28 Nisan , 2024, 18:30:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

ayçin

gizemm

Sen ne zamandır istiyorusun canım.Benim nerdeyse birbuçuk sene olacak ve artık kötüyüm gerçekten.Şu anda bile ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.Çocuk lafının geçtiği yerde gözlerim doluyor.Belki 5 sene sonra olucak belki olmayacak düşünmek beni mahvediyor.Stres tiroitlerimi bozuyor o bozulunca bebek olmuyor.Kötüyüm anlayacağın.Bide yine adet olucam onunda duygusallığı var herhalde bugün iş nasıl biter hiç bilmiyorum  :y25:

ayçin

allah iateyen herkese verir inşallah benim 2 yıl oldu evlenelim bazen bende çok kötü oluyorum bazende hayırlısı olsun diyorum

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: gizemm - 01 Temmuz , 2010, 09:08:16
Sen ne zamandır istiyorusun canım.Benim nerdeyse birbuçuk sene olacak ve artık kötüyüm gerçekten.Şu anda bile ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.Çocuk lafının geçtiği yerde gözlerim doluyor.Belki 5 sene sonra olucak belki olmayacak düşünmek beni mahvediyor.Stres tiroitlerimi bozuyor o bozulunca bebek olmuyor.Kötüyüm anlayacağın.Bide yine adet olucam onunda duygusallığı var herhalde bugün iş nasıl biter hiç bilmiyorum  :y25:

ay canım yaaa.takma bu kadar.Allahtan isteyici olalım.dualar geri çevrilmez bunu bilincinde olursak sorun da kalmaz işallah :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

gizemm

Dualara sığınıyorum zaten bende.Yapabilicek başka birşeyim yok dua atmekten başka.

asum

Alıntı yapılan: gizemm - 01 Temmuz , 2010, 12:52:00
Dualara sığınıyorum zaten bende.Yapabilicek başka birşeyim yok dua atmekten başka.

gizemcim allah dualarını kabul etsin inş.ama senin aşılama yada tüp bebek şansın yokmu güzelim öle bişiler denesen.herşeyin bi çaresi var yıpratma kendini

bulut84

slm kızlar ben ilk bu ay klomen kullandım dü olmam gerekiyodu olmadım 3 gündür karın agrısı degilde gögsün altında agrı var degişik agrı kasıklarımda agrıyo bide çokkkk sinirliyim o kadarki eşime çattım durduk yere  sag tarafımda sanki bi agırlık var çivi var batıp duruyo      kahverengi lekeler geliyo bide kötü kokuyo hapın etkisindenmidr karnıma kıramp giriyo dr gitsemmi diye düşünüyom

gizemm

Alıntı yapılan: asum - 01 Temmuz , 2010, 13:25:28
Alıntı yapılan: gizemm - 01 Temmuz , 2010, 12:52:00

gizemcim allah dualarını kabul etsin inş.ama senin aşılama yada tüp bebek şansın yokmu güzelim öle bişiler denesen.herşeyin bi çaresi var yıpratma kendini
Bu ay adet olunca klomen kullanmaya başlıycam.O da olmazsa birkaç ay sonra aşılama yaptırıcam.Bir engel yok diyor doktorum tiroid etken olabiliyormuş işte.O da geçmiyor 1,5 senedir.Bu sene sonuna kadar birşey olmazsa deniycem tüp bebek olayınıda artık.Bu stres öldürücek beni

AŞKIMCIM SCS

AŞKIMCIM SCS

kızlar size bişey sorcam ya hani klomene adetin 5.günü baslanıyoya adet bitimine doğru ben o hapı içince adetim bitiince gene kan geliyo azcık o haptan mıki sizede öle oluyomu  :dontknow:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: bulut84 - 01 Temmuz , 2010, 13:40:40
slm kızlar ben ilk bu ay klomen kullandım dü olmam gerekiyodu olmadım 3 gündür karın agrısı degilde gögsün altında agrı var degişik agrı kasıklarımda agrıyo bide çokkkk sinirliyim o kadarki eşime çattım durduk yere  sag tarafımda sanki bi agırlık var çivi var batıp duruyo      kahverengi lekeler geliyo bide kötü kokuyo hapın etkisindenmidr karnıma kıramp giriyo dr gitsemmi diye düşünüyom
bence git dr

ayçin

cemresu

mrb arkadaşlar bende ilk defa bu ay kullandım 4 yumurtam oluştuu ama bir türlü çatlamıolarrr   :( çatlatma iğnesi vermesini en başında söyledim aslında ama dr kendi bildiğini okudu bu ay olmazsa diğer ay çatlatma iğnesi vercem dedi ama ona gitmicemmmmm  :BangHead:

hümeyra_t_e

bende dün doktora gittim sağ tarafta yumurta yok dedi solda ise bir tane varmış canım sıkıldı ya..bugün ovülasyon testi yaptım başlamış sanırım yumurtlama bakalım bu ay ne olcak offf ya artık stres yapmaya başladım 1 sene oldu bi sorun olmadığı halde bebek olmayışı insanı çıldırtıyo :-ooo

cemresu

katılıyorum afraa bi sorun olmayıp bebeğin olmaması insanı daha çok strese sokuyor  :-[ afra onun boyutu kaç yumurtanın yanii