28 Nisan , 2024, 20:45:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

''AşK MaSaLı''

dr dan geldım kızlar
klomen
kıst yapmıs
ofyaaaaaaaaaaaa

tuba_hkn

10 Haziran , 2010, 00:03:07 #676 Son düzenlenme: 10 Haziran , 2010, 10:06:50 tuba_hkn
Alıntı yapılan: ''AşK MaSaLı'' - 09 Haziran , 2010, 20:20:18
dr dan geldım kızlar
klomen
kıst yapmıs
ofyaaaaaaaaaaaa
geçmişolsun canımm ilaç mı verdi dr. kist için ne yapcak?
ben de gittim dr. kist yapmamıs dedı  :amin:  cok sükür.. bu ay yıne deneyecegızklomen ve ıgneyı  yılmak yok tugba , dedi.. insaalllhh bu sefer olur

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

dilara ışık

dr dan geldım kızlar
klomen
kıst yapmıs
ofyaaaaaaaaaaaa

GEÇMİŞ OLSUN CANIM SORUN YAPMA DOKTORUN VERDİĞİ İLACI DÜZENLİ KULLAN BİR AYDA HALLEDİYO O.... ÜZÜLMEK YOK...STRES ÇOK ZARAR BİZE...BENDE CUMA GİDİYORUM BAKALIM HAYIRLISI OLSUN TEZ ZAMANDA ALIRIZ İNŞALLAH BEBİŞLERİMİZİ..... :amin:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: dilara ışık - 10 Haziran , 2010, 09:27:57
dr dan geldım kızlar
klomen
kıst yapmıs
ofyaaaaaaaaaaaa

GEÇMİŞ OLSUN CANIM SORUN YAPMA DOKTORUN VERDİĞİ İLACI DÜZENLİ KULLAN BİR AYDA HALLEDİYO O.... ÜZÜLMEK YOK...STRES ÇOK ZARAR BİZE...BENDE CUMA GİDİYORUM BAKALIM HAYIRLISI OLSUN TEZ ZAMANDA ALIRIZ İNŞALLAH BEBİŞLERİMİZİ..... :amin:
günaydın kızlar bende bu klomen ve catlatma iğnesini 3aydır kullandım ilk iki ayında kimyasal gebelik yasadım bebiş tutunamadı düştü 2side şimdide 11gün gecti adetime kan vardim pazartesi günü çıkmadı hamişlik yok ama adette olmadım hala cıldırmak üzereyim yarın doktor randevumuz var kesin adet söktürücü ilac vercek cylo diye ilaç varya ha kızlar size bişey sorcam doktor bana ilk ay klomeni günde 2tane sabah aksam vermişti son 2 aydırda günde 4tane sabah 2 akşam 2 verdi bana sizedemi öle verdi doktorunuz acaba çok mu ilaç kullanmaktan adet olamadım ya canım cok sıkılıyo offfff oofffffffffffffff :'( :'( :'( :icon_scratch:

tuba_hkn

Canım dr. adetin 5.günü başlamak kaydı ile günde  1 kez 5 gün içmemi söyledi gecen ay da  kullandım ama olamdı bebiş. 2 gün sonra  yine  baslıcam klomen e. senın durumuna gelınce 4 tane  cok ama belkı senın yumoşların calımıyodr  oyuzden dr 4 tane onermıstr

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: tuba_hkn - 10 Haziran , 2010, 10:01:51
Canım dr. adetin 5.günü başlamak kaydı ile günde  1 kez 5 gün içmemi söyledi gecen ay da  kullandım ama olamdı bebiş. 2 gün sonra  yine  baslıcam klomen e. senın durumuna gelınce 4 tane  cok ama belkı senın yumoşların calımıyodr  oyuzden dr 4 tane onermıstr
canım ecet benim yumurtalıklarım yavas calışıyomus doktor öle dedi bilgin içöin tes.ekkürler :dontknow:

tuba_hkn

İnş. ilaca gerek kalmadan adet görürüsün. benımde bu ay tersıne erken gördüm  :dontknow: umarım bu ay bebişlerimze kavusrz

LİMON

DAHA önceki sayfalarda yazmısttım klomen kullandım ıgnede oldum dıe bu ayda adet oldum 2 ci klomenımdı ama olmadı neyse bu ay doktora fln gıtmedım gıtmekte ısemıydum ztn ilaçlıda olmuyo ılacssızda barı doktor stresınden kurtulayım dedım bu ay kendıme ızın verdım :laughing7:

''AşK MaSaLı''

KIZLAR DUN KENDI DR MA GITMEDIM BASKA BI DR GITTIM
  ULTRASONLA BAKTI SOKUP CIKARMASI BIR OLDU GERIZEKALI KISTIN VAR RAHIM FILMICEKILECEK DEDI SEPETLEDI BENI
NE ILACYAZDI
NE BISI KISTNE KISTI KAC CM HIC BI BILGIM YOK
BNDE DR GITMEME KARARIALDIM BUAY SOGAN SUYUKURU YAPICAM KISA DOGRUGIDICEM DR ARTIK KAFAYI YEMEK UZEREYIM CUNKI CILDIRMAYAAZKALDI AGLAAGLA AGLA GOZLERIM SISTI ARTIK HAYATIM ALTUSTOLDU HERSEYIBEBEGE ENDEKSLEDIM :( SIKILDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Balböceği

Alıntı yapılan: ''AşK MaSaLı'' - 10 Haziran , 2010, 14:22:52
KIZLAR DUN KENDI DR MA GITMEDIM BASKA BI DR GITTIM
  ULTRASONLA BAKTI SOKUP CIKARMASI BIR OLDU GERIZEKALI KISTIN VAR RAHIM FILMICEKILECEK DEDI SEPETLEDI BENI
NE ILACYAZDI
NE BISI KISTNE KISTI KAC CM HIC BI BILGIM YOK
BNDE DR GITMEME KARARIALDIM BUAY SOGAN SUYUKURU YAPICAM KISA DOGRUGIDICEM DR ARTIK KAFAYI YEMEK UZEREYIM CUNKI CILDIRMAYAAZKALDI AGLAAGLA AGLA GOZLERIM SISTI ARTIK HAYATIM ALTUSTOLDU HERSEYIBEBEGE ENDEKSLEDIM :( SIKILDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
vay salak herif vayyy uzulme ben sogun kuru kullanip hamile kalanlarin yazilarini okumustum
herseyde bi sifa vardir insallah guzelir sedosumm  :amin:

''AşK MaSaLı''

ınsallah edosumya ınsallah:(
rabbımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
duy bızım sesımızı
dualarımızıkabul etkurban oldugum rabbımmmmmmmmmmm
tezzamandahayırlı hamılelıkler vehayırlı dogumlarnasıp et amın :(

**fatoş**

Alıntı yapılan: ''AşK MaSaLı'' - 10 Haziran , 2010, 16:00:18
ınsallah edosumya ınsallah:(
rabbımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
duy bızım sesımızı
dualarımızıkabul etkurban oldugum rabbımmmmmmmmmmm
tezzamandahayırlı hamılelıkler vehayırlı dogumlarnasıp et amın :(

inş rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin olmayanlar olsun diye dua ediyor kimileride olmasın istiyor oluyor habire tanıdığım bi kadın var 8. bebeğini doğurdu istemiyorum diyor habire doğuruyor rabbim kikine bitane vermiyo kiminede sürüyle veriyor  :'(

bulut84

bulut84

bugün dr gittm klomen kullanımından sonra yumurtan çok iyi dedi dr yumurta sayın fazla çatlama ignesine gerek yok dedi bu ay olur inş dua edin nolur sizdeeeee

**fatoş**

Alıntı yapılan: bulut84 - 11 Haziran , 2010, 19:30:08
bugün dr gittm klomen kullanımından sonra yumurtan çok iyi dedi dr yumurta sayın fazla çatlama ignesine gerek yok dedi bu ay olur inş dua edin nolur sizdeeeee

inş olur cnm  :amin: :amin: :amin: