14 Mayıs , 2024, 09:27:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

zeynooooooooom... canim... hayirli sabahlar.
hamd olsun iyim sen nasilsin yumurtalarin prensesi?  :ehi: :ehi: bu profilresimin beni öldürecek  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: çok manidar değilmi  :k06:
İyiyim canım uykum var sadece  :sleepy1: :sleepy1: sabahları uyanmak ölüm geliyor bana dün 1 dilim yaş pastayı yemeyi reddettim kendimle gurur duyuyorum  :occasion14:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

ne o zeyno uykusuzlugun sebebi yoksa sIki calismalarin sonucu mu...  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:

ooooooooo  :icon_thumright: süpersin... bu tempoda devam edersen en az 5 Kilo daha verirsin...

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: canım erken yatıyoruz aslında ama evet çalışmalar devam ediyor yoruluyorum ayol  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bazen gına geliyor aramızda kalsın ama eşim takmış kafaya hiç boş geçmiyor  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

vay enisteme bak breh breh breh!  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
seni deli gibi asik oldugundan dir... yoksa bebek istemesi 2. planda  ;D ;D ;D ;D

zen_s

katılıyorum sana canım  :laughing7:
Bebek isteği bahane ütü şahanemi diyor acep  :ehi: :ehi: :ehi:
ne bileyim anacığım olmayan yumurtaya spermcan biçiyoruz biz sanki  :ehi: :ehi:

Mavish

üstü zaten hep sahane...  :k06: :k06: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sakli gizli bir yumos vardir belkiiii ne bileeyyyoooonnnnggg....  :k06: :k06:

zen_s

zaten o profil resmi benim yumurtalara atıf da bulunuyor tavuklar kadar olamadınız demek istedim ama çok yüzsüzler hiç üzerlerine alınmıyorlar  :ehi: :ehi:

Mavish

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

koptum yine Zeynep....  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ay bi kendime geleyim ...  :toothy10: :toothy10:

zen_s

sen kendine gel bende bir wc ye gideyim  :ehi:

Mavish

:ehi: :ehi:
bu konu baslagini sallatiyoz yine...  :k06: :k06: :k06:

zen_s

Klomen kullananlar buraya buyrun başlık bizde buyurduk geldik şekerim  :ehi: :ehi:
Aslında klomenzedeler buyrun diye başlık açmalıyız bence  :ehi: :ehi:
Ben 13 gün oldu adet olmadım şiştim patlıyorum 2 klomenle 10 gün geciksemde oluyordum 3 klomen iyice geciktirdi hayretim şaştı  :ehi: :ehi:

Mavish

yav zeyno süphe ediyom artik.... sen hamile olmayasin ayyy ne güzel olur aksama esine bu süprizi yapabilsen dimiii....  ;D ;D ;D

ama bu klomen böyle iste canim.. sisiriyo pisiriyo adeti bi türlü oldurtamiyoooo.... birazda piskolojik galiba simdi illa gelmesini istiyorsun ya... inat eder gelmez ....  :laughing7:

Mavish

sen bu ay bi ara ver canimin ici... biraz vücud dinlensin.... zaten sporda yapiyorsun... belki bu ay kendiliginden büyücek yumoslarin.. bilemezsin ki... biraz vücud dinlensin... bence...!!

zen_s

Gelsin diye bekliyorum ya gelmez zaten inatçı benim bünye her işi ters yapıyor dövecem sonunda onu  :caca: :caca: :caca: