27 Nisan , 2024, 09:07:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

ohhhhhhhhhhh ne güzel afferin oglusuna....  :opucuk:

hehehe bosver okeyi gel Burda kopalim biz....  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

adetin geldimi...

zen_s

yok canım gelmedi 20 sinde olucam aslında Şubat 28 çekiyordu şimdi olmam gerekti ama biliyorsun benim adetler düzensiz ondan beklemiyorum 20sini falan ne zaman gelirse artık bizde ütüye devam  :ehi:
Rahim filmi çekilince ilk 6 ay gebelik şansı artıyormuş  :dontknow: bakalım artık hayırlısı  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Canım ben takılırım buraya ama girdiğimde sohbet edecek kimseyi bulamıyorum çıkıyorum hemen  :-\ saat beşte çıkıcam yarın erken gel cicim  :laughing7:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Mart , 2014, 16:47:10
yok canım gelmedi 20 sinde olucam aslında Şubat 28 çekiyordu şimdi olmam gerekti ama biliyorsun benim adetler düzensiz ondan beklemiyorum 20sini falan ne zaman gelirse artık bizde ütüye devam  :ehi:
Rahim filmi çekilince ilk 6 ay gebelik şansı artıyormuş  :dontknow: bakalım artık hayırlısı  :amin:

evet gecikebiliyor haklisin... rabbimden hayirlisi... bakarsin bu ayarlda kalirsin hamile....  :opucuk:

senin bu calimsalarin artik bi bebis getirtir...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

helal kiz sana... su dökemem eline...  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Mart , 2014, 16:48:19
Canım ben takılırım buraya ama girdiğimde sohbet edecek kimseyi bulamıyorum çıkıyorum hemen  :-\ saat beşte çıkıcam yarın erken gel cicim  :laughing7:

tamam canimmmm... yarin gelirim erkenden in saALLAH .... öpmisemmmm... hayirli aksamlar simdiden... :opucuk:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: valla canım yapacak bişey yok vazgeçmekde yok akışına bıraktım sadece ütüye devam  :k06:
ben kaçtım canım  :opucuk: yarın görüşelim takılalım alem yapalım burda  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
hadi byyyyyyyyyyy  :wave: :wave: :wave:

Mavish

hehehe zeynoooo vazgecmek yok ayniii tempoyla ütüye devammmm....  :ehi: :ehi: :ehi:

hayirli sabahlar olsun....  :opucuk:

zen_s

Hayırlı sabahlar canım nasılsın  :opucuk:

ponçik

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 18 Mart , 2014, 13:01:13
Selam hanımlar nasılsınız  :flowers:
selam kuzum seni sormalı bebş nasıl  :opucuk:

eea2005

slm kızlar,
uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. ben bu ayda klomen kullanmadım yani iki ay ara vermiş oldum ve bu ay tekrar çalışmalara başlamak için 10 martta doktora gittim benim yumoşlar sürpriz yaptı sağ tarafta 1 adet 18mm yumurtam varmış hemen ütü yapın önümüzdeki 1 hafta dedi doktorum ama biz ikinci günden sonra grip nedeniyle servis dışı kaldık. 24 martta adet olmam lazım merakla bekliyorum bakalım ne olacak. kasıklarımda kramplar var. daha 1 hafta var ama adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrı oluyor... hakkımızda hayırlısı desek te kalbimizden olsun diye geçiriyoruz işte... umut...
betülcüğüm özelden msjnı aldım kendini iyi hissetmene sevindim rabbim en kısa zamanda sevindirsin seni de inşallah.
zeynepçim rahim filminin temiz çıkmış olmasına sevindim hadi bakalım belki kendiliğinden gelir bebişin...

hepinize sevgiler...

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 18 Mart , 2014, 13:28:34
Alıntı yapılan: ponçik - 18 Mart , 2014, 13:01:13
Selam hanımlar nasılsınız  :flowers:
selam kuzum seni sormalı bebş nasıl  :opucuk:

zeynom seni bekledim bekledim gelmedinnn...  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  :ehi: :ehi: :ehi:

sonrada ben firarda oldum ....  :ehi: :ehi: :ehi: anca internete girmeye firsatim oldu canim.. hamd olsun bende iyim.... ayni devam....  ;D ;D

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 18 Mart , 2014, 18:28:43
slm kızlar,
uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. ben bu ayda klomen kullanmadım yani iki ay ara vermiş oldum ve bu ay tekrar çalışmalara başlamak için 10 martta doktora gittim benim yumoşlar sürpriz yaptı sağ tarafta 1 adet 18mm yumurtam varmış hemen ütü yapın önümüzdeki 1 hafta dedi doktorum ama biz ikinci günden sonra grip nedeniyle servis dışı kaldık. 24 martta adet olmam lazım merakla bekliyorum bakalım ne olacak. kasıklarımda kramplar var. daha 1 hafta var ama adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrı oluyor... hakkımızda hayırlısı desek te kalbimizden olsun diye geçiriyoruz işte... umut...
betülcüğüm özelden msjnı aldım kendini iyi hissetmene sevindim rabbim en kısa zamanda sevindirsin seni de inşallah.
zeynepçim rahim filminin temiz çıkmış olmasına sevindim hadi bakalım belki kendiliğinden gelir bebişin...

hepinize sevgiler...

Ebrucum ... uzun aralar vemeyelim artik yaaa....  ;D özlüyoruz birbirimizi...  ;D ;D :opucuk: :opucuk:

hayirlisi olsun canim... in saa ALLAH güzel haberle gelirsin.. nasibinde varsa gripde olsan gelir bebek ALLAHin izniyle.... o yüzden hayirlisi olsun hakkimizda....  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

güzel haberler verelim en kisa zamanda hepimiz in saa ALLAH!!!  :flowers: :flowers: :flowers:

zen_s

Günaydın klomencanlar Betüş akşama kadar girdim çıktım siteye yeller esiyordu yerinde  :ehi: :ehi: akşam girmedim işler sebebiyle canım o kadar spor yapıyorum kilo veremedim ya aksine şiştim sanırm adet olucam şişkinliğim ve ağrılarım var doktordan randevı almıştım o gün yokmuş beyfendi  :caca: :caca:
yeniden alıyım dedim ayın birine ancak alabildim off ya iyice sıkıldım ha unutmuştum ne güzel sabah eşim sordu doktora gitmiyonmu diye yine başladık hayırlısı artık  :amin:

eea2005

günaydın gününüz aydın umutlarınız daim olsun klomen bacılarım........ :flowers: