haberdar edelim.
ben bu ay klomen kullandım yumoşlar gelişmedi bu ayın sonunda tekrar klomene başlıycaz günde 3 kez ve iki paketle.
inş bu seferkinde gelişirler cnm benimde 3. günüm kolomene dvm cnm dediğin gibi haberdar edeelim birbirimizi benim pazartesi kontrolll folik asid aspirin progestan felan ş,ştimmm yaniiiiiiii :sad1: :sad1: :sad1:

özgee

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 14 Temmuz , 2010, 13:20:50
Alıntı yapılan: özgee - 13 Temmuz , 2010, 17:24:47
cm diye bişi yazmadımm zaten ecesu kist deneyimini bende yaşadımm allaha sükürkii bilincindeyiz biliyorum nekadardan sonra neolabılıcegini...

özgeeciim 24mm demek; 2,4 cm demek zaten.29mm de yaklaşık 3cm yani.ben sana bilinçsizsin demedim yanlış anlamışsın beni kusura bakma....
umarım en kısa zamanda olumlu sonuç alırsın.

hemen olmazsa bile asla ümidini yitirme,benim 4.klomen kullanışımdı çok şükür hamileyim şu an 5+2 günlük.
darısı isteyen herkese olsun... :amin: :amin: :amin:
saol demmkki ben bilmiyomusumm ama süreklii kontrol var bişi olmaz sanırım yaa allah bebişini sağlıkla kucağınada almayı nasip edsinn inş bize dua et hamişlerin duası kabul olurmuşş ;)

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: özgee - 15 Temmuz , 2010, 02:10:42
Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 14 Temmuz , 2010, 13:20:50
Alıntı yapılan: özgee - 13 Temmuz , 2010, 17:24:47
cm diye bişi yazmadımm zaten ecesu kist deneyimini bende yaşadımm allaha sükürkii bilincindeyiz biliyorum nekadardan sonra neolabılıcegini...

özgeeciim 24mm demek; 2,4 cm demek zaten.29mm de yaklaşık 3cm yani.ben sana bilinçsizsin demedim yanlış anlamışsın beni kusura bakma....
umarım en kısa zamanda olumlu sonuç alırsın.

hemen olmazsa bile asla ümidini yitirme,benim 4.klomen kullanışımdı çok şükür hamileyim şu an 5+2 günlük.
darısı isteyen herkese olsun... :amin: :amin: :amin:
saol demmkki ben bilmiyomusumm ama süreklii kontrol var bişi olmaz sanırım yaa allah bebişini sağlıkla kucağınada almayı nasip edsinn inş bize dua et hamişlerin duası kabul olurmuşş ;)

her zaman ediyorum canım merak etme.sizleri çok iyi anlıyorum.16 ayımın nasıl geçtiğini bi allah, bi eşim, bi de ben biliriz yani.allah (cc) kimsenin kucağını, evini bebeksiz bırakmasın.... :amin: :amin: :amin:

darısı en kısa zamanda isteyen herkese :amin: :amin: :amin:

tuba_hkn

Alıntı yapılan: kimyaci34 - 13 Temmuz , 2010, 19:20:13
merhaba kızlar.bende klomenle hamiş kalanlardanım.2.kullanışımda tuttu.ilkinde 2 taneyle başladım.iki tarafta ii gelişmi ikiz bile olabilir demişti.ama o ay ben kendimi okdar kastımki sırf bebiş için ilşkiye girdim resmen.kurulmuş robot gibiydim.2.kullanışımda yine günde 2 tane aldım.o ay bi taraf ii gelişmiş diğer taraf pek gelişmemiş dedi.bende geçen olmadıysa 2 taneyle bu ay tek yumurtayla bişey olmaz diye o aydan umudumu kesip kendim için yaşadım bazı şeyleri  :opucuk: :k06:.ve oay hamiş kalmışım.diceğim oki sizi en ii anlayanlardanım emin olun ama neolur stres yapmayın.stres yumurtaların düşmanı gerçekten.bebek için girmeyin ilişkiye.birebir yaşyan biri olarak söylyorum çok etkili gerçekten.rabbim nasip edecekse hangi dotor ne derse desin zaten oluyor o.şimdi 4 ayımızı doldurduk.dualrım tüm bebiş isteyenlerle.rabbim tüm isteyenlerin kucaklarını doldursun inş. :amin: :amin: :amin:
şanslıymışşsın demek ki.. ya da cok istediniz.
insallah herşey yolunda  gider de  bebişinizi kucagınıza  alırsınız  :amin: :amin:

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

rose

bende carsamba günü gittim dok 2 tane solda bir tanede sagda folik olusmus 12 mm filan dedi dok
bakalim bu ay ne olacak hayirlisii... :honk:
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

bulut84

slm kızlar 2 aydır klomen kullandım geçen ay çatlama ignesine gerek yok demişti dr bebiş olmadı bu ay yiğne klomen verdi 6 gün sonra gel çatlama ignesi vuracakm dedi gittim igneye gerek yok dedi istedigm kıvama gelemiş yumurtaların yumurta sayında fazla dedi bua y bekliyorum bakalım nolacak her ay yumurtam iyi sayısı fazla ama ay sonu hep kötü sonuç oluyo kısmetimz ne zamn bakalım

özgee

Alıntı yapılan: bulut84 - 16 Temmuz , 2010, 21:31:20
slm kızlar 2 aydır klomen kullandım geçen ay çatlama ignesine gerek yok demişti dr bebiş olmadı bu ay yiğne klomen verdi 6 gün sonra gel çatlama ignesi vuracakm dedi gittim igneye gerek yok dedi istedigm kıvama gelemiş yumurtaların yumurta sayında fazla dedi bua y bekliyorum bakalım nolacak her ay yumurtam iyi sayısı fazla ama ay sonu hep kötü sonuç oluyo kısmetimz ne zamn bakalım
inşş hayırlı haberii verirsinn canım dua edelim bende 2 gun sonra gidicem adetin nezaman bekliyosun?

bulut84

ayın 2 sinde olmuştm bu ay nolur bilmem

ozdage

merhaba arkadaşlar ben de bebbek istiyorum bir kızım var 3 yaşında ikinci için tedaviye başlandı klomen kullandım yumurtalar 15,5 mm dedi dr şu günlerde çalışın 26 temmuzda progesteron testi yap gel dedi inşallah olur ama içime olmayacak gibi doğuyor çok üzgünüm

özgee

Alıntı yapılan: ozdage - 19 Temmuz , 2010, 01:51:59
merhaba arkadaşlar ben de bebbek istiyorum bir kızım var 3 yaşında ikinci için tedaviye başlandı klomen kullandım yumurtalar 15,5 mm dedi dr şu günlerde çalışın 26 temmuzda progesteron testi yap gel dedi inşallah olur ama içime olmayacak gibi doğuyor çok üzgünüm
olur inş cnm morel şart morelımızı yuksek tutalım lütfen ;) sorun varmıki

ozdage

olur inş cnm morel şart morelımızı yuksek tutalım lütfen ;) sorun varmıki
[/quote]

işte progesteron hormonum çok düşük çıktı dr tedavi olmadan hamile kalamazsın dedi o yüzden başladık tedaviye

özgee

aynen canım biz tedbirimizi alalım takdir se allahın bende eşimi beklıyorumm birazdan doktorun muayenasıne gidicem bakalım yumoşlar büyümüşmü  :icon_scratch:

özgee

:crybaby2: :crybaby2:morelim çok bozuk heray gelişen yumurtalar bugun 12mm neden bole oldu bılmıyorum rahım duvarım kalınlasmıs eger yumurtalıklarda buyumusse bu ay golu atarız diye morel verdi doktorum ama maalesef 3 gun gunde 4tane olmak uzere klomen yazdı gene eşimde morelimi cok bozdu onunla doktora gıtmek istemiyorummm artıkkk allahım bana hiç yardımcı olmuyor hepp aksıni duşunduğu için bole ters gıdıyor hersey allahım anne olmak isteyen butun arkadaslkarımın kucaklarını doldur bana yardım et neolur

tuba_hkn

klomen bitti ama ben de bittim  yaa Allah ımm bu nasıl bir kasık agrısı sanki içimden paattt diye bişey düşecek gibi  :icon_pale: gecen ay catlatma iğnesi vuruldum bu ay gerek duymadı DR.um ama bu agrılar da fena  bu halde nasıl bebiş yapılr?  :BangHead:

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....