27 Nisan , 2024, 15:09:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

tuba_hkn

Aranızda yeni katıldım arkadaslar. ben gecen sene  dış gebeılk yasadım, tüpüm alındı  baya  zor gunler gecırdım. bu yuzden baya bı bebek dusunmedık bu ay kullandım klomen ı iğne de vuruldum. bekleyecegım artık ilk seferde olur mu bımem ama ins rabbim aratmaz

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: LİMON - 03 Haziran , 2010, 14:11:32
HAYIRLI OLSUN canım sıkma canını....belkı busefer yıne hamılesındir ve busefer annesıne tutunmaya gelmısttır ufaklık....umarım ıyı haberler verırsın bıze daha oncekı kayıpların ıcınde cok gecmıs olsun :y25: ama işte bende ıkı kere kullandım sen hamıle kalmıssın ama bana daha ole bısey kısmet olamadı bakalım hayırlısı....alllahtan inşallah bızde yasarız bu mutlulugu bir gün :amin:
tesekkurler tatlım

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 03 Haziran , 2010, 15:18:41
ben cnm,klomen kullandığım ilk ay hamile kaldım.inş sen de hemen hamile kalırsın.
:amin: :amin: :amin: inş.

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: tuba_hkn - 03 Haziran , 2010, 15:57:50
Aranızda yeni katıldım arkadaslar. ben gecen sene  dış gebeılk yasadım, tüpüm alındı  baya  zor gunler gecırdım. bu yuzden baya bı bebek dusunmedık bu ay kullandım klomen ı iğne de vuruldum. bekleyecegım artık ilk seferde olur mu bımem ama ins rabbim aratmaz
inş canım hamişsindir adet günün ne zaman

AŞKIMCIM SCS

canım benim durumum bende kolemen kullandım 3 kere 2sinde hamile kaldım bebişlerim düştü hatta klomenden sonra catlatma iğneside vuruldum gebe kaldım ama tutunamıyolar düşüyolar şimdi adetim gene 4 gün gecti test yapmadım yarın yapcam idrar testi doktor pazartesi kan ver bakalım dedi beklemedeyim bende bilmiyorum bebiş var mı yok mu ama bundan 1 ay önce molekuler tanıya baktırdım bende heterozigot cıktı bunun yüzünden bebişim düşüyomuş bende heterozigot sonucunu daha dün aldım bu test 1ayda cıkıyomus sonucu bakalım doktor ne dicek inş bebişim hayırlısıyla tutunur benim tek temennim bu hikayem böle işte  bakalım yarında idrar testi yapcam cok heyecanlıyım

tuba_hkn

13 14 falan..insallaaahh dediğiniz gibi olur hamıleyımdır :k06:

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: tuba_hkn - 03 Haziran , 2010, 16:16:36
13 14 falan..insallaaahh dediğiniz gibi olur hamıleyımdır :k06:
canım anlamadım msjından bişey

AŞKIMCIM SCS

bulut84

slm bende 1 yıl istiyorum ama olmadı dr gittim hormon testi yaptı eşin sperm testi yapacak onu getireceksin dedi rahimden sıvı aldı patolojiye yolladı hepsinin sonucu temiz çıktı adetinn 3,günü hormon testi yapılacak dedi dün gittim tekarr test sonucu iyi çıktı muayene etti klomen yazdı 5.günü başlayıp 5 günde bitecek sonra geleceksin dedi ben bu haptan hamile kalındıgını bilmiyodum burdan okudum ben tedavi başlangıcı diyodum nasıl hamile kalınıyo anlamadımda

LİMON

yumurtalarını buyutuo bu ılac sonra 5 gun ıcıceksın sonra doktora gıdıceksın doktor sana esınle bırlıktelı yapmanı ıstıycek ondan sonra ya tekrar cagrıcak yada adet lup olmıycagını beklıycek...adet olursan tekrardan klomele devam edıceksın tedavıne bulut ben 2 aydır kullandııgm ıcın ezberledım artık:)

bulut84

saol limon sen tekrarmı klomen kullanıyosun faydası olmadı sana inş bu ay ikimiizn ve bütün isteyenlern olur

dilara ışık

AMİN CANIM BAKALIM ....İNŞALLAH HEPİMİZİN TUTAR BU AY.... :amin:

bulut84