29 Nisan , 2024, 08:57:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

efsane

BEN KLOMEN DEGIL AMA GONOPHANE KULLANDIM SONRADA CATLATMA IGNESI OLDUM HAMIS OLDUM AMA BEBEGIM DUSTU YANLIZ BEN COK ACELE ETTIM HAZIRANDA BIRAKTIM KOTUNMAYI DR DEDIM HEMEN HAMIS OLMAK ISTIOM ODA BUNLARI VERDI AGUSTOSDA KULLANDIM EYLULDE HAMILEYDIM KESKE OKADAR ACELE ETMESEYDIM SALAK KAFAM 1SENE BEKLESEYDIM ACELE ETTIM BOLE OLDU RABBIM ZAMNI GELDIMI VERIR YANI BENIM SORUNUM YOKKEN HEMEN OLSUN DIE KULLANDIM KESKE KULLANMASYDIM COK PISMANIM COKKKKKKKK

çikolatalı

Alıntı yapılan: LALE24 - 06 Ocak , 2009, 08:01:40
BEN KLOMEN DEGIL AMA GONOPHANE KULLANDIM SONRADA CATLATMA IGNESI OLDUM HAMIS OLDUM AMA BEBEGIM DUSTU YANLIZ BEN COK ACELE ETTIM HAZIRANDA BIRAKTIM KOTUNMAYI DR DEDIM HEMEN HAMIS OLMAK ISTIOM ODA BUNLARI VERDI AGUSTOSDA KULLANDIM EYLULDE HAMILEYDIM KESKE OKADAR ACELE ETMESEYDIM SALAK KAFAM 1SENE BEKLESEYDIM ACELE ETTIM BOLE OLDU RABBIM ZAMNI GELDIMI VERIR YANI BENIM SORUNUM YOKKEN HEMEN OLSUN DIE KULLANDIM KESKE KULLANMASYDIM COK PISMANIM COKKKKKKKK

ayyy  lale aynen bende gnophane kulandım bende bir sorun yoken ve aceleciliğim yüzünden aldım
beyaz bölümü bitince doktor kontrole çağırmıştı bugün gittim ve ne olmuş bil
ilaca rağmen yumurtam olgunlaşmamış doktorda anlam veremedi ve reglimi beklicez sonra daha yüksek dozda olan klomeni kullanıcan dedi bakalım çok umutsuzum şimdi ya

mevlam  işine karışıyoruz diye bizi cezalandırıyor galiba

samira

canım bu ay klomen kullandım ve hamile kaldım hemen rabbim sanada nasip etsin

nisa nur

sağol canım inşallah.seninde sağlıcakla kucağına versin rabbim.

çikolatalı

Alıntı yapılan: samira - 07 Ocak , 2009, 13:38:36
canım bu ay klomen kullandım ve hamile kaldım hemen rabbim sanada nasip etsin

samiracım ya bana da buay klomen verdi doktor yumurtam diğer ilaca rağmen olgunlaşmamış dua et benim için bu ay bol bol

aslım

yarın klomene başlıcam sonra da galiba yine iğne vurulcam beni bekleten bebeğim bakalım ne zaman annesinin kucağına gelecek nazlı bebişşşş bunlarrrr  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

aslım

muhabbet edelim istiyorum :love3:

zola

aslım

merhaba hoşgeldin adın ne?

zola

aslım

ben aslı evlin demi ne kadarlık nerde oturuyon

zola

İst.6.5 yıl oldu.Senin?

aslım

izmir 2 seneye yaklaştık bizde bebiş istiyoruz aslında 1 sene düşünmedik ama artık istiyoruz (ben hep istedim gercide) şimdide yazdğım gibi tedavi gryorm işte

zola

hayırlısı inş.Problem neymiş.Bende acaba bir yılı beklesemmi yoksa hemen gitsem mi diye karar veremiyorum.Bu konuda fikrin nedir?

aslım

benim prolaktin hormonum yüksek çıktı buda yumurtalıkları etkiliyor tabi onun için ilaç kullandım ve düzeldi ama hamile kalmadım acaba yine bi sorun mu var diye bu sefer başka dr agittim bu daha iyi dr ona direkman bebek istiyorum dedim alttan muayene etti ve yumurtalığın iyi durumda riske atmayalım çatlatma iğnesi vuralım dedi ve 2 hafta oldu ben o iğneyi vurduralı ama çatlama olmamış döllenmede haliyle dün adetim geldi bugün dr gittim ve klomen verdi tekrar iğne vurdurabiliz dedi işte böyle sen ne kadar korundun ne zamandır bebek istyn ve dr gittin mi?( biraz uzun oldu ama)